1. Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Απρίλιο - Μάιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!
Απόκρυψη ανακοίνωσης
Με την πλοήγησή σας στο Travelstories.gr αποδέχεστε τη χρήστη cookies που ενισχύουν την εμπειρία χρήσης. -- ΟΚ --

Ηνωμένο Βασίλειο Εδιμβούργο! Πιστεύετε στα φαντάσματα ???

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ταξιδιωτικές Ιστορίες - Ευρώπη' που ξεκίνησε από το μέλος ioanna.gkan, στις 23 Νοεμβρίου 2009.

1. sofiakriti

sofiakriti New Member

ΣΚΩΤΙΑ!

Καλησπέρα

θα ταξιδεψω σε λιγο καιρο στην Σκωτια κ θα ηθελα μια βοηθεια για αξιοθεατα που αξιζουν αλλα κ να ρωτησω για τα Ηighlands.αξίζει μια βολτα εκει??κ πωσ μπορουμε να παμε?υπαρχουν εκδρομεσ που διοργανωνονται στο εδιμβουργο για τα highlands??γτ πωσ αλλιωσ μπορει να παει κανεισ εκει χωρισ αυτοκινητο?

ευχαριστω Σοφια

2. candyman

candyman Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Κάπου στην Ευρώπη
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Νησιά Ειρηνικού
    scary!! ένα μέρος που θέλω να πάω είναι η Σκωτία! :cool:

3. vasilaki

vasilaki Member

Αν, λοιπόν, δεν θέλετε να δείτε την πόλη πίνοντας απλώς τσάι και θέλετε κάτι διαφορετικό, δοκιμάστε την άλλη πλευρά, την «στοιχειωμένη» και πιστέψτε με, δεν θα απογοητευτείτε!!!!![/quote]

Με ποια εταιρεία είχατε πάει την βόλτα; Γιατι είμαι ανάμεσα στο witchery tours και το mercat tours.

4. vasilaki

vasilaki Member

Αν, λοιπόν, δεν θέλετε να δείτε την πόλη πίνοντας απλώς τσάι και θέλετε κάτι διαφορετικό, δοκιμάστε την άλλη πλευρά, την «στοιχειωμένη» και πιστέψτε με, δεν θα απογοητευτείτε!!!!![/quote]

Με ποια εταιρεία είχατε πάει την βόλτα; Γιατι είμαι ανάμεσα στο witchery tours και το mercat tours.

5. maraki86

maraki86 Member

Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Η.Π.Α
    Κάτι ανάλογο για το στοιχειωμένο Ενδιβούργο είχε και ο Τάσος Δούσης στις Εικόνες του!!! Πραγματικά πολύ πολύ ενδιαφέρουσα η όλη ιστορία!!!