Επίσκεψη Yorgos σε Ημαθία - Θεσσαλονίκη

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
μαυρικιος
Λοιπόν εγώ έκλεισα με τη φοβερή μαυροπαρασκευιάτικη προσφορά του Δευκαλίωνα για Σάββατο 11.2 (29 ευρώ πτήση...)
Απορία : από που για πού έκλεισες το εισιτήριο 29€ ? Συγνώμη κιόλας που ρωτάω αλλά από όσα έχω διαβάσει μένεις μόνιμα στην Κούβα σωστά ? από κει έρχεσαι δηλ με 29 € ??????
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.657
Likes
50.451
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Απορία : από που για πού έκλεισες το εισιτήριο 29€ ? Συγνώμη κιόλας που ρωτάω αλλά από όσα έχω διαβάσει μένεις μόνιμα στην Κούβα σωστά ? από κει έρχεσαι δηλ με 29 € ??????
προσφορά του airshop.gr ήταν αδελφέ, όχι του τζίνι απ' το λυχνάρι... από αθήνα θα πετάξω
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Λοιπόν εγώ έκλεισα με τη φοβερή μαυροπαρασκευιάτικη προσφορά του Δευκαλίωνα για Σάββατο 11.2 (29 ευρώ πτήση...), άρα όσα παιδιά θέλουν περικαλώ να κανονίσουμε την Ημαθία/Πέλλα/Φιλιππιάδα πώς τη λένε για 12.2 που είναι Κυριακή. Έτσι παίζει να έρθει και ο @panpan και ο @tripakias και φυσικά δε χάνουμε Ευρωλίγκα, που είναι και το απώτερο ζητούμενο σε αυτή τη ζωή..
Και σαν δική μου μικρή συμβολή, θα δω μήπως μπορέσω να σου/μας εξασφαλίσω τον καλύτερο ξεναγό της Ελλάδος (αν είναι ελεύθερος εκείνη την Κυριακή για Βεργίνα, ή για Θεσ/νίκη ό,ποτε είσαι εδώ).
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.018
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Λοιπόν εγώ έκλεισα με τη φοβερή μαυροπαρασκευιάτικη προσφορά του Δευκαλίωνα για Σάββατο 11.2 (29 ευρώ πτήση...), άρα όσα παιδιά θέλουν περικαλώ να κανονίσουμε την Ημαθία/Πέλλα/Φιλιππιάδα πώς τη λένε για 12.2 που είναι Κυριακή. Έτσι παίζει να έρθει και ο @panpan και ο @tripakias και φυσικά δε χάνουμε Ευρωλίγκα, που είναι και το απώτερο ζητούμενο σε αυτή τη ζωή..
Θα ειμαι Ελλαδα αλλα στη HORECA στην Αθηνα εκεινο το ΣΚ. Οποτε δεν παιζει.
 

zoi

Member
Μηνύματα
146
Likes
312
Ταξίδι-Όνειρο
παντού
άρα όσα παιδιά θέλουν περικαλώ να κανονίσουμε την Ημαθία/Πέλλα/Φιλιππιάδα πώς τη λένε για 12.2 που είναι Κυριακή.
Είμαι μέσα όπου και να πάμε, ότι και να κάνουμε, οπότε δηλώνω ένα μεγάλο NAI
Ανυπομονώ...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.657
Likes
50.451
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Άμα μαζευτούμε καμιά πενηνταρέα να δω πώς θα πάμε και πού...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.489
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom