Εγινε μικρή τραβελστορική συνάντηση!

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Μια μικρή τραβελστορική συνάντηση έγινε χθες το μεσημέρι, στο κέντρο της Αθήνας, με τη Ρενάτα, τον xeno και την αφεντιά μου...

Περάσαμε καταπληκτικά, σ΄έναν όμορφο και δροσερό κήπο, ήπιαμε τα ουζάκια μας, καπνίσαμε τα τσιγαράκια μας, γελάσαμε και σας μελετήσαμε όλους, πάντα με πολλή αγάπη!...

Κάποιους, σας αναζητήσαμε περισσότερο, ξέρετε ποιοί είστε...;)

Κι επειδή η συνάντηση από 2-3 ώρες, έφθασε σχεδόν τις 5...και λίγη ήταν:)

θα την επαναλάβουμε σύντομα, στο ίδιο μέρος, με τη συμμετοχή, ελπίζουμε, όλων σας...

Νεώτερη ανακοίνωση, θα ακολουθήσει...

Γειά σου travelstories, αγαπημένο! :clap:
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
....βρηκατε ευκαιρια που ελειπε ο τσιλιμπουνακης στην ιμπιζα και ξεσαλωσατε:bleh::bleh::bleh:
παντα τετοια:):)
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Μια μικρή τραβελστορική συνάντηση έγινε χθες το μεσημέρι, στο κέντρο της Αθήνας, με τη Ρενάτα, τον xeno και την αφεντιά μου...

Περάσαμε καταπληκτικά, σ΄έναν όμορφο και δροσερό κήπο, ήπιαμε τα ουζάκια μας, καπνίσαμε τα τσιγαράκια μας, γελάσαμε και σας μελετήσαμε όλους, πάντα με πολλή αγάπη!...

Κάποιους, σας αναζητήσαμε περισσότερο, ξέρετε ποιοί είστε...;)

Κι επειδή η συνάντηση από 2-3 ώρες, έφθασε σχεδόν τις 5...και λίγη ήταν:)

θα την επαναλάβουμε σύντομα, στο ίδιο μέρος, με τη συμμετοχή, ελπίζουμε, όλων σας...

Νεώτερη ανακοίνωση, θα ακολουθήσει...

Γειά σου travelstories, αγαπημένο! :clap:
Μπραβο παιδια παντα τετοια....και σε αλλονων χαρες τη Κυριακη...
Χene δεν νομιζω να το ξεχασες ?????
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Και γω σημερα ειχα μια σουπερ μινι συναντηση των 2 ωρων με μελος του γκρουπ σας! Με την ΚΙΚΙ στο Γυθειο! Πολυ ωραιο τυπακι αλλα και ο κουβανος επισης,ειμασταν η αφεντια μου,ο βασκος,η ΚΙΚΙ και ο αντρας της !!! Βεβαια η ΚΙΚΙ εκανε τα στριφτα της χωρις να μας ενοχλει και σας πληροφορω ειναι πολυ κουλ ατομο και βεβαια οι 2 ωρες περασαν γρηγορα και φυγαμε γιατι επρεπε να την κανουμε για Μυστρα.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Και γω σημερα ειχα μια σουπερ μινι συναντηση των 2 ωρων με μελος του γκρουπ σας! Με την ΚΙΚΙ στο Γυθειο! Πολυ ωραιο τυπακι αλλα και ο κουβανος επισης,ειμασταν η αφεντια μου,ο βασκος,η ΚΙΚΙ και ο αντρας της !!! Βεβαια η ΚΙΚΙ εκανε τα στριφτα της χωρις να μας ενοχλει και σας πληροφορω ειναι πολυ κουλ ατομο και βεβαια οι 2 ωρες περασαν γρηγορα και φυγαμε γιατι επρεπε να την κανουμε για Μυστρα.
Καλώς το, το κορίτσι μας, το ξενητεμένο! :clap:
Τι ωραία τα νέα σου! Είμαι σίγουρη κι άλλο τόσο να μένατε, τέλεια θα ήταν, η ΚΙΚΙ είναι αστέρι (όπως κι όλο το γκρουπ μας, βέβαια :bleh::haha:)

Να συνεχίσεις τις βόλτες σου και γυρίζοντας, αν έχεις χρόνο στην Αθήνα, δώσε σήμα;)

Καλές διακοπές!:)
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Μπραβο παιδια παντα τετοια....και σε αλλονων χαρες τη Κυριακη...
Χene δεν νομιζω να το ξεχασες ?????
:D Ευχαριστούμε Ρέθυμνο, και στα δικά σας!

Από Δευτέρα, περιμένουμε ανταπόκριση, από τις δικές σας...κραιπάλες :bleh:
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Το στιγμα μου να το δωσω:ειμαι Αθηνα ηδη! Αλλα αυτες τις μερες θα γινω Κεντερης για να προλαβω ολες τις υποχρεωσεις μου πριν την κανω για Μπιλμπαο παλι.
Την επομενη φορα... τωρα ποτε δε ξερω αλλα ελπιζω να μην αργησω να ξαναεμφανιστω...
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
....βρηκατε ευκαιρια που ελειπε ο τσιλιμπουνακης στην ιμπιζα και ξεσαλωσατε:bleh::bleh::bleh:
παντα τετοια:):)
:haha::haha::haha:
Ναι βρε mio, τι να σου πρωτοπούμε...
αλλά, το νου σου ΕΣΥ, στον τσιλιμπουνάκη, εκεί θα καραδοκεί τώρα που θα πας και κοίτα μη βγάλει live ανταπόκριση...:bleh::bleh::bleh:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Το στιγμα μου να το δωσω:ειμαι Αθηνα ηδη! Αλλα αυτες τις μερες θα γινω Κεντερης για να προλαβω ολες τις υποχρεωσεις μου πριν την κανω για Μπιλμπαο παλι.
Την επομενη φορα... τωρα ποτε δε ξερω αλλα ελπιζω να μην αργησω να ξαναεμφανιστω...
Ok. την άλλη φορά τότε...:)
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Η συναντηση ηταν super πολυ επικοδομητικη και πολλα αλλα:D:bleh:
Πανδωρα η τοποθεσια της συναντησης που διαλεξες ηταν τελεια.
Και εδω πρεπει να πουμε οτι απο πριν ειχες παρει τηλεφωνο και ρωτησες αν επιτρεπεται το καπνισμα...αλλιως θα γινομασταν..........καπνος:cool:

Θα κανονισουμε και παλι οποτε μπορεσουμε.

ΥΓ.Ο Τσιλιμπουρδακης ποιος ειναι ρε παιδια??Ο δωδεκατος συζυγος της Ρενατας??:shock::roll:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.092
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom