Γερμανία Εισιτήρια Γερμανία

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.825
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
πρεπει να πεταξω απο Γερμανια Ελλαδα για μερικες μερες και η μονη περιοδος που μπορω για διαφορους λογους ειναι αρχες Σεπτεμβρη...αλλη περίοδο ΔΕΝ γινεται. Λογω δουλειας, οικογενειας, για ιατρικους λογους κλπ
το προβλημα ειναι οτι η Aegean αλλα και αλλες εχουν κατι τιμες στα υψη...πχ η Aegean για δυο ατομα με βαλιτσες ειναι καπου στα 850...
η απορια μου ειναι: υπαρχει πιθανοτητα να ξαναβγουνε φτηνα εισητηρια??? ή αφου κλεισουν οι φθηνες θεσεις "δυστυχώς επτωχεύσαμεν.."...δηλαδη την πατησα...
 

amazon

Member
Μηνύματα
178
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
vietnam
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παντου
πρεπει να πεταξω απο Γερμανια Ελλαδα για μερικες μερες και η μονη περιοδος που μπορω για διαφορους λογους ειναι αρχες Σεπτεμβρη...αλλη περίοδο ΔΕΝ γινεται. Λογω δουλειας, οικογενειας, για ιατρικους λογους κλπ
το προβλημα ειναι οτι η Aegean αλλα και αλλες εχουν κατι τιμες στα υψη...πχ η Aegean για δυο ατομα με βαλιτσες ειναι καπου στα 850...
η απορια μου ειναι: υπαρχει πιθανοτητα να ξαναβγουνε φτηνα εισητηρια??? ή αφου κλεισουν οι φθηνες θεσεις "δυστυχώς επτωχεύσαμεν.."...δηλαδη την πατησα...

Δοκιμασες και αλλες εταιρειες germanwings π.χ. και ολες σου βγαζουν τοσο ακριβα?
Μου κανει εντυπωση γιατι εχεις πολλους μηνες ακομα μπροστα κ λογικα επρεπε να σου βγαζει καλυτερες τιμες.
Βεβαια κ οι δικοι μ οταν ερχονται απο γερμανια οι τιμες ειναι παντα στα υψη ενω απο εδω κ πισω οταν πεταω εγω δεν ειναι τοσο υψηλες.
Απο πιο μερος της Γερμανιας θες να πεταξεις για Ελλαδα ?
Μηπως εχετε τοτε στη Γερμανια καποια αργια στην περιοχη σου?
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.825
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
μπα...καμια αργια δεν παιζει. γενικα οσες κοιταξα οι τιμες ειναι στα υψη
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.825
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
stuttgart θεσσαλονικη
ας πουμε το διαστημα 1 με 8 σεπτεμβρη για 4-5 μερες...το ποιες ακριβως ειναι αδιαφορο αρκει να καλυπτω εκεινο το ΣΚ
η αληθεια ειναι οτι χθες βρηκα με airberlin στα 600 για δυο ατομα
κατι που μου εδωσε καποιες ελπιδες μπας και βρεθει τιποτα στα 500
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
stuttgart θεσσαλονικη
ας πουμε το διαστημα 1 με 8 σεπτεμβρη για 4-5 μερες...το ποιες ακριβως ειναι αδιαφορο αρκει να καλυπτω εκεινο το ΣΚ
η αληθεια ειναι οτι χθες βρηκα με airberlin στα 600 για δυο ατομα
κατι που μου εδωσε καποιες ελπιδες μπας και βρεθει τιποτα στα 500
Mε 183 το ατομο εισαι ενταξει; βαλε στο skyscanner 1 με 8/09 και θα δεις πτησεις με την air serbia.

Επελεξε να δεις τις τιμες για ολοκληρο τον σεπτεμβρη.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.825
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
ναι αλλα χωρις βαλιτσες....αν δεν κανω λαθος
ασχετο αλλα η air serbia ειναι καλη??? την εχω ξαναπετυχει...
 

perixvra

Member
Μηνύματα
310
Likes
214
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ονειρεμένο Ταξίδι
εχει πραγματοποιηθει.. :)
Γιατι δεν ψαχνεις με την ryanair; Εχει τυχει να πεταξω πηγαινε-ελα με 30 ευρω!
Εχει αεροδρομιο στην Φρανκφουρτη-Χαν η στο Memmingen που ειναι πιο κοντα στην Stuttgart.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.825
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
H air serbia έχει βαλίτσες στην τιμή. Τι έχει και δεν είναι καλή;
δεν ειπα αν ειναι ή οχι...ρωτηα...με ολα αυτα που γινανε τα τελευταια χρονια με επιασε ενας φοβος...

Γιατι δεν ψαχνεις με την ryanair; Εχει τυχει να πεταξω πηγαινε-ελα με 30 ευρω!
Εχει αεροδρομιο στην Φρανκφουρτη-Χαν η στο Memmingen που ειναι πιο κοντα στην Stuttgart.
με ryanair το ειχα κανει την προηγουμενη φορα..αν θυμαμαι καλα Karlsruhe ητανε...το θεμα ειναι οτι μετα εχει λεωφορειο για να πας στον σταθμο, και απο εκει με τραινο πας Stuttgart...
τοτε ομως ημασταν δυο ατομο με δυο αποσκευες καμπινας...τωρα ημαστε 2 + 1 μωρο ενος ετους + δυο βαλιτσες + καροτσι + + + ....θα προτιμουσα απευθειας πτηση....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom