Εκδρομή στα τρία πόδια της Πελοποννήσου

gogoignat

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπαι
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικι
Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι Να γυρίσω τα 3 πόδια της Πελοποννήσου. Ξεκινάω με αφετηρία την Ελαφόνησο θα μείνω εκεί δύο βραδιές μετά θα πάω προς Γύθειο εκεί θα μείνω μία βραδιά μετά θα πάω στο Οίτυλο όπου και θα μείνω τρεις μέρες ώστε να μπορώ να γυρίσω την Μάνη Η ερώτησή μου είναι η εξής.. έχω άλλες 8 μέρες. Να μείνω Καλαμάτα και να κάνω τουρ το πρώτο πόδι και μετά να μείνω πηλό ή να μείνω Πεταλίδι και από κει να γυρίσω όλο το πόδι;;;;Μας ενδιαφέρει να μπορούμε να βγαίνουμε τα βράδια, ευχαριστώ πολύ
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
174
Likes
459
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Χωρίς να έχω γυρίσει εξονυχιστικά και τα 3 πόδια σίγουρα επιβάλλεται να αφιερώσετε λίγο χρόνο και στην Μονεμβασιά (2 βράδια σίγουρα )
 

DimiBiri

Member
Μηνύματα
295
Likes
950
Επόμενο Ταξίδι
Pending...
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι Να γυρίσω τα 3 πόδια της Πελοποννήσου. Ξεκινάω με αφετηρία την Ελαφόνησο θα μείνω εκεί δύο βραδιές μετά θα πάω προς Γύθειο εκεί θα μείνω μία βραδιά μετά θα πάω στο Οίτυλο όπου και θα μείνω τρεις μέρες ώστε να μπορώ να γυρίσω την Μάνη Η ερώτησή μου είναι η εξής.. έχω άλλες 8 μέρες. Να μείνω Καλαμάτα και να κάνω τουρ το πρώτο πόδι και μετά να μείνω πηλό ή να μείνω Πεταλίδι και από κει να γυρίσω όλο το πόδι;;;;Μας ενδιαφέρει να μπορούμε να βγαίνουμε τα βράδια, ευχαριστώ πολύ
Εχοντας γυρίσει καλα καλα την πελοπόννησο θα σας παραθέσω τα sos (κατα την αποψη μου) και κατανείμετε εσεις τις διανυκτερευεσεις
-Μονεμβασια
-Ελαφόνησος
-Γύθειο
-Καβο Ματαπας aka Ακρωτηριο Ταιναρο
-Γερολιμενας και περιξ (εαν σας αρέσουν οι παραλιες με πετρα έκει έχει τις καλυτερες)
-Σπληλαιο Διρού
-Αρεόπολη
-Λιμένι
-Καρδαμύλη
-Καλαμάτα
-Πυλο,Μεθώνη (οπωσδήποτε), Κορώνη
Αυτά τα ολίγα....Αυτή εκει η μυτούλα κατω κάτω στο μεσαίο πόδι κρύβει θησαυρούς, μη την προσπερασετε!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.797
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom