Ηνωμένο Βασίλειο Εναλλακτικό τριήμερο στο Λονδίνο

Manos

Member
Μηνύματα
261
Likes
283
Θέλω να πω πόσο διαφορετικά είναι τα πράγματα για κάποιον άλλο ταξιδιώτη σχετικά με αυτό το κάστρο.

Είπε η Eftichia «για μένα είναι ότι καλύτερο έχω δει στο Λονδίνο
Και εγώ λέω «Αυτή ήταν η πιο βαρετή μέρα μου στο Λονδίνο»

Και ποιος έχει δίκιο; :roll: Και οι δυο φυσικά.
Η πιο σωστά, εγώ είμαι αυτός που έκανε λάθος, αφού ξέρω πως αυτού του είδους τα κάστρα δεν με συγκινούν. Αυτές οι πολυτελείς αίθουσες με τις πορσελάνες και τους χρυσούς θρόνους μου προκαλούν απέχθεια.

Άλλα κάστρα (όπως αυτό στο Ναύπλιο) με συγκινούν. Το Windsor όμως μου έκατσε στραβά.

Βάζω και λίγες φωτογραφίες (και το σπιτάκι με τις κούκλες :bleh: ) μέχρι να βάλει η Eftichia τις δικες της.


awww.manoslykakis.com_various_various_Windsor_thumbnails_L1005530_Edit.jpg .. awww.manoslykakis.com_various_various_Windsor_thumbnails_L1005533.jpg

awww.manoslykakis.com_various_various_Windsor_thumbnails_L1005548.jpg .. awww.manoslykakis.com_various_various_Windsor_thumbnails_L1005549.jpg


awww.manoslykakis.com_various_various_Windsor_thumbnails_L1005543.jpg .. awww.manoslykakis.com_various_various_Windsor_thumbnails_L1005544.jpg



Α, και φυσικά απαγορεύεται η φωτογράφιση εκεί μέσα ! Αν είναι δυνατόν !! :mad:
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία! αχ πόσο θα ήθελα να επισκεφτώ το Λονδίνο..και το εναλλακτικό και το κλασσικό! Πρέπει να είναι πανέμορφα! Είσαι πολύ τυχερή που το επισκέφτηκες και 3η φορά! Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες :D
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.091
Likes
23.855
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Περιληπτική και πολύ ωραία ιστορία.
Το Windsor μου άρεσε κι εμένα πολύ.
Ευχαριστώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.747
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom