ΕΡΑΣΜΟΥΣ

giwta kar

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΩΤΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΩ ΕΡΑΣΜΟΥΣ ΣΤΟ 6 ΕΞΑΜΗΝΟ ΕΙΝΑΙ ΣΔΟ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΟΣΟΥΣ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΧΙ ΛΟΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΩΛΗΜΑΝΤΩΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΟΙ ΜΙΣΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝ ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ!!!! ΕΥΤΙΧΩΣ ΨΗΘΗΚΕ ΜΙΑ ΣΥΜΦΟΙΤΙΤΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΟΥΕ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΛΟΟΥΕΡ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΔΙΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΛΟΟΥΕΡ? ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ..ΚΑΤΙ ΑΛΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΕΡΝΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΗΜΟΥΣΑ. ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΒΡΗΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΕΞΗΣ ΧΩΡΕΣ ΒΕΛΓΙΟ,ΟΥΓΓΑΡΙΑ,ΛΗΘΟΥΑΝΙΑ,ΙΣΠΑΝΙΑ,ΓΑΛΛΙΑ,ΟΛΛΑΝΔΙΑ,ΛΕΤΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΩΝΙΑ.ΠΟΡΤΟΓΑΛΛΙΑ,ΤΣΕΧΙΑ,ΤΟΥΡΚΙΑ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΙΗΘΗΣΕΤΕ.....
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
giwta kar said:
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΩΤΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΩ ΕΡΑΣΜΟΥΣ ΣΤΟ 6 ΕΞΑΜΗΝΟ ΕΙΝΑΙ ΣΔΟ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΟΣΟΥΣ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΧΙ ΛΟΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΩΛΗΜΑΝΤΩΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΟΙ ΜΙΣΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝ ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ!!!! ΕΥΤΙΧΩΣ ΨΗΘΗΚΕ ΜΙΑ ΣΥΜΦΟΙΤΙΤΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΟΥΕ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΛΟΟΥΕΡ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΔΙΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΛΟΟΥΕΡ?
Το ερώτημα είναι ανεξάρτητα απ' το Lower μπορείς να συνεννοείσαι και να γράφεις στα αγγλικά; Αν μπορείς και το εράσμους ζητά απλά γνώση αγγλικής γιατί να μη στείλεις αίτηση;
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Σύμφωνα με τους όρους χρήσης:
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.
http://www.travelstories.gr/rules.php

Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια - TravelStories Tour
http://www.travelstories.gr/%ED%DD%...-%E3%E9%E1-%F4%E1-%ED%DD%E1-%EC%DD%EB%E7.html
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.176
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom