Ινδία Εμπόλεμο Κασμίρ σε συνέχειες

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Ζάχαρη την έβγαλε την ομηρία του το παλικάρι απ ότι φαίνεται:)
άσε που έκανε και την πρακτική του:haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Τους βρισκω λιγο υπερβολικους παντως: Η Συνθηκη της Γενευης δεν επιβαλει και τοσες παροχες προς τους αιχμαλωτους πολεμου...
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Έχετε μεγάλα κέφια μπράβο σας,έχω σκάσει στα γέλια με τα μηνύματα σας, όμως δυστυχώς δεν νομίζω ότι το μασάζ είχε τις επεκτάσεις που υπονοήτε, πολύ θα ήθελα η ιστορία μου να ήταν πιπεράτη αλλά μάλλον θα παραμείνουμε εις τάξην και ηθική (γμτ), εκτός βέβαια αν εκείνο το πρώτο βράδυ κοιμήθηκα όντως π ο λ ύ νωρίς.
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Εγώ αυτά που έχω να πω Ιωάννα μου είναι τα εξής...φοβερή η εικόνα που μας μετέφερες...με τον ήλιο να πέφτει μέσα στη λίμνη και να τη χρωματίζει, με το χαλί των νούφαρων που κλείνουν λόγω του ηλιοβασιλέματος και με το σκοτάδι που γλυκά γλυκά απλώθηκε στη λίμνη...
Και να ρωτήσω και κάτι που μου έχει δημιουργήσει πολλές φορές απορία...τα ποταμόσπιτα είναι σταθερά ή υπάρχει ένα σχετικό κούνημα; Στην Ολλανδία, ας πούμε, όπου υπάρχουν πολλά ποταμόσπιτα στα κανάλια, έχω την εντύπωση οτι μια ναυτία την παθαίνεις!
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Τρομερες εικόνες!! Πρεπει να ηταν φοβερα!!:clap:
Αλλά μεγάλο σου λάθος να αποχωρησεις από την παρεα! Σιγουρα εχασες πραγματα!!:bleh:
Οσο για την βουτιες στην λίμνη,τι να πω???:shock::shock: Εγω σιγουρα θα σας περιμενα στην βαρκα,εκτος αν με ριχνατε μεσα!:haha:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Giristroula δεν θυμάμαι να κουνιόντουσαν αυτά τα λιμνόσπιτα, άλλωστε μην ξεχνάς ότι τα νερά της λίμνης είναι λογικά πιο ήρεμα από τα νερά του ποταμού.
Όσο για τη βουτιά πρέπει να σας πω ότι βουτάω συχνά σε νερά, έχω κάνει μπάνιο και σε λίμνη του Βιετνάμ και σε ποτάμι του Νεπάλ κτλ αλλά ομολογώ στο Βαρανάσι δεν θα κολυμπούσα.
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Ιωάννα θα αργήσουμε να έχουμε τη συνέχεια;Περιμένω με ανυπομονησία!
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Μετά από ένα δεκαήμερο αναγκαστικής φορουμικής αποχής, τι ωραίο πεσκεσάκι μου ετοίμαζες να βρω σήμερα το πρωί, Ιωάννα μου!!! Γράφε, γράφε, να ταξιδέψω από τώρα...Το Κασμίρ με περιμένει κάποια στιγμή στο μέλλον! (μαζί με το ποταμόσπιτο του κυρίου Butt...)
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Κορίτσια υπομονή ως το μεσημέρι, και θα το έχω έτοιμο το επόμενο κομμάτι. Αυτή την στιγμή είμαι λίγο, :shark: στην δουλειά. Αλλά σας ευχαριστώ που με πιέζετε, με το γράψιμο ξαναθυμάμαι τόσα πράγματα που νόμιζα ότι είχα ξεχάσει

Rosa welcome back
:hug::hug:
 
Last edited by a moderator:

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Η δουλειά μπορεί να περιμένει...εξάλλου με τις μισθολογικές περικοπές που θα κάνουν στο δημόσιο, δεν χρειάζεται να δουλεύουμε και πυρετωδώς!Μπορούμε να αφιερώνουμε και λίγο χρόνο στο φόρουμ!χαχαχα
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom