Εκπομπή Travelstories 18 - Αμοργός

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.954
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Στα Καταπολα σε ποια παραλία να παμε πρωτη μερα (λογικα κατα τις 4 το μεσημερι θα ειμαστε ετοιμοι)..
Ενδεχομένως να βγαίνει κάποιο δρομολόγιο για να δείτε κάτι καλό για λίγες ώρες, πχ Αγιο Παύλο, αλλιώς θα αρκεστείτε στις κοντινές με τα πόδια δίπλα στα Κατάπολα. Για τις υπόλοιπες καλύτερα τις μέρες που θα χετε χρόνο, από νωρίς.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Ενδεχομένως να βγαίνει κάποιο δρομολόγιο για να δείτε κάτι καλό για λίγες ώρες, πχ Αγιο Παύλο, αλλιώς θα αρκεστείτε στις κοντινές με τα πόδια δίπλα στα Κατάπολα. Για τις υπόλοιπες καλύτερα τις μέρες που θα χετε χρόνο, από νωρίς.
εγινε σε ευχαριστω!!!
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Καλησπέρα! Μια βοήθεια θέλω.. είμαι Αμοργό έχω πάει ήδη Μούρο. Θα είμαι εδώ και Σάββατο και Κυριακή και Δευτέρα φεύγω 19.55 . Δεν έχω αμάξι. Ποιες παραλίες θα προτείνατε να δω? Προλαβαίνω να δω ίδια μέρα Αγία Άννα ,Άγιο Παύλο και να πάω και μοναστήρι? Και την άλλη μέρα σε 3 ώρες (λόγω ΚΤΕΛ) να δω Καλοταρίτισσα και Γραμβούσα?? Ευχαριστω!!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.954
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Προλαβαίνω να δω ίδια μέρα Αγία Άννα ,Άγιο Παύλο και να πάω και μοναστήρι?
Να δεις αν συνδυάζονται τα λεωφορεία, εγω πιστεύω οτι προλαβαίνεις εύκολα, ξεκινώντας απο Αγ. Παύλο και στην επιστροφή τα υπόλοιπα, ωστόσο το μοναστήρι δεν ειναι επισκεψιμο ολες τις ώρες, τσέκαρε το.
Όπως και το δεύτερο που ρωτάς, επίσης γίνεται, το εχω κανει χωρίς μεταφορικό μέσο, με το λεωφορείο.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Να δεις αν συνδυάζονται τα λεωφορεία, εγω πιστεύω οτι προλαβαίνεις εύκολα, ξεκινώντας απο Αγ. Παύλο και στην επιστροφή τα υπόλοιπα, ωστόσο το μοναστήρι δεν ειναι επισκεψιμο ολες τις ώρες, τσέκαρε το.
Όπως και το δεύτερο που ρωτάς, επίσης γίνεται, το εχω κανει χωρίς μεταφορικό μέσο, με το λεωφορείο.
Τέλεια σε ευχαριστώ! Νικουρια αξίζει να πάω???
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Προλαβαίνω να δω ίδια μέρα Αγία Άννα ,Άγιο Παύλο και να πάω και μοναστήρι?
Ποιον Αγιο Παύλο λέτε?
Τέλεια σε ευχαριστώ! Νικουρια αξίζει να πάω???
Δύσκολο μου φαίνεται με λεωφορείο. Ρώτα να σου πούνε και σε τι κατάσταση είναι οι παραλίες της. Καμιά φορά μαζεύουν σκουπίδια.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Ποιον Αγιο Παύλο λέτε?

Δύσκολο μου φαίνεται με λεωφορείο. Ρώτα να σου πούνε και σε τι κατάσταση είναι οι παραλίες της. Καμιά φορά μαζεύουν σκουπίδια.
Με καραβάκι από Άγιο Παύλο εννοούσα για Νικουρια.. τον Άγιο Παύλο εννοώ την παραλία(στην οποία θα πάμε με ΚΤΕΛ)..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Με καραβάκι από Άγιο Παύλο εννοούσα για Νικουρια.. τον Άγιο Παύλο εννοώ την παραλία(στην οποία θα πάμε με ΚΤΕΛ)..
Δεν θα το έκανα, να προσπαθήσω να χωρέσω Αγιο Παύλο και Αγία Άννα και μοναστήρι με κτελ. Πόσο μάλλον και Νικουριά. Για αυτό ρώτησα, μήπως υπάρχει και άλλος Αγ. Παύλος. Η γνώμη μου: άσε έξω τον Άγιο Παύλο και την Νικουριά και πήγαινε στα highlights.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Δεν θα το έκανα, να προσπαθήσω να χωρέσω Αγιο Παύλο και Αγία Άννα και μοναστήρι με κτελ. Πόσο μάλλον και Νικουριά. Για αυτό ρώτησα, μήπως υπάρχει και άλλος Αγ. Παύλος. Η γνώμη μου: άσε έξω τον Άγιο Παύλο και την Νικουριά και πήγαινε στα highlights.
Ωραία ευχαριστώ πάρα πολύ!! Περιμενα πως θα με φτάσουν 5 μερες, αλλά θυσίασα μια στο Μαλτεζι . Μικρό το κακό , ευκαιρία να ξαναερθω Αμοργό να δω και την μεριά της Αιγιάλης!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.677
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom