Επίσκεψη και ξενάγηση στο Δίον.

Πότε προτιμάτε να γίνει η εκδρομή στο Δίον;


  • Total voters
    22
  • Poll closed .

zoi

Member
Μηνύματα
146
Likes
312
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού
Πουλα το ακριβα! Μαύρη αγορά για το Σφήκα...
χα χα χα... με τόση ζήτηση που έχει ο κ. Σφίκας θα μπορούσε και δημοπρασία να κάνω. Οποιος δώσει τα περισσότερα!! Γιουπιιιιιιι :xalara:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.208
Likes
5.673
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Αυτή τη στιγμή με βολεύουν και οι δύο ημερομηνίες, εκτός απροόπτου της τελευταίας στιγμής πάντα (όπως έτυχε στην Αμφίπολη γκρρρρ).
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
29/4 θα ειμαι με χανγκοβερ απο γαμο :haha::haha::haha: μιας και γινομαι κουμπαρος
Οποτε Ιουνιο ψηφιζω γιατι θα μου αρεσε να ερθω και εγω :bleh::bleh:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Κι εγώ 17 Ιουνίου θα γιορτάζω το τέλος του ραμαζανιού στο πολυτραγουδισμένο Κιργισταν οπότε πρώτη ημερομηνία για μένα
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ονειρεμένο Ταξίδι
μαυρικιος
Φίλοι Θεσσαλονικείς @ELGEO2 , @Dafni ,@anlazar , @Ivana , @merkourios και πόσοι άλλοι, που είστε καλέ και δεν ψηφίζετε ημερομηνία ? Εκδρομή και ξενάγηση Σφήκα λέμε έχει το μενού...
 

Δανάη_Δ

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Πελοποννήσου
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκωτία
Καλησπέρα από μια Κατερινιώτισσα. Έπεσα τυχαία στο thread και σκέφτηκα να σας προτείνω να επιλέξετε την ημερομηνία του Ιουνίου, αν στο πρόγραμμά σας χωράει μια βουτιά στην παραλία του όμορφου Πλαταμώνα. Και στον Νεο Παντελεήμονα έχει πολύ καλή θάλασσα, αλλά για σκ θα δυσκολευτείτε πολύ στο πάρκινγκ.
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Καλησπέρα από μια Κατερινιώτισσα. Έπεσα τυχαία στο thread και σκέφτηκα να σας προτείνω να επιλέξετε την ημερομηνία του Ιουνίου, αν στο πρόγραμμά σας χωράει μια βουτιά στην παραλία του όμορφου Πλαταμώνα. Και στον Νεο Παντελεήμονα έχει πολύ καλή θάλασσα, αλλά για σκ θα δυσκολευτείτε πολύ στο πάρκινγκ.
Πολύ καλή ιδέα!
 

Δανάη_Δ

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Πελοποννήσου
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκωτία
Στη διάθεσή σας για λεπτομέρειες
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.112
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Η εκδρομή θα γίνει με λεωφορείο.
Φαντάζομαι πως θα γίνει ένα λεωφορείο, όταν μπουν μέσα σε αυτό γύρω στα 30 με 40 άτομα που θα έχουν μπει στην θάλασσα και δεν θα έχουν προλάβει να στεγνωσουν, με άμμο στα πόδια κτλ κτλ.
Δεν νομίζω ότι είναι και πολύ πρακτικό. ...ειδικά για τον οδηγό του λεωφορείου, ο οποίος, δικαίως ,θα ζητούσε και χρήματα για τον καθαρισμό του λεωφορείου!
 

Δανάη_Δ

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Πελοποννήσου
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκωτία
ΟΚ εγώ μια πρόταση έκανα, σαν ντόπια. Το αν χωράει- ταιριάζει στο χαρακτήρα της εκδρομής, το γνωρίζουν φυσικά μόνον οι διοργανωτές. Πάντως ακόμα και για φαγητό-καφέ υπάρχουν πολύ καλύτερες προτάσεις από το Λιτόχωρο, στην Πιερία. Καλά να περάσετε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.594
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom