Εισηγηθείτε όνομα για τα 2 νέα μας αεροσκάφη A321 και έχετε την ευκαιρία να κερδίσετε ένα δωρεάν εισ

fenia42

Member
Μηνύματα
3.887
Likes
14.467
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Γλυκο μου κοριτσάκι δεν κατάλαβες ότι ΔΕΝ κοροϊδεύουν εσένα αλλα την ίδια την Cyprus ????
αχ Χριστάκη ... εσυ δε καταλαβες ποιος κοροϊδεύει ποιον :D
 

Fanie

Member
Μηνύματα
256
Likes
619
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Lena's Stone Forest
Έριξα μια ματιά στα υφιστάμενα ονόματα των αεροσκαφών της κι επειδή κάτι μου ’κανε το PENTADAKTYLOS έχω να προτείνω τα: ANTICHIRAS, PARAMESOS και TO MICRO TO DAKTYLO.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.080
Likes
2.494
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Έριξα μια ματιά στα υφιστάμενα ονόματα των αεροσκαφών της κι επειδή κάτι μου ʼκανε το PENTADAKTYLOS έχω να προτείνω τα: ANTICHIRAS, PARAMESOS και TO MICRO TO DAKTYLO.
Ξέχασες το MESAIO DAKTYLO το πιο σημαντικό :haha:
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Έριξα μια ματιά στα υφιστάμενα ονόματα των αεροσκαφών της κι επειδή κάτι μου ’κανε το PENTADAKTYLOS έχω να προτείνω τα: ANTICHIRAS, PARAMESOS και TO MICRO TO DAKTYLO.

Με δεδομενη την υφισταμενη οικονομικη και δημοσιονομικη προσαρμογη της χωρας μας και λαμβανοντας υποψιν τα Mnimonion I II III IV, θα προτεινα το Kolodaktylos
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.013
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Ωχ....εμένα θα πετάξουν τελικά!! :roll::roll::roll:
Μέχρι τρεις λέξεις. Δύο ονόματα και πιθανόν το συνδετικό.
Πάντως εγώ έγραψα σοβαρά και επέμεινα αρχαιοελληνικά (ονόματα εννοώ).
Όχι Δαίδαλο και Ίκαρο (ποιος θα ήθελε να μπει στον Ίκαρο?).
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Αν δει κανείς έστω και μια φορά τον Πενταδάκτυλο με την τουρκική σημαία, αποκλείεται να κάνει αυτής της ποιότητας χιούμορ.
Αγαπητε, απο οτι καταλαβαινεις δεν κανουμε σοβαρη συζητηση (που ενδεχομενως μπορει να γινει καλλιστα σε αλλο τοπικ), λεμε απλα καμια μ@@@κια για να περναει η ωρα γιατι το θεμα εχει (και) την αστεια πλευρα του. Ειναι παντως σεβαστη η ευαισθησια σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.595
Μέλη
38.927
Νεότερο μέλος
Vagkouk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom