Ηνωμένο Βασίλειο Εδιμβούργο

panahss

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Η σκέψη έχει ως εξής : 3 μερες Εδιμβουργο - 2 Ινβερνες - 2 Ομπαν - 1 Εδιμβούργο και επιστροφή.

Συμβουλές - προτάσεις ??? Να κόψω κάτι ? να προσθέσω κάτι ?

ΥΓ. Σκεφτομαι κ μία μέρα στο Aviemore αλλά θα δείξει
 

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Πολλα...
Θα σου προτεινα 1 Ινβερνες - 1 Ομπαν - για να δεις πιο ολλα μερη. Δεν ειναι δα και μεγαλες πολεις. Εχεις πολλα καστρα να δεις και την απιστευτη αγρτια ομορφια των Highlands. Δοκιμασε και Stranraer, Glenshee, Aviemore.
 

panahss

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Θα σου προτεινα 1 Ινβερνες - 1 Ομπαν - για να δεις πιο ολλα μερη. Δεν ειναι δα και μεγαλες πολεις. Εχεις πολλα καστρα να δεις και την απιστευτη αγρτια ομορφια των Highlands. Δοκιμασε και Stranraer, Glenshee, Aviemore.
Για το Ομπαν μου φάνηκε κ εμένα υπερβολή αλλα υπάρχει χρόνος κ προστέθηκε κ μία μέρα ακόμη. Στο Aviemore ειδα πολλές δραστηριότητες που με ενδιαφέρουν. Στα Stranraer - Glenshee δεν ξέρω τι έχει να δω αλλά θα το ψάξω !
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
Γιατί δεν βάζεις και 1 μέρα στο Isle of Skye?
 

panahss

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Γιατί δεν βάζεις και 1 μέρα στο Isle of Skye?
Έλεγα να κανω το δρομολόγιο Εδιμβούργο - Ιβερνες - Ομπαν - κ πίσω. Μου φαίνεται ότι βγαίνουν πολλά παραπάνω χιλιομετρα... Που προτείνεισ να διανυκτερεύσω εκεί ?
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
Έλεγα να κανω το δρομολόγιο Εδιμβούργο - Ιβερνες - Ομπαν - κ πίσω. Μου φαίνεται ότι βγαίνουν πολλά παραπάνω χιλιομετρα... Που προτείνεισ να διανυκτερεύσω εκεί ?
μπορείς να μείνεις στο Portree αν και προσωπικά θα διάλεγα ένα b&b μέσα
στην εξοχή ....στη μέση του πουθενά.......
υπάρχουν πολλά με υπέροχη θέα στη θάλασσα....στα βουνά.....
 

amantzou

Member
Μηνύματα
65
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
κρουαζιερα στο αιγαιο
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
Καλησπέρα θέλω να κλείσω μέσα Γενάρη εισιτήρια με την easyjet για Εδιμβούργο. Η πτήση φτάνει 11:30 το βράδυ και από ότι έχω διαβάσει το αεροδρόμιο είναι κανένα μισάωρο από την πόλη. Ερώτηση τώρα, προλαβαίνω τελευταίο λεωφορείο προς κέντρο και αν όχι το ταξί πόσο στοιχίζει? Ευχαριστώ
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.935
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
νομίζω πως έχει και βραδινά λεωφορεία,αύριο το βράδυ που θα τα χρειαστώ,θα σου πώ.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.935
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom