Ενας vespaκιας στην παρεα σας

8avos

Member
Μηνύματα
657
Likes
6.609
Γεια σε ολους τους ταξιδευτες και μη απο εναν βεσπακια.Εδω και λιγες μερες παρακολουθω το φορουμ και σημερα αποφασισα να σας γνωρισω.Εδω και 11 χρονια που ξεκινησα τα ταξιδια στην ευρωπη κυριως,οι εμπειριες που μου παρειχαν ηταν για μενα χρησιμες και χαιρομαι που βρηκα και εσας,λατρεις του ειδους.Ο τροπος που ταξιδευω ειναι παντα οδικως και παντα σε δυο ροδες,δλδ με τη vespa μου.Τα ταξιδια μου ειναι απο Κωνσταντινουπολη-Πορτογαλια και απο Ιταλια-Γερμανια.Σε 15 μερες αναχωρω για να φτασω Nordkapp και απο κει μεσω Σουηδια-Ρωσια να επιστρεψω.Η διαμονη μου σχεδον παντα γινεται σε hostel-camping,ξενοδοχειο χρησιμοποιω αρκετα σπανια θα λεγα.Γεια σας λοιπον και θα τα λεμε εκτενεστερα.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
καλώς ήρθες ! Αγαπάμε vespa !Με τρελλα ομως !!!!!!!!!!
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.448
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
καλως ηρθες!!! και καλα μας ταξιδια!!! ποσο καιρο θα σου παρει ολο αυτο το ταξιδι;;;
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ηρθες . Ποσα χιλιομετρα εχεις κανει με τη βεσπα σου?
 

8avos

Member
Μηνύματα
657
Likes
6.609
Υπολογιζω περιπου στις 25 μερες,εχω 110.000χλμ κανει με τη vespa εως τωρα και το μοντελο ειναι η gt200,πολυ πιο ανετη απο την παλιοτερη px200.Καλως σας βρηκα και παλι και χαιρομαι που σας αρεσει η vespa.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Υπολογιζω περιπου στις 25 μερες,εχω 110.000χλμ κανει με τη vespa εως τωρα και το μοντελο ειναι η gt200,πολυ πιο ανετη απο την παλιοτερη px200.Καλως σας βρηκα και παλι και χαιρομαι που σας αρεσει η vespa.
E, αν ξεκινήσω 7 μέρες νωρίτερα με τη 50ρα, μια χαρά θα είμαι!!:haha::haha:
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
:welcome2: Καλώς μας ήρθες vespakia!! Καλά ταξίδια με ή χωρίς αυτήν;)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλως ηρθες και μπραβο σου.Τοσα χιλιομετρα με βεσπα και να μου το ελεγαν δε θα το πιστευα με την καμια ομως!!!!
Σου προτεινω να αλλαξεις το νικ σου σε vespakias:haha:
Maltakias εχουμε ....tripakias εχουμε....να εχουμε και ενα vespakias
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.945
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom