Εκπομπή Travelstories - επεισόδιο 4 - ο εξωγήινος

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αίσχος. Κανένας από τους δυο δεν τον έστειλε στην Κορέα (μία είναι η Κορέα). Αυτό το αίσχος, ένας @Traveller δε θα άφηνε ποτέ να συμβεί!
Δε θα εντυπωσιαστεί με κάτι στη Βόρειο Κορέα ο εξωγήινος, έχουν ουφο και στο διαστημα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Βλέπω άρεσε το 4ο επεισόδιο. 👽 :clap:

Το επόμενο επεισόδιο δε θα έχει μόνο τις -υπέροχες αλλά βαρετές- φάτσες μας μέσα, αφού λέω να αρχίσω να εμπλουτίζω τις εκπομπές με εικόνες από τα μέρη για τα οποία μιλάμε. :cool:
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Defkalion ησουν στο μυαλο μου.αυτο ηθελα να προτεινω αλλα δεν ηξερα αν ηταν τεχνικα εφικτο.Πολλα μπραβο παντως για την ολη προσπαθεια.
Θα προτεινα ενα επεισοδιο με ευτραπελα απο τα ταξιδια που εχετε παει. Θα ειχε πολυ ενδιαφερον αλλα και θα μας εκανε να χαμογελασουμε,που νομιζω ολοι το εχουμε αναγκη
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ήθελα να το κάνω νωρίτερα, και ίσως ξανα-ανεβάσω το επεισόδιο 3 για την Αυστραλία ή το 2 για τη Μελβούρνη με φωτογραφίες, θα δούμε. Από δω και πέρα θα το κάνω για όσες εκπομπές έχω οπτικό υλικό.

@dimaq λες και το μάντεψες, ένα από τα επόμενα επεισόδια θα είναι αυτό ακριβώς το θέμα που περιγράφεις.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Ευχαριστούμε για το επεισόδιο, νομιζω ειμαι πιο κοντα στα γουστα του Yorgos με τις εξης διαφορες: αντι για Ελλαδα θα διαλεγα Ιταλια και αντι για Κουβα Μεξικο
 

Krekouzas

Member
Μηνύματα
218
Likes
4.809
Επόμενο Ταξίδι
Darjeeling.
Ταξίδι-Όνειρο
ΡαπαΝουι,BurningMan Fest.
Ο σύντροφος Δευκαλίων προτίμησε τη Γαλλία, εγώ την Ελλάδα. Ε δεν πήγαινε κι άλλο από τη μεσόγειο, να δει και λίγο κρύο, Βόρεια Ευρώπη, σκανδιναβική κουλτούρα ο εξωγήινος. Εδώ αφήσαμε απέξω την Ισπανία...

ρε τόσα ποστ για την κόντρα Ιταλίας εναντίον Ισπανίας και μείνανε και οι δύο από έξω;;;;;;;
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Defkalion για τα ευτραπελα θελω vol1 vol2 και όσο παει!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Defkalion για τα ευτραπελα θελω vol1 vol2 και όσο παει!
Ε για να γίνει αυτό πρέπει να βγάλω ένα μέλος για κάθε επεισόδιο, να μας αφηγείται ο καθένας τα ευτράπελα που του έχουν συμβεί.

Το ψήνω. :cool:
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Θα το ψησεις καλα,σου εχω εμπιστοσυνη.να ας πουμε krekouzas που ειναι πιο πανω!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ευχαριστούμε για το επεισόδιο, νομιζω ειμαι πιο κοντα στα γουστα του Yorgos με τις εξης διαφορες: αντι για Ελλαδα θα διαλεγα Ιταλια και αντι για Κουβα Μεξικο
Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ! Όχι τόσο για την Ιταλία, αλλά για το Μεξικό σίγουρα!
 
  • Like
Reactions: GTS

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom