Ενα γεια στους μελλοντικούς φίλους

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ονειρεμένο Ταξίδι
μαυρικιος
:) Καλησπέρα είμαι η Ελενα και παρακολουθώ το site εδώ και 1-1,5 χρόνο χωρίς όμως να γίνω μέλος. Ομολογώ ότι με βοηθήσατε πολύ σε κακές ψυχολογικές μου στιγμές διαβάζοντας τις ιστορίες σας να ξεφεύγω και να ταξιδεύω νοερά μαζί με τις ιστορίες σας. Η αλήθεια είναι ότι με βοήθησε και πραγματικά. Πέρσι πρώτη φορά στη Ρώμη πέρασα μία μέρα χωρίς χάρτη και οδηγίες χαρη σε αυτά που είχα διαβάσει στο site. Είχα κατατοπιστεί πλήρως.
Αποφάσισα να γίνω μέλος της παρέας και ελπίζω να είμαστε όλοι καλά, να έχουμε λεφτά και να ταξιδεύουμε ....και μετά να μοιραζόμαστε τις ιστορίες μας.
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
καλώς την .....στη πιο φιλόξενη ιντερνετοπαρέα.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
1.997
Likes
2.084
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες και απο εμας.
 

vickygian

Member
Μηνύματα
87
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου!!!
Καλώς την! Η παρέα μας λειτουργεί για πολλούς σαν ψυχοθεραπεία.
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ονειρεμένο Ταξίδι
μαυρικιος
Σας ευχαριστώ όλους για τα καλοσωρίσματα΄...
Αλήθεια η ψυχοθεραπεία που προσφέρει το site είναι εκπληκτική, την συστήνω σε πολλούς φίλους μου ως μέθοδο που ξεπερνώ την κατήφεια αρκετές φορές.
Ετσι ένα Σ/Κ που ήμουν μόνη (ο άντρας μου έλειπε για δουλέιά) και χωρίς να έχω να κάνω τίποτα και αρκετά στεναχωρεμένη για μειώσεις ωρών στη δουλειά, αβεβαιότητα κλπ μπήκα στο site και το τελευταίο post που είχε μιλούσε για Βαρκελώνη έτσι αρχίσα να διαβάζω ότι υπήρχε για Βαρκελώνη και μου γεννήθηκε η επιθυμία να πάω...συντέλεσε και η ryanair με τις πτήσεις που ξεκινά από θεσσαλονίκη και είμαι ευτυχής που θα κάνω την επιθυμία μου πια πραγματικότητα τον Μάιο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.659
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom