Εξοικονόμηση, προσφορές, τσιγκουνιές

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Τσιγκουνιες αυτοι?
Τσιγκουνιες κι εμεις.
Μονο για σημερα εγγραφη στη 12μηνη συνδρομη του Skroutz για δωρεαν μεταφορικα πανω απο 20 ευρω με 0,01 ευρω.
Θα ρεφαρουμε αδερφια!
κανα λινκ?
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.322
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Μονο για σημερα εγγραφη στη 12μηνη συνδρομη του Skroutz για δωρεαν μεταφορικα πανω απο 20 ευρω με 0,01 ευρω.
Το έτσουξα εδώ και μια ώρα, μόνο προσοχή γιατί έχει ενεργοποιημένη την αυτόματη ανανέωση, θέλει ακύρωση του χρόνου τέτοιες μέρες για να απενεργοποιηθεί.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Το έτσουξα εδώ και μια ώρα, μόνο προσοχή γιατί έχει ενεργοποιημένη την αυτόματη ανανέωση, θέλει ακύρωση του χρόνου τέτοιες μέρες για να απενεργοποιηθεί.
Note στο ημερολογιο.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
497
Likes
1.628
Αρχές του χρόνου, αποφάσισα να αλλάξω ρότα στην πολιτική του καφέ...

Αγόρασα αυτομάτη μηχανή, αγοράζω κάθε 3 βδομάδες 1 κιλό κόκκους συν κάποια απαραίτητα αξεσουάρ (λιπαντικό και κιτ αφαλάτωσης) πιο σπάνια και υπολογίζοντας τα, έχω κάνει απόσβεση ήδη σε σχέση με τους καφέδες που αγοράζαμε σχεδόν κάθε μέρα απ' έξω.

Πολύ ευχαριστημένος από την κίνηση μου, κρατάω κάβα για ταξίδια...!
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.435
Likes
4.422
Το έτσουξα εδώ και μια ώρα, μόνο προσοχή γιατί έχει ενεργοποιημένη την αυτόματη ανανέωση, θέλει ακύρωση του χρόνου τέτοιες μέρες για να απενεργοποιηθεί.
Μπορείς να το ακυρώσεις από τώρα και θα απενεργοποιηθεί με τη λήξη του έτους (όχι από σήμερα)
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
7.987
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Note στο ημερολογιο.
... αμέσως μπες στη διαχείριση συνδρομής και κάνε ακύρωση, ΝΑΙ ΑΚΥΡΩΣΗ ! το έχουν με πο@στ@α γα να νομίσεις ότι ακυρώνεις την συνδρομή !
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
... αμέσως μπες στη διαχείριση συνδρομής και κάνε ακύρωση, ΝΑΙ ΑΚΥΡΩΣΗ ! το έχουν με πο@στ@α γα να νομίσεις ότι ακυρώνεις την συνδρομή !
Ναι, λειτουργει! Πολυ καλο τιπ.
Ηδη παραγγειλα με δωρεαν μεταφορικα. ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ 300 ΚΑΠΑΚΙΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΜΕ ΤΑ ΚΕΡΔΗ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.851
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom