Εκπομπή Travelstories - επεισόδιο 5 - Ταξίδι στο Βανουάτου

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Παρασκευή σήμερα, σημαίνει μόνο ένα πράγμα, νέο επεισόδιο στην εκπομπή μας :clap:

Αυτή τη φορά αφήνουμε λίγο τα top-5 και πάμε Ταξίδι στο Βανουάτου με ξεναγό τον @Traveller που περιηγήθηκε εκεί πρόσφατα.

Όπως θα δείτε έχω αρχίσει και προσθέτω φωτογραφίες + βίντεο που δείχνουν τον προορισμό μέσα στην εκπομπή, ώστε να μην είστε αναγκασμένοι να βλέπετε τις φάτσες μας 👽 συνέχεια :haha: - πείτε μου αν σας αρέσει αυτό με τις φωτογραφίες για να το κάνω και σε όσα επόμενα επεισόδια είναι εφικτό.

Όσοι δε το έχετε κάνει ακόμα κάντε μια εγγραφή στο κανάλι μας στο YouTube εδώ.

Θυμίζω επεισόδιο 1 εδώ, επεισόδιο 2 εδώ, επεισόδιο 3 εδώ, επεισόδιο 4 εδώ.

Φύγαμε:

 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ονειρεμένο Ταξίδι
All over the world
Μολις ολοκληρωσα τη προβολη! Πολυ ωραια περιγραφη! Να και ενα μερος που δεν γνωριζα και δεν ειχα ασχοληθει! Traveller ευχαριστουμε! Οσον αφορα το βιντεο παρατηρησα οτι σε πολλα σημεια κοβεται η προβολη για μερικα δεκατα του δευτερολεπτου και συνεχιζει ξανα. Δεν ξερω τι μπορει να φταιει!

Προσωπικα η ιδεα με τις φωτο μεσα στη ροη ειναι must. Ακους τη περιγραφη και ταυτοχρονα βλεπεις κιολας! Πρεπει να εμπλουτιστει αυτο με ακομα περισσοτερες φωτο και βιντεο και καλο θα ηταν να παραμενουν για λιγη περισσοτερη ωρα οι φωτο στη ροη και οχι να εναλλασονται τοσο γρηγορα! Αυτο πιστευω εγω...

Τωρα οσον αφορα το δευτερο νησακι που αναφερατε. Μιλατε για κοστος περιπου στα 180€. Φανταζομαι εννοειται το βραδυ!!

Πανακριβο ταξιδι!!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.046
Likes
1.825
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
3η βραχονησίδα αριστερά
Μπράβο σας ! Ωραία ανάπτυξη σε έναν σούπερ (άπιαστο για πολλούς από μας) προορισμό :clap:
συμφωνώ και γω για τον εμπλουτισμό φωτογραφιών
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Προσωπικα η ιδεα με τις φωτο μεσα στη ροη ειναι must. Ακους τη περιγραφη και ταυτοχρονα βλεπεις κιολας! Πρεπει να εμπλουτιστει αυτο με ακομα περισσοτερες φωτο και βιντεο και καλο θα ηταν να παραμενουν για λιγη περισσοτερη ωρα οι φωτο στη ροη και οχι να εναλλασονται τοσο γρηγορα! Αυτο πιστευω εγω...
Τέλεια, ευχαριστώ για το feedback, την επόμενη φορά θα τις βάλω να μένουν πιο πολύ χρόνο οι φωτογραφίες.

Για τις διακοπές που παρατήρησες ήταν "τεχνητές" για να καλύψουν κάποια προβλήματα που προέκυψαν στην εικόνα. Θα τα λύσω την επόμενη φορά όμως, πού θα μου πάνε.

Όπως έχετε καταλάβει, προσπαθώ να εστιάζω στο περιεχόμενο, να βγαίνουν τακτικά εκπομπές, και ας μην είναι τέλειες από πλευράς παραγωγής - αυτό το κομμάτι θα προσπαθούμε να το βελτιώνουμε όσο μπορούμε σιγά σιγά σε κάθε εκπομπή.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ονειρεμένο Ταξίδι
All over the world
Τέλεια, ευχαριστώ για το feedback, την επόμενη φορά θα τις βάλω να μένουν πιο πολύ χρόνο οι φωτογραφίες.

Για τις διακοπές που παρατήρησες ήταν "τεχνητές" για να καλύψουν κάποια προβλήματα που προέκυψαν στην εικόνα. Θα τα λύσω την επόμενη φορά όμως, πού θα μου πάνε.

Όπως έχετε καταλάβει, προσπαθώ να εστιάζω στο περιεχόμενο, να βγαίνουν τακτικά εκπομπές, και ας μην είναι τέλειες από πλευράς παραγωγής - αυτό το κομμάτι θα προσπαθούμε να το βελτιώνουμε όσο μπορούμε σιγά σιγά σε κάθε εκπομπή.
Δωσε φωτογραφιες και βιντεο αβερτα! Δινει αλλο νοημα στη προβολη! Εχεις κανει πολυ καλη δουλεια μεχρι τωρα!
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ονειρεμένο Ταξίδι
All over the world
Μα γιατι το λες αυτο;; :haha: Εννοειται πως οχι!!

Κατι συμπληρωματικο που θελω να πω, ειναι οτι οι εικονες μπορουν να περιλαμβανουν και χαρτη με το στιγμα απο το σημειο που βρισκεται το μερος που περιγραφεται ή και καποιο route... για να διευκολυνει τον θεατη!
 

lekond

Member
Μηνύματα
85
Likes
418
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Εξαιρετικό επεισόδιο!! Πολύ ωραία ιδέα η παρουσίαση ανά τακτά διαστήματα λιγότερο "διάσημων" προορισμών και φυσικά πολύ βοηθητική η προσθήκη φωτογραφιών. Κι εγώ υπέρμαχος της προσθήκης κάποιου χάρτη σε μικρότερο εικονίδιο.
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κιλιμάντζαρο
Μία ο @Yorgos με τον @Krekouzas , μία ο @Traveller. Μπήκε το Vanuatu στο bucket list του μισού φόρουμ και θα το λέμε και παραεξω και δεν θα καταλαβαίνει και κανείς το γιατί.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
"Παραλίες έχει? Έχουμε μέλη που αγαπάνε παραλίες" λεει ο Def! Ευχαριστώ που με σκέφτεστε 🌴🥥🌴
Πολύ καλό το επεισόδιο, τέλεια τα βίντεο που μας έδιναν μια γεύση από τα μέρη που σχολιάζατε!!
 

Kandy

Member
Μηνύματα
56
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Εγώ πάντως σήμερα έψαχνα εισητηρία και υπολόγιζα το μπάτζετ ... Αυτό το φόρουμ θα με "καταστρέψει", είναι δεδομένο :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.780
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom