Γενικά Εκπτώσεις.

mMary

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Γειά σας. Θα ήθελα να πάω(Μόναχο,Μιλάνο η Παρίσι ,δεν έχω αποφασίσει ακόμα ) να κάνω κάποιες αγορές στις πολυ ακριβές μάρκες. Αν πάω στις εκπτώσεις θα βρω καλύτερες τιμές απο τις αρχικές , κάνουν 'καλές' εκπτώσεις σε τέτοιες μάρκες ?
 

ElinakiK

Member
Μηνύματα
165
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Βένετο
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
Ποιες μάρκες εννοείς; Γιατί αν εννοείς υψηλής ραπτικής τύπου ΥSL, LV κλπ δεν κάνουν ποτέ.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.306
Likes
5.054
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Όσοι αγοράζουν πολύ ακριβές μάρκες, δε χρειάζονται εκπτώσεις.
 

mMary

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Ευχαριστώ, κάτι είχα ακούσει αλλά επειδή δεν είχα ιδέα ρώτησα μιας και δεν έχω ξανά αγοράσει τόσο ακριβές μάρκες . :)
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Γειά σας. Θα ήθελα να πάω(Μόναχο,Μιλάνο η Παρίσι ,δεν έχω αποφασίσει ακόμα ) να κάνω κάποιες αγορές στις πολυ ακριβές μάρκες. Αν πάω στις εκπτώσεις θα βρω καλύτερες τιμές απο τις αρχικές , κάνουν 'καλές' εκπτώσεις σε τέτοιες μάρκες ?
Ναι, κάνουν καλές εκπτώσεις οι περισσότερες μπουτικ, γι'αυτό και βλέπεις ουρές έξω απο τα καταστήματα την 1η μέρα των εκπτώσεων.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.759
Likes
15.392
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Ευχαριστώ, κάτι είχα ακούσει αλλά επειδή δεν είχα ιδέα ρώτησα μιας και δεν έχω ξανά αγοράσει τόσο ακριβές μάρκες . :)
σε εκπτωτικά χωριά θα βρεις εκπτώσεις σε επώνυμα είδη ένδυσης. έξω από την Ρώμη , έξω από την Νάπολη, έξω από την Φλωρεντία και σε πολλά άλλα μέρη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.241
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom