Ενοικιαζόμενα δωμάτια στους Αμμόλοφους Καβάλας;

heavenb

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
Γεια σας παιδιά.Θέλω φέτος να επισκεφτώ αυτή την όμορφη παραλία της Καβάλας αλλά όσο και να εχω ψάξει δεν έχω βρει δωμάτια ακριβώς στην παραλία παρά μόνο στην Νέα Πέραμο που είναι 2-3 χιλ. σε απόσταση.Θα μου πείτε δεν είναι μακριά αλλά προτιμώ όταν πηγαίνω στην θάλασσα να μην μετακινούμαι με αυτοκίνητο και να την έχω στα πόδια μου.Αν κάποιος μένει στην περιοχή ή είχε την ίδια απορία και βρήκε λύση ας γράψει εδώ.Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Ειναι οντως 2 χιλιομετρα απ την Ν.Περαμο. Δεν προκειται να βρεις καταλυμα γιατι απλουστατα δεν εχει. Κ ευτυχως δλδ. 3 λεπτα ειναι με τ αμαξι, δε νομιζω να ναι τοσο κουραστικο... :)
 

tou dromou

Member
Μηνύματα
141
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΛΩΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
και το βραδυ θα ειναι πολυ ερημια οταν κλεινουν τα μπαρακια, ενω η Ν.Περαμος εχει"κατι' να κανεις κ τις υπολοιπες ωρες, και καλη θαλασσα για μπανιο αν θελεις
 

heavenb

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
Σας ευχαριστώ για τις γρήγορες απαντήσεις.Αν ξέρει κανείς φθηνά δωμάτια στη Ν. Πέραμο ας μου στείλει pm.
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Μπανιο μεσα στην Περαμο; δεν ξερω, ακουγονται διαφορα...Ασε που εχει και βοτσαλο κ σε σχεση με τους αμμολοφους που ναι ονομα κ πραγμα σου κακοφαινεται. Φτηνα δωματια "δυσκολο", περυσι γνωστος μου που δουλευε σε καφε μου πε οτι οι περισσοτεροι βαρουσαν μυγες γιατι δεν κατεβαζαν το δικλινο με τιποτα κατω απο 60 ευρω..φαινεται ειχαν συνηθισει τις παλιες καλες εποχες που αρμεγαν κανονικοτατα. Ελπιζω φετος να βαλαν λιιιγο μυαλο. Στο booking δεν εχει τιποτα καλο και οικονομικο;
ΥΓ: Να πας για μπανιο και στον κολπο του Βρασιδα και επισης να φας οπωσδηποτε λουκουμαδες στην Ν. Ηρακλειτσα (λιγα χλμ απο Περαμο).
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Αν εισαι με το αισθημα κι υπαρχει και συναισθημα...:hug:
(τι εγραψα παλι η ποιητρια;:haha:)

Πςςςςςςςςςςςςςςςς, ανατρίχιασα :clap:
"να σε πάω ζαργάνα μου στον κόλπο του Βρασίδα να σε δείξω αν κουνιούνται οι βάρκες" :D:D
 

heavenb

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
Μπανιο μεσα στην Περαμο; δεν ξερω, ακουγονται διαφορα...

Οπότε αρχίζουμε πάλι απο την αρχή.Εκτός από Ν. Πέραμο πού έχει καλή παραλία με άμμο όπου βρισκεις και δωμάτια και να είναι κοντά στους Αμμολόφους;Μήπως ζητάω πολλά; :lol:
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Πςςςςςςςςςςςςςςςς, ανατρίχιασα :clap:
"να σε πάω ζαργάνα μου στον κόλπο του Βρασίδα να σε δείξω αν κουνιούνται οι βάρκες" :D:D
ελα ρεεεεε , μη ΜΕ χαλας τον οιστρο.:lol: Εγω μιλαω για συναισθημα, τα "ποταπα" επονται:D:bleh:
 

arisscho

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Υπάρχει ενα ξενοδοχείο, 2-3 χλμ προς την αντιθετη κατευθυνση απο Περαμο. Ειναι στην ερημιά αλλά έχει δική του παραλία πολυ καλή. Αν σ'ενδιαφερει πες να μαθω και να σου στειλω περισσοτερα
 

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
φιλος ανετα μενεις ν.περαμο.απλα να δεν γουσταρεις δεν κανεις μπανιο.αλλη λυση ειναι το καμπινγκ στους αμμολοφους.επισης καβαλα να μεινεις θελεις ομως ενα τεταρτο να πηγαινεις...βρασιδα θα φτασεις μονο αν εχεις σχετικα ψηλο αυτοκινητο η τσιπ....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom