Ελληνικά Σείριαλ

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Παιδιά τι σήριαλ βλέπετε ελληνικά;

Να σας πω εγω,αυτό που έβλεπα περσι με τρέλα ήταν το 50-50 πολύ γέλιο, καθώς επίσης και το τούρκικο(έχω ρίξει κλάμα:()γενικά ότι έχει κλαμα με τραβάει(μην πεί κανενας, κανενα κουφο να πηγαινω σε κηδειες :D ), φετος συνεχιζω με το τουρκικο, την εκπομπη εχεις πακετο(η αποκορυφωση του κλαματος), κλασικα θεμο-Λαζοπουλο, και στον Αντ1 τεταρτη βραδυ με τον Χαικαλι και τις τρεις κορες,και αυτο εχει γελιο. Εσεις;;;;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εγώ δε βλέπω ελληνικά σίριαλ. Γενικά δε βλέπω ελληνική τηλεόραση. Είναι εκτός γούστου μου....
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Παρομοίως καθόλου τηλεόραση. Εξαίρεση είναι μόνο ο Εξάντας του Αυγερόπουλου, που κι αυτό δηλαδή το κατεβάζω και το βλέπω όταν έχω χρόνο.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
κι εγω δεν βλεπω τιποτα...δεν εχω πολυ χρονο,αλλα δεν τα αντεχω κιολαs.
ipanag τον Εξαντα δεν τον χανω με τιποτα!!Απιστευτα ρεπορταζ!
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
OOOυυυ.........και στους τρεις σας.:D

Βεβαια για να πω και εγω την αληθεια εχω ενα dvd με σκληρο δισκο και τα γραφω και οποτε εχω χρονο τα βλεπω.
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Τα υπολοιπα μελη μαλλον δεν πρεπει να εχουν τηλεοραση.:throw:

:haha:....:haha:.... :haha:
 

La Chica

Member
Μηνύματα
113
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Under Construction...
Ταξίδι-Όνειρο
AroundTheWorldIn80Days
Buenas tardes chicos!

Mike έχω τηλεόραση αλλά δεν μπορώ να παρακολουθήσω εύκολα κάτι γιατί με το σπίτι μου έχω μια σχέση "τουριστική" και όταν την ανοίγω είναι τέτοια η ώρα που μάλλον με νανουρίζει....
Ωστόσο όταν πετύχαινα 50-50 πέθαινα στο γέλιο! (φιλιππίδης απιστευτος μπαμπάς:haha:) :D Ακόμα: Λαζόπουλος, "Πρωταγωνιστές", Σκαι γενικότερα, mtv καμιά φορά (παλιότερο κόλλημα...:bleh:), Singles και πολλά πολλά dvd (συνήθως μεταμεσονύχτια;))

p.s τα αγοράκια της παρέας καλά θα κάνουν να μη λένε πως δεν βλέπουν γιατί αν τύχει καλή ποδοσφαιρική ημέρα γίνεστε παγωτό μπροστά στις οθόνες...:cool:
 

La Chica

Member
Μηνύματα
113
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Under Construction...
Ταξίδι-Όνειρο
AroundTheWorldIn80Days
Δεν ξέρω για ποιους μιλάς...
Γενικά μιλάω jefe :cool: γιατί το post περι ποδοσφαίρου είναι ίσως ένα απο τα πιο αγαπημένα post μέσα στο ταξιδιωτικό forum μας....
οπότε με το φτωχό μου το μυαλουδάκι, λέω πως ή κάποιοι βλέπουν αρκετά tv ή έχουν εισητήρια διαρκείας...:haha::bleh:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εγω δεν ειπα οτι δεν βλεπω τηλεοραση...η απαντηση μου αφορουσε τα σηριαλ.
ΣΚΑΙ βλεπω αρκετα , οτιδηποτε εχει σχεση με ταξιδια - οπωs την αγρια καραιβικη που εδειχνε προσφατα η ΝΕΤ.

Y.Γ.Νομιζω οτι εχει Εξαντα αποψε..:cool:
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
p.s τα αγοράκια της παρέας καλά θα κάνουν να μη λένε πως δεν βλέπουν γιατί αν τύχει καλή ποδοσφαιρική ημέρα γίνεστε παγωτό μπροστά στις οθόνες...:cool:

Πες τα χρυσοστομη........:bleh:.......:haha:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Τηλεόραση βλέπω
ελληνική τηλεόραση, σπανια,
δορυφορική τηλεόραση συχνά.
ελληνικά σηριαλ, σχεδόν ποτέ, το τελευταιο που μπήκα στην διαδικασία και το ειδα ηταν πριν μια 2ιετία περιπου, στον ΑΝΤ1 το επαιζε, ο τιτλος του Κρυφά μονοπάτια...
Ηταν τοσο μέτριο που σκυλομετάνιωσα που τον ελευθερο χρόνο μου τον σπατάλησα ετσι άσκοπα...
Ουτε βλέπω συχνά ποδοσφαιρικους αγώνες στην Τιβί, γιατί εχω καλυτερα πράγματα να κάνω στα 90 + 15 λεπτά που διαρκει ενας αγώνας. Εξαίρεση αποτελουν οι αγώνες του ευρωπαικού πρωταθληματος, παγκόσμιου πρωταθλήματος, ο τελικός του Τσαμπιονς Λιγκ, καποιοι επίσημοι αγώνες της Εθνικης Ποδοσφαίρου.
:cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom