Εκπομπή Travelstories 20 - Κάρπαθος

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Συνέχεια στις εκπομπές μας για τα ελληνικά νησιά, σήμερα συζητάμε με @Traveller και @_antonis_ για την πανέμορφη Κάρπαθο. Εγώ που δεν έχω πάει στο νησί από τις περιγραφές που άκουσα ενθουσιάστηκα. Πάρτε καφέ και ελάτε να παρακολουθήσετε την κουβέντα μας.

Θυμίζω οι προηγούμενες εκπομπές για ελληνικά νησιά ήταν η Αμοργός εδώ, η Κως εδώ και φυσικά το τοπ-5 ελληνικών νησιών εδώ.

Αν σας άρεσε η εκπομπή βοηθήστε μας να κάνουμε κι'άλλες με τους δύο παρακάτω τρόπους:
  • μπείτε στο κανάλι μας στο YouTube εδώ και κάντε εγγραφή με το κόκκινο κουμπάκι δεξιά και πατήστε και το καμπανάκι με τις ειδοποιήσεις
  • μοιραστείτε τις εκπομπές στα social media και παρακινείστε φίλους σας να κάνουν εγγραφή στο κανάλι μας

Βεβαίως μη ξεχνάτε ότι όλες οι εκπομπές είναι πια διαθέσιμες και στο Podcast του Travelstories, το οποίο μπορείτε να βρείτε εδώ, ή σε οποιαδήποτε υπηρεσία ακούτε τα podcast σας, όπως το spotify ή το apple podcasts.

Φύγαμε:

 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Πάρα πολύ ωραία, μου αρέσει που συνεχίζουμε με νησιά, πόσο μάλλον με αυτά που δεν έχουμε πάει ακόμα :cool:
Χαίρομαι που βγήκε στην εκπομπή ο @_antonis_ ,ο καταλληλότερος άνθρωπος δηλαδή για να μιλήσει για τη Κάρπαθο κάνοντας μας να ετοιμάζουμε τα πλάνα από τώρα!
Και εις ανώτερα!
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.010
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Καρπαθιά γενιά @_antonis_ , χάρηκα που σε (ξανα)είδα.
Ευχαριστούμε! Λαχτάρησε το ολυμπίτικο αίμα.
Να μου χαιρετάς τους Μ/Σ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.619
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom