ΕΧΩ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΔΕΙΑ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ 2009 ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΠΕΡΟΥ!!

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Θα φταίει δηλαδή τώρα ο σπόρος (που είναι μεταξύ Τουταγχαμών και Χριστου σε ηλικία) να μας τραβήξει κανένα μπαν για το οφτόπικ;
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
το αστειο ειναι οτι το μελος delaida που ζητησε βοηθεια απο την ημερα που εγραψε το πρωτο μηνυμα δεν εχει ξαναμπει στο φορουμ:haha:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
το αστειο ειναι οτι το μελος delaida που ζητησε βοηθεια απο την ημερα που εγραψε το πρωτο μηνυμα δεν εχει ξαναμπει στο φορουμ:haha:
Μάλλον παρεξηγήθηκε με αυτά που λέγαμε για την ηλικία (βασικά μόνη της τα είπε...εμείς απλα παρηγορούσαμε).
 

dalaida

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
απο dalaida! σορρυ για τα κεφαλαια! δε το ηξερα! ειχα να ανοιξω τα μαιλ 2 εβδομαδες-θα μας καταστρεψουν με τοση πολλη δουλεια!
τελικα αναποφευκτο ηταν οτι με τοσο λιγο χρονο που να τα ψαξεις μονη σου! ετσι λοιπον εκλεισα γραφειο! ετοιμα ολα! 20/11 πεταωωωωωωωω! αν τα πολυσκεφτεις τα πραγματα, τιποτα δε προκειται να κανεις! θεωρια μου? σημερα το αποφασιζεις, αυριο το κλεινεις! χαχαχαχαχα
δηλαδη ολοι εσεις εχετε παει? τυχεροι! και νομιζα οτι εχω κανει πολλα πραγματα! χαχαχαχα
οσο για το......33 .......γελατε, γιατι μαλλον ειστε μικροτεροι, αλλα οταν τα φτασετε, μια κριση πανικου σε πιανει! χαχαχαχαχα . οτι δε θα προλαβεις να δεις ολα οσα θελεις, οτι λεφτα, αδεια, υποχρεωσεις, σου εχουν φαει πλεον τη ζωη....και αλλα τετοια! χαχαχαχ και δεν ειναι τυχαιο που ολοι αυτοι οι μεγαλοι εφτασαν τα 33! ειναι ηλικια οριο! μετα μπαινεις στη τριτη ηλικια! χαχαχαχαχαχχαχα
οσο για πληροφοριες, φανταζομαι οτι θα προλαβω να κατεβασω καμια πληροφορια. τι να πρωτορωτησω εδω! ωστε βροχερος καιρος λοιπον? και ημουν σιγουρη οτι θα ηταν καλοκαιρι εκει! στην αυστραλια που πηγαμε προπερσι καναμε μπανιο το νοεμβριο!
οσο για αυτους που συνεχιζουν να ταξιδευουν μονοι τους, τους θαυμαζω! εγω αλλοιωθηκα! πριν 10 χρονια, ταξιδευα ολη την ευρωπη μονη μου! και στην ακρη του κοσμου θα πηγαινα χωρις πολλη σκεψη! αντε πες τε μου γιατι τωρα αυτο δε γινεται! τελικα εκλεισα με το versus. ακριβα βεβαια αλλα για εμπειριες ζωης δεν αξιζει να το πολυσκεφτεσαι! αυτα για τωρα! ευχαριστω ολους σας! τα λεμε ξανα!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
ευτυχως περασα τη κριση πανικου , προ αμνημονευτων χρονων ...:shock:
ατομα της τριτης ηλικιας του φορουμ για δωστε παρων , εννοω οι ανω των 33 ετων !!!!
και που εισαστε , απο δω και περα θα ταξιδευουμε μονο με πρακτορεια , που θελετε και ταξιδια μονοι σας γέροι ανθρωποι ..

Daliada καλά να περασεις στο Περου....
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
και που εισαστε , απο δω και περα θα ταξιδευουμε μονο με πρακτορεια , που θελετε και ταξιδια μονοι σας γέροι ανθρωποι ..
Εμμ! Να συμβει και κατι να υπαρχει και καποιος να μας βαλει το υπογλωσσιο στο στομα, αλλιως ...καλη ψυχη... βουρ για το μεγαλο ταξιδι! :haha::haha:
Ασε παλι μη μας πιασουν τα αθριτικα και διπλωσουμε στα δυο! :bleh:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.711
Likes
6.345
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
περιμένω να πιάσω τα 55 για ν αρχίσω τα καλά ταξίδια. ξέρεις τι είναι να εισπράτεις τη σύνταξη από τα ΑΤΜ της ζούγκλας ή από τις παραλίες της Καραϊβικής και να έχεις όλο το χρόνο δικό σου;
:D:D
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
ευτυχως περασα τη κριση πανικου , προ αμνημονευτων χρονων ...:shock:
ατομα της τριτης ηλικιας του φορουμ για δωστε παρων , εννοω οι ανω των 33 ετων !!!!
και που εισαστε , απο δω και περα θα ταξιδευουμε μονο με πρακτορεια , που θελετε και ταξιδια μονοι σας γέροι ανθρωποι ..

Daliada καλά να περασεις στο Περου....
Σωστα, μονο οργανωμενα σε αυτη την ηλικια για να μας φροντιζει και καποιος. Ηδη εκλεισα με το ΚΑΠΗ της γειτονιας μου για Παναγια Σουμελα και για προσκυνημα στην Εκαντοπυλιανη το καλοκαιρι. Αν δεν μου ανεβει η πιεση λεω να πεταχτω και σε κανενα μπαρακι στη Ναουσα. Θελω μονο να ρωτησω καποιους απο το φορουμ που εχουν παει εκει αν πουλανε πανες ακρατειας ή αν πρεπει να τις παρω απο εδω.
 

dalaida

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
τωρα με βαλατε σε σκεψεις! σχετικα με την ηλικια! ενταξει! μια φαση-κριση ειναι .....θα περασει! μην ειστε και τοσο αυστηροι!!!!
και οτι χαζευα φωτογραφιες απο το περου και ειχα χαλαρωσει! και οι ιστοριες αλλων μελων ειναι ενδιαφερουσες! πρεπει να γραψω και γω καποια στιγμη κατι!
το σιγουρο ειναι οτι αν μπορω και μπαινω στη σελιδα και διαβαζω τα σχολια, στο τελος με βλεπω να ξαναξεκιναω με τα μπαγαζια στη πλατη, οπως τις καλες εποχες, και οπου με βγαλει! χαχαχαχχαχα
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Κατ'αρχάς να πώ ότι το''ευχαριστώ"το πάτησα κατά λάθος...άσχετο:haha:
κατά δεύτερο να σου ευχηθώ καλή προετοιμασία για το ταξίδι σου στο Περού,όσο για την ηλικία...και την κρίση:roll:θα σου περάσει όπως πέρασε κι από μάς...:haha:
και πάλι καλό ταξίδι εύχομαι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.190
Μέλη
38.966
Νεότερο μέλος
christinalovari@y

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom