Εθνικό αρχαιολογικό Μουσείο, ασφαλής περιοχή;

Ntinoulat

Member
Μηνύματα
46
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Παιδιά είμαστε στην Αθήνα και αύριο το πρωί λέμε να πάμε στο εθνικό αρχαιολογικό μουσείο. Το θέμα είναι ότι ως παιδί της επαρχίας, τρέμω το γεγονός ότι θα πρέπει να σταματήσουμε στην Ομόνοια και να το πάμε με τα πόδια.... Θα είναι νωρίς το πρωί και προφανώς δε σκοπεύουμε να κινηθούμε στα γύρω στενά, αλλά και πάλι αγχώνομαι... Εσείς πώς το βλέπετε; Θα έχουμε και την κόρη μας μαζί.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.392
Likes
14.313
Παιδιά είμαστε στην Αθήνα και αύριο το πρωί λέμε να πάμε στο εθνικό αρχαιολογικό μουσείο. Το θέμα είναι ότι ως παιδί της επαρχίας, τρέμω το γεγονός ότι θα πρέπει να σταματήσουμε στην Ομόνοια και να το πάμε με τα πόδια.... Θα είναι νωρίς το πρωί και προφανώς δε σκοπεύουμε να κινηθούμε στα γύρω στενά, αλλά και πάλι αγχώνομαι...
Μην είμαστε υπερβολικοί...Να πάτε...
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Μια χαρά είναι (και μέσα στην πολυκοσμία) η διαδρομή. Από Πατησίων να πάτε.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.042
Παιδιά είμαστε στην Αθήνα και αύριο το πρωί λέμε να πάμε στο εθνικό αρχαιολογικό μουσείο. Το θέμα είναι ότι ως παιδί της επαρχίας, τρέμω το γεγονός ότι θα πρέπει να σταματήσουμε στην Ομόνοια και να το πάμε με τα πόδια.... Θα είναι νωρίς το πρωί και προφανώς δε σκοπεύουμε να κινηθούμε στα γύρω στενά, αλλά και πάλι αγχώνομαι... Εσείς πώς το βλέπετε; Θα έχουμε και την κόρη μας μαζί.
Σοβαρευτειτε λιγο. Στην Ομονοια ειναι το μεγαλυτερο Hondos Center της Αθηνας. Χαζος ειναι ο Χοντος?
 

Ntinoulat

Member
Μηνύματα
46
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Σοβαρευτειτε λιγο. Στην Ομονοια ειναι το μεγαλυτερο Hondos Center της Αθηνας. Χαζος ειναι ο Χοντος?
Προφανώς δεν είναι χαζός. Απλά έχω ζήσει σκηνικό απόγευμα στην Πατησίων πριν 2-3 χρόνια, συνεπώς αγχώνομαι γιατί θα έχω το παιδί. Από την άλλη, δε γίνεται να μην πάμε στο μουσείο...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.674
Likes
50.524
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Κανένα πρόβλημα, μένω παραδίπλα, περνάω πολύ συχνά. Ειδικά μέρα δεν το συζητάω, θα είστε εσείς και μερικές χιλιάδες άλλοι.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.042
Προφανώς δεν είναι χαζός. Απλά έχω ζήσει σκηνικό απόγευμα στην Πατησίων πριν 2-3 χρόνια, συνεπώς αγχώνομαι γιατί θα έχω το παιδί. Από την άλλη, δε γίνεται να μην πάμε στο μουσείο...
Σε βιλες (μεσα) στο Ψυχικο και την Κηφισια εχει περισσοτερη πρεζα. Αυριο θα σου φανει αστειο που ανησυχουσες.
 
Μηνύματα
235
Likes
926
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Παιδιά είμαστε στην Αθήνα και αύριο το πρωί λέμε να πάμε στο εθνικό αρχαιολογικό μουσείο. Το θέμα είναι ότι ως παιδί της επαρχίας, τρέμω το γεγονός ότι θα πρέπει να σταματήσουμε στην Ομόνοια και να το πάμε με τα πόδια.... Θα είναι νωρίς το πρωί και προφανώς δε σκοπεύουμε να κινηθούμε στα γύρω στενά, αλλά και πάλι αγχώνομαι... Εσείς πώς το βλέπετε; Θα έχουμε και την κόρη μας μαζί.
Η Ομόνοια είναι πολύ ασφαλές σημείο. Κανένας λόγω ανησυχίας
 

Ntinoulat

Member
Μηνύματα
46
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Σε βιλες (μεσα) στο Ψυχικο και την Κηφισια εχει περισσοτερη πρεζα. Αυριο θα σου φανει αστειο που ανησυχουσες.
Καλά, ναι.... Το φαντάζομαι με τόσα που μου λέτε 😂😂😂. Είμαι άσχετη όμως μωρέ, τι να κάνω!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.734
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom