Γαλλία Εισιτηρια για Παρισι του Αγιου Βαλεντινου...

tripakias

Member
Μηνύματα
7.995
Likes
12.063
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Η easyjet ομως παει orly, ενω η lufthansa charles de gaulle...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Να συμπληρώσω ότι μπορεί η LH να κάνει περισσότερο χρόνο από την Easy, όμως έχει και κάποιο in-flight service που η Easy δε διαθέτει...

καλε τι ζητας συγνωμη..? ο απο πανω πρεπει να ζητησει συγνωμη που αρπαχτηκε απο το τυπογραφικο σου λαθος κ που χαλασε κ την δουλεια του αρχικου φιλου!
Kαι καλά έκανε και χάλασε τη δουλειά... εδώ είμαστε να δίνουμε συμβουλές για καλύτερα και (αν είναι δυνατό) φτηνότερα ταξίδια και όχι να υποστηρίζουμε τις δουλειές κανενός...
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru
Να συμπληρώσω ότι μπορεί η LH να κάνει περισσότερο χρόνο από την Easy, όμως έχει και κάποιο in-flight service που η Easy δε διαθέτει...

και επίσης τη μέρα της επιστροφής δεν φεύγει στις 6 το πρωί όπως η εύκολη. γυρνάς με lufthansa και κοιμάσαι σαν άνθρωπος, τρως το πρωινό σου και πας σαν άνθρωπος.
 

mobster21

Member
Μηνύματα
32
Likes
4
Ονειρεμένο Ταξίδι
Cuba
Kαι καλά έκανε και χάλασε τη δουλειά... εδώ είμαστε να δίνουμε συμβουλές για καλύτερα και (αν είναι δυνατό) φτηνότερα ταξίδια και όχι να υποστηρίζουμε τις δουλειές κανενός...

εξηγησε λιγακι αυτο με τις "δουλειες" σε παρακαλω πολυ... γιατι ξεφυγαμε...

δηλαδη ειναι "δουλεια" μου να μπαινω στο forum και να πουλαω εισιτηρια???

ή νομιζεις οτι θα βγαλω και λεφτα απο την ακυρωση???

αν το νομιζεις... εδω ειμαι να βαλουμε ενα στοιχημα να τα αγορασεις εσυ, αν ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ που θα σου δειξω ONLINE μπορεσεις να αποδειξεις στην κοινοτητα οτι θα ειμαι και κερδισμενος απο την συναλλαγη...

μιλαμε οτι με την τιμη που ζηταω θα ειμαι ΗΔΗ χαμενος 90 ευρω...

τα εισιτηρια κλειστηκαν 8 Ιανουαριου και την Τεταρτη που μας περασε μαθαμε οτι η γυναικα μου ειναι εγκυος...

η αδελφη μου δε, για την οποια εγραψα οτι εκλεισαν τα εισιτηρια, τελικα μπορει απο Οκτωβριο και μετα...

οποτε σε περιπτωση που δεν πωληθουν σε 1-2 μερες, τα βαζω για Οκτωβριο και βλεπουμε...

η Lufthansa ειναι πιο φθηνη, πιο καλη εταιρεια και εχει καλυτερο service...

δινει τα εισιτηρια 317 ευρω και εγω 350 με EasyJet...

ελευθερος ειναι ο καθενας να αποφασισει να δωσει ή οχι αυτα που ζηταω ή να παει ο ανθρωπος με την Lufthansa να κανει το ταξιδι του...

ευχαριστω τελος που δινεται ζωη στην αγγελια μου και παραμενει ψηλα εστω κι ετσι...

να ειστε καλα...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
εξηγησε λιγακι αυτο με τις "δουλειες" σε παρακαλω πολυ... γιατι ξεφυγαμε...
To δουλειές και δουλειά αναφέρθηκε στο ποστ της piccolo_mondo που μίλησε για την δουλεια του αρχικου φιλου... δεν αναφέρθηκε στη δημοσίευσή σου... και εγώ αν είχα εισιτήρια που δε θα χρειαζόμουνα μπορεί να τα πούλαγα στο φόρουμ, έχοντας πάντα όμως υπόψην ότι μπορεί να δεχτώ κάποια επεξηγηματικά σχόλια από άλλους συμφορουμίτες που θα κάνουν ένα απλό skyscanning και θα βρουν φτηνότερα εισιτήρια με άλλες εταιρείες...
 

mobster21

Member
Μηνύματα
32
Likes
4
Ονειρεμένο Ταξίδι
Cuba
To δουλειές και δουλειά αναφέρθηκε στο ποστ της piccolo_mondo που μίλησε για την δουλεια του αρχικου φιλου... δεν αναφέρθηκε στη δημοσίευσή σου... και εγώ αν είχα εισιτήρια που δε θα χρειαζόμουνα μπορεί να τα πούλαγα στο φόρουμ, έχοντας πάντα όμως υπόψην ότι μπορεί να δεχτώ κάποια επεξηγηματικά σχόλια από άλλους συμφορουμίτες που θα κάνουν ένα απλό skyscanning και θα βρουν φτηνότερα εισιτήρια με άλλες εταιρείες...
το φθηνοτερο ειναι και με ενδιαμεσο σταθμο το οποιο δεν γραφτηκε απο ΚΑΝΕΝΑΝ...

τελος παντων... χαλασατε μια αγγελια... αλλα κερδισε η κοινοτητα πανω απ΄ολα... μην το ξεχναμε... βρηκε τον κακο που πηγα να ψιρισει τον κοσμακι...

ας δωσει λοιπον ο καποιος που θα ηθελε να παει Παρισι 317 και να παει μεσω Μοναχου στο Ντε Γκωλ..

προσωπικα... ψαχνω πλεον για μεταφορα εισιτηριων για Οκτωβριο και απο εκει για τον επομενο Φεβρουαριο-Μαρτιο-Απριλιο (σε εναν χρονο δηλαδη... να ειμαστε καλα...)

γνωριζει κανεις αν μπορω να κανω δυο φορες μεταφορα εισιτηριων στην EasyJet???

(βλεπω οτι μεταφεροντας τα για 24 με 28 Οκτωβριου πληρωνω 14 ευρω διαφορα... καθολου ασχημα...)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.794
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom