ΕΧΩ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΔΕΙΑ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ 2009 ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΠΕΡΟΥ!!

dalaida

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΗ ΣΕΛΙΔΑ, ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΝΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΩ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΩ ΤΟ ΠΕΡΟΥ- ΟΝΕΙΡΟ! - ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΝΑ ΑΝΑΛΩΝΟΜΑΙ ΣΕ ΧΑΖΟΔΙΑΚΟΠΕΣ!
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΕΣ? ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ, ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑ.....33 ΧΡΟΝΩΝ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΦΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΟΦΕΡΝΩ! ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΕΙ- ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΒΡΙΣΚΑ, ΑΛΛΑ ΠΟΥ? ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ! - ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΓΡΑΦΕΙΟ! ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΜΟΥ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗ ΠΑΡΩ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ Ή ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ, ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ 20/12/09!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ψυχραιμία! γράφε με μικρά γράμματα.
όσον αφορά τον προορισμό σου είναι υπέροχος.χαίρομαι που σκέφτεσαι έτσι ...θα βρεθεί η άκρη...stay tuned...
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ, ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑ.....33 ΧΡΟΝΩΝ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΦΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΟΦΕΡΝΩ! ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΕΙ- ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΒΡΙΣΚΑ, ΑΛΛΑ ΠΟΥ? ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ! - ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΓΡΑΦΕΙΟ!
Δηλαδή πόσο παλιά???? Ακόμα είσαι 33 χρόνων και είναι η πιο κατάλληλη ηλικία για να ταξιδέψεις μόνη σου. Είσαι νέα, έχεις αντοχές, αλλά συγχρόνως είσαι ώριμη και ξέρεις να αποφεύγεις τις κακοτοπιές.
Το Περού - αν πάρεις κάποιες βασικές προφυλάξεις - είναι μια υπέροχη χώρα και καλά θα κάνεις να τη γνωρίσεις μόνη σου και όχι με ένα από τα προγράμματα κάποιου πρακτορείου. άρχισε να ασχολείσαι με την οργάνωση του ταξιδιού σου, παρά να ασχολείσαι με την εξεύρεση γραφείου.
 

Raf

Member
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΩΝΙΑ
Περού ήμουν το Αύγουστο. Ειναι φοβερή χώρα. Μπορεις να με ρωτησεις οτι θες. Αν θες την αποψή μου, αν υπάρχει την εποχή που ψάχνεις ένα γραφείο που γεμίζει και πραγματοποιεί εκδρομές στο Περού είναι μονο το versus.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Καλωσόρισες.

  • Γεμάτο περουμανείς είναι το φόρουμ, δε θα δυσκολευτείς να βρείς πληροφορίες.
  • Δεν ξέρω αν τα ελληνικά πρακτορεία έχουν προγράμματα για τον Νοέμβρη, οπότε ή ψάχνεις κάποιο ξένο ή ψάχνεσαι για πρόθυμη παρέα
  • 'Οντως το προχωρημένο της ηλικίας σου είναι σοβαρό πρόβλημα και καλά κάνεις και το σκέφτεσαι γιατί στα 33 τους είχαν ήδη ολοκληρώσει τις καριέρες τους και είχαν αποδημήσει μεγάλες φίρμες όπως ο Χριστός και ο Μεγαλέξαντρος...
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Κατα τη γνωμη μου το αν θα οργανωσεις μονη σου το ταξιδι η οχι εξαρταται απο το χρονο που μπορεις να διαθεσεις για την οργανωση και τη συλλογη πληροφοριων. Αν εχεις χρονο για ξενυχτια και ψαξιμο στο ιντερνετ μπορει να βρεις οικονομικοτερες και καλυτερες λυσεις, αλλα θα πρεπει να υπολογισεις τα χασομερια (πηγαινε ελα αεροδρομια κλπ με συγκοινωνιες ή ταξι αντι για το πουλμαν του γκρουπ), καθυστερησεις μεχρι να βρεις τα μερη που σε ενδιαφερουν αντι να σε πανε πακεταρισμενη. Εγω προσωπικα αν δεν πηγαινα με γκρουπ δεν θα εβρισκα χρονο να το οργανωσω με τα 12ωρα και βαλε δουλειας που παταω. Παντως δεν το μετανιωσα μια και το προγραμμα ηταν αψογο.
Παντως το Περου ειναι μοναδικο, θα ξαναπηγαινα ευχαριστως.
Την εποχη που πας ειναι η υγρη περιοδος (αντιστοιχη με το δικο μας χειμωνα) που σημαινει περισσοτερες βροχες, οποτε προετοιμασου αναλογα.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Καλωσόρισες.

  • Γεμάτο περουμανείς είναι το φόρουμ, δε θα δυσκολευτείς να βρείς πληροφορίες.
  • Δεν ξέρω αν τα ελληνικά πρακτορεία έχουν προγράμματα για τον Νοέμβρη, οπότε ή ψάχνεις κάποιο ξένο ή ψάχνεσαι για πρόθυμη παρέα
  • 'Οντως το προχωρημένο της ηλικίας σου είναι σοβαρό πρόβλημα και καλά κάνεις και το σκέφτεσαι γιατί στα 33 τους είχαν ήδη ολοκληρώσει τις καριέρες τους και είχαν αποδημήσει μεγάλες φίρμες όπως ο Χριστός και ο Μεγαλέξαντρος...
Αμ ο Τουταγχαμον που κακαρωσε απο τα 19?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.538
Ρε πουρά, αφήστε τη κοπέλα, φυσικό είναι να είσαι 33, να σκέφτεσαι τα 20-21 και να λες πως μεγάλωσες....

dalaida, βρες ένα ξένο πρακτορείο (exodus, explore uk, κτλ) και δες τιμές, προγράμματα κτλ. Θα είσαι και οργανωμένη και με παρέα!
 

fourkas

Member
Μηνύματα
62
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
... που άραγε ...
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβική για ένα μήνα
Καλωσόρισες.

  • 'Οντως το προχωρημένο της ηλικίας σου είναι σοβαρό πρόβλημα και καλά κάνεις και το σκέφτεσαι γιατί στα 33 τους είχαν ήδη ολοκληρώσει τις καριέρες τους και είχαν αποδημήσει μεγάλες φίρμες όπως ο Χριστός και ο Μεγαλέξαντρος...
και ο ian kertis των joy division ...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αμ ο Τουταγχαμον που κακαρωσε απο τα 19?
Έλεος τώρα! Θα συγκρίνουμε έναν μικρομεσαίο φαραώ που δεν το ήξερε ούτε η μάνα του με τον Μεγαλέξανδρο και τον Χριστό;
Έχω να προσθέω σε αυτή τη λιστα των μεγάλων ανδρών και τον Μότζαρτ.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.538
Έλεος τώρα! Θα συγκρίνουμε έναν μικρομεσαίο φαραώ που δεν το ήξερε ούτε η μάνα του με τον Μεγαλέξανδρο και τον Χριστό;
Έχω να προσθέω σε αυτή τη λιστα των μεγάλων ανδρών και τον Μότζαρτ.
Γιατί, το Χριστό τον ήξερε η μάνα του τότε?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom