Εσθονία Ρωσία Φινλανδία Ελσινκι, Αγία Πετρουπολη, Ταλιν

Janean

Member
Μηνύματα
22
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ετοιμάζομαι για αυτο το ταξίδι. Ελσινκι βάση, Αγία πετρουπολη 3 μερες, Ταλιν 1 μερα. Κάθε συμβουλή κάθε πρόταση δεκτή.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.183
Likes
4.033
Τρεις μέρες βλέπεις με τρέξιμο το μεγαλύτερο μέρος των αξιοθέατων της Αγίας Πετρούπολης. Για εξόρμηση όμως είσαι δύσκολα. Με 4 ημέρες θα είστε καλά. Ταλίν δ ν έχω πάει
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κιλιμάντζαρο
Για το Ταλλινν μια μερα ειναι αρκετή. Ήμουν εκει προχθες και παρα την πανέμορφη παλια του πολη δεν μπορω να πω οτι με ενθουσίασε. Μου εβγαζε κατι το αποστειρωμενο, αν και γουστα ειναι αυτα. Πάντως μια βολτα απο Ελσινκι την κανεις χαλαρά.
 

crveno-beli

Member
Μηνύματα
71
Likes
156
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω όποιος ξέρει να μου λύσει μια απορία αν με νοικιασμένο αυτοκίνητο μπορούμε να μπούμε στη Ρωσία. (Μάλλον το αυτοκίνητο θα νοικιαστεί από Λιθουανία και θα περάσουμε Ρίγα και Ταλίν και να φτάσουμε ως αγία Πετρούπολη).
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω όποιος ξέρει να μου λύσει μια απορία αν με νοικιασμένο αυτοκίνητο μπορούμε να μπούμε στη Ρωσία. (Μάλλον το αυτοκίνητο θα νοικιαστεί από Λιθουανία και θα περάσουμε Ρίγα και Ταλίν και να φτάσουμε ως αγία Πετρούπολη).
Εξρταται από την εταιρία που θα στο νοικιάσει και τους όρους που θα βάλει. Το βλέπω χλωμό πάντως.
 

Μάγδα

Member
Μηνύματα
349
Likes
1.334
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Καλησπέρα. Είναι εφικτό να πραγματοποιηθεί αυθημερόν ταξίδι από Αγία Πετρούπολη προς Ταλίν (καλοκαίρι) κι αν ναι πως; Πόσες ώρες ταξίδι; Αξίζει; Το έχει κάνει κανείς; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Καλησπέρα. Είναι εφικτό να πραγματοποιηθεί αυθημερόν ταξίδι από Αγία Πετρούπολη προς Ταλίν (καλοκαίρι) κι αν ναι πως; Πόσες ώρες ταξίδι; Αξίζει; Το έχει κάνει κανείς; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Ειτε με λεωφορειο, ειτε με τρενο ειναι περιπου 7 ωρες. Εχει αρκετες εταιρειες λεωφορειων που εκτελουν το δρομολογιο.

Εαν εχεις 2 μερες διαθεσιμες για Tallinn και 7+7 ωρες για το πηγαινε-ελα, τοτε αξιζει. Αλλα για μονοημερη ειναι μεγαλη ταλαιπωρια.
 

Μάγδα

Member
Μηνύματα
349
Likes
1.334
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ειτε με λεωφορειο, ειτε με τρενο ειναι περιπου 7 ωρες. Εχει αρκετες εταιρειες λεωφορειων που εκτελουν το δρομολογιο.

Εαν εχεις 2 μερες διαθεσιμες για Tallinn και 7+7 ωρες για το πηγαινε-ελα, τοτε αξιζει. Αλλα για μονοημερη ειναι μεγαλη ταλαιπωρια.
Ευχαριστώ. Άλλη φορά τότε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom