Εορταστικη εξορμηση για τα πενταχρονα του Travelstories!

Ποιο καταλυμμα προτιματε για την εκδρομη στο Ελατοχωρι

  • ΣΕΜΕΛΗ

    Votes: 0 0,0%
  • ΠΙΕΡΙΩΝ ΜΟΥΣΕΣ

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    10
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Το δικο μου ηταν ηδη κλεισμενο! Ευχαριστω Βαγγελη! Αλλα εκλεισα για καποιους αλλους....+ 4 λοιπον!!!
Μην μπερδευτούμε μόνο γιατί για τους κάποιους άλλους είχα πεί να κρατήσουν δωμάτια.
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Το δικο μου ηταν ηδη κλεισμενο! Ευχαριστω Βαγγελη! Αλλα εκλεισα για καποιους αλλους....+ 4 λοιπον!!!
Ευτυχώς πρόλαβα και δεν έγινε διπλοκράτηση... :D Πολύ δημοφιλείς αυτοί οι ντροπαλοί! :haha:
Πήρα πάλι τηλέφωνο και όντως ο Λάζαρος το ξεκαθάρισε οπότε είμαστε εντάξει ,16 μέχρι στιγμης.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Δυστυχώς δεν θα τα καταφέρω:(
Είμαι λίγο άτυχη γιατί και στης Αθήνας την συνάντηση δεν θα μπορέσω ενώ το ήθελα πολύ καθώς θα λείπω στην Κύπρο.. Είπα λοιπόν να μπορέσω να συμμετάσχω στην πολύ ενδιαφέρουσα εξόρμηση σας αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να πάρω άδεια από την δουλειά (πάλι)..... κλαψ
Σας εύχομαι (και είμαι σίγουρη για αυτό και το προσπάθησα πολύ) να περάσετε ΤΕΛΕΙΑ!!!
 
Μηνύματα
2.497
Likes
3.209
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Zmaria σ ευχαριστούμε,κρίμα που δεν τα κατάφερες,ίσως σε κάποια επόμενη εξόρμηση,ευελπιστώ να περάσουμε καλά(και γιατί όχι δηλ,καλή διάθεση να υπάρχει φτάνει)και να ξαναοργανωθούμε για το μέλλον...
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Νομίζω πως είναι η ώρα να πούμε για τον τόπο ΄και την ώρα συνάντησης.
Προτείνω να συναντηθούμε το Σάββατο στις 10:00 με 10:30 στην γέφυρα του Αλιάκμωνα .Αναφέρομαι στην γέφυρα που είναι στο φράγμα του Αλιάκμωνα.
Κατεύθυνση:για αυτούς που έρχονται απο Θεσσαλονίκη αφού στρίψουν απο την εθνική στο δρόμο για Βέροια/κοζάνη συναχίζουν και στρίβουν για Βέροια,αφού στρίψουν στα 50-100 μέτρα στρίβουν ΑΡΙΣΤΕΡΑ για Βεργίνα,περνάνε το χωριό Αγία Βαρβάρα και μετά απο 1.5-2 χιλιόμετρα θα δούν την γέφυρα.Υπάρχει άφθονο πάρκινγκ τόσο δεξιά όσο και αριστερά.Δεξιά έχει καντίνα αριστερά έχει καφέ-αναψυκτήριο.
Αν κάτι είναι δυσνόητο επικοινωνήστε μαζί μου.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Τι ώρα πρέπει να ξεκινήσουν οι Αθηναίοι δηλαδή?? Έχω, βλέπεις, να παραλάβω και το αμάξι από το λιμάνι….

edit: τώρα που βλέπω την τοποθεσία κατάλαβα ότι το ραντεβού αφορά τους Θεσσαλονικείς... έ εμείς οι πρωτευουσιάνοι θα σας βρούμε στο Ελατοχώρι
 
Μηνύματα
2.497
Likes
3.209
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
kalspiro θα υπάρξει και συνέχεια του προγράμματος,...ξενάγηση στα πέριξ,στάση για φαγητό(ίσως εκεί μας πετύχετε οι εξ Αθηνών)κάπου,θα μας τα πεί ο τουμπιώτης:)
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.386
Likes
6.951
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Νομίζω πως είναι η ώρα να πούμε για τον τόπο ΄και την ώρα συνάντησης.
Προτείνω να συναντηθούμε το Σάββατο στις 10:00 με 10:30 στην γέφυρα του Αλιάκμωνα .Αναφέρομαι στην γέφυρα που είναι στο φράγμα του Αλιάκμωνα.
Κατεύθυνση:για αυτούς που έρχονται απο Θεσσαλονίκη αφού στρίψουν απο την εθνική στο δρόμο για Βέροια/κοζάνη συναχίζουν και στρίβουν για Βέροια,αφού στρίψουν στα 50-100 μέτρα στρίβουν ΑΡΙΣΤΕΡΑ για Βεργίνα,περνάνε το χωριό Αγία Βαρβάρα και μετά απο 1.5-2 χιλιόμετρα θα δούν την γέφυρα.Υπάρχει άφθονο πάρκινγκ τόσο δεξιά όσο και αριστερά.Δεξιά έχει καντίνα αριστερά έχει καφέ-αναψυκτήριο.
Αν κάτι είναι δυσνόητο επικοινωνήστε μαζί μου.
κάπου εδώ όπως φαίνεται από φαίνεται μέσω google earth
aimg251.imageshack.us_img251_4755_fragmaaliakmona.th.jpg
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Τι ώρα πρέπει να ξεκινήσουν οι Αθηναίοι δηλαδή?? Έχω, βλέπεις, να παραλάβω και το αμάξι από το λιμάνι….

edit: τώρα που βλέπω την τοποθεσία κατάλαβα ότι το ραντεβού αφορά τους Θεσσαλονικείς... έ εμείς οι πρωτευουσιάνοι θα σας βρούμε στο Ελατοχώρι
Ακριβώς ,μαζί σας θα συνανντηθούμε στην ταβέρνα (αύριο θα οριστικοποιηθεί σε ποια) γύρω στις 13:00-14:00.
Αυτό βεβαια αφορά τους Αθηναίους + που θα έρθουν το Σάββατο .Όσοι θα έρθουν απο Παρασκευή θα έιμαστε όλοι μαζί .
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Εμενα μεφαγε η ατιμη δουλεια!!!:mad:
Δεν θα τα καταφερω...:(
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.618
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom