Είναι 43 χρόνια μαζί και έχουν ταξιδέψει σ' όλο τον κόσμο

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.432
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μόνο 43 χρόνια μαζί; Νιάτα είστε!!!
Εύχομαι πάνω απ' ολα υγεία να έχετε!

Υ.Γ. Γιατί μου στερήσατε το Geo;...:cry:
 

fantasia13

Member
Μηνύματα
163
Likes
86
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Μπραβο παιδια .υγεια να εχετε να ταξιδευετε !!!!

Κραταω ολα τα ΓΕΩ...σαν φυλακτο !!!
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Μου λείπει πολύ το ΓΕΩ, και η Ελευθεροτυπία επίσης αλλά αυτό είναι για άλλο θέμα
Εμάς να δεις πόσο μας λείπουν και τα δύο. Ας όψεται η Μάνια η Τεγοπούλου που "κατόρθωσε" και βούλιαξε την καλύτερη εφημερίδα μαζικής κυκλοφορίας ...

Μόνο 43 χρόνια μαζί; Νιάτα είστε!!!
Εύχομαι πάνω απ' ολα υγεία να έχετε!

Υ.Γ. Γιατί μου στερήσατε το Geo;...:cry:
Νιάτα δεν λες τίποτε. 60 η μία, 74 ο άλλος :haha:.
Για το Γεω ασ'το καλύτερα. 8 χρόνια από τότε, κι ακόμα πονάει...
 
Last edited by a moderator:

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Εντάξει είμαστε γενικά πολύ τυχερές και τυχεροί που γράφετε και μοιραζόσαστε όλα αυτά μαζί μας (και μας δίνετε και ιδέες για ταξιδάκια-αφορμές για δούλεμα). Εγώ πάλι εκτός από τις 80τόσες χώρες θέλω κι έναν άντρα για να σας φτάσω.:grouphug:
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
.... Εγώ πάλι εκτός από τις 80τόσες χώρες θέλω κι έναν άντρα για να σας φτάσω.:grouphug:
Α, δεν θέλω τέτοια! Μήπως θες και μια σκευωρία στη ζωή σου με ολίγη από Κορυδαλλό; :haha::haha::haha:
Αυτό δα έλειπε μια @mikrh tsopana να υιοθετήσει έτοιμο ταξιδιωτικό μοντέλο. Τι ίδιο άντρα και κουραφέξαλα, μια χαρά κορίτσι να φας ισόβια από τώρα! Καινούργιους δρόμους είπαμε!
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Πέρα από την πλάκα, το "πόσες χώρες" έχει λίγη σημασία. Το σημαντικό είναι το πώς ταξιδεύεις και τι αποκομίζεις
Συμφωνω. Επισης θεωρω πως , οταν μιλαμε για ζευγαρια , μεγαλυτερη σημασια εχει το ΜΑΖΙ.
Ισαβελλα να ειστε παντα καλα. :)
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.748
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
ναστε καλα και αλλα τοσα ευτυχισμένα χρονια...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ψέμα, ψέμα, ψέμα....
Τελευταιο ταξίδι λέει Υπερδνειστερία. Για να ανακαλύψει τον κόσμο η κυρά Ισαβέλλα... Πφφ....
Πες την αλήθεια κυρά μου να μάθει ο κόσμος! Παραδέξου τις διασυνδέσεις σου με την ακατανόμαστη ΚGΒ και τις συνομωσίες που έχεις υφάνει περί ανατροπής της Δημοκρατίας στην Ελλάδα, αλλά και την ενορχήστρωση της εγκαθίδρυσης της Τροτσκικής Μαοιστικής Κόκκινης φραξιaς! Ομολόγα για τους σχεδιασμούς αλά Λαβρέντι Μπερια περί εξόντωσης ημών των επικουρων του δημοκρατικού τόξου και παραδέξου -επιτέλους- ότι εναπόθεσες στεφανι στην μούμια του Μαο!
Μιλα για τις σχέσεις σου με τον αρχιδιάβολο Πούτιν. Πες μας για το τατουάζ σου με το σφυροδρέπανο και για την αδυναμία σου στα κόκκινα (κατακόκκινα!!!) πλακάκια στο μπάνιο σου!
Παραδέξου για μια μονο φορά στη ζωή σου -Μόνο Μία!!!-, ότι όνειρο σου ειναι η παλινόρθωση του Ριζοσπαστικού Κουμουνιστικού καθεστωτος στην χώρα μας με ποσοστα Αφρικανικής μπανανίας και για αυτόν τον σκοπό αγόρασες πλουτώνιο και ουράνιο στο Τιρασπόλ! Ολοι ξέρουμε τους λόγους! Αλλά ένα σου λέω παλιοκουμουνι: Δεν θα υποκύψουμε στις νοσηρές και αυταρχικές βλέψεις σου! Ψηφίζουμε ΠΑΣΟΚ το ορθόδοξο!

Σοβαρά: Αγαπάμε ΤΟ ζεύγος
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Υπαρχουν ανθρωποι που ζουν ο,τι ονειρευονται και ανθρωποι που ονειρευονται οτι ζουν. Εδω και 43 χρονια κανετε ο ενας στον αλλον ενα μοναδικο αεναο δωρο. Αλλοι 43 χρονια και δεν εχουν μαθει να λενε ουτε Καλημερα.

Ευχομαι να μπορεσουν να αντεξουν τα χρονια περισσοτερο απο εσας!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.523
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom