Επιβραβεύσεις booking.com

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Εφόσον προσθέσει κάποιος 3 καταλύματα στη λίστα επιθυμιών στην εφαρμογή της Booking (το σήμα της καρδιάς δίπλα από το όνομα των ξενοδοχείων) έως 30.6.2020, κερδίζει επιβράβευση 10 ευρώ.

https://www.booking.com/apps.el.html?placement=wishlist-email-campaign
0.png
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Εφόσον προσθέσει κάποιος 3 καταλύματα στη λίστα επιθυμιών στην εφαρμογή της Booking (το σήμα της καρδιάς δίπλα από το όνομα των ξενοδοχείων) έως 30.6.2020, κερδίζει επιβράβευση 10 ευρώ.

https://www.booking.com/apps.el.html?placement=wishlist-email-campaign
View attachment 319237
Δηλαδη απλα βαζω 3 καταλυματα στη λιστα και μου πιστωνετε το 10ε?τοσο ευκολο; :clap:
 

poised

Member
Μηνύματα
862
Likes
6.336
Πρέπει να το κάνεις από την τελευταία έκδοση της εφαρμογής και μόνο. Πρακτικά θέλουν κόσμο να κατεβάσει και χρησιμοποιήσει την εφαρμογή. Δε σε εμποδίζει κανείς να την διαγράψεις μετά αν δεν την θες φυσικά.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Δηλαδη απλα βαζω 3 καταλυματα στη λιστα και μου πιστωνετε το 10ε?τοσο ευκολο; :clap:
Εγώ το έκανα και μου έβγαλε ότι θα πιστωθούν στο λογαριασμό μου τα 10 ευρώ, απλά (η πίστωση) είναι σε διαδικασία επεξεργασίας, η οποία μπορεί να κρατήσεις έως και 14 ημέρες.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.965
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Δούλεψε κατευθείαν το σενάριο μέσω της εφαρμογής, μάλιστα με καταλύματα που έβγαλα και έβαλα στη λίστα μου, όχι καινούρια ;) Το αίτημα είναι υπό επεξεργασία
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.162
Likes
5.058
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υεμενη
Μετα που βρισκετε στην εφαρμογη , το πορτοφολι μου, που εχει τη πιστωση;
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Πληροφοριακά τελείωσε η επεξεργασία (εντός μίας ημέρας δηλαδή) και ήδη φαίνεται στο πορτοφόλι μου σαν ποσό (credit)
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.965
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Μετα που βρισκετε στην εφαρμογη , το πορτοφολι μου, που εχει τη πιστωση;
Πάνω αριστερά στις τρεις παύλες -> Rewards & Wallet.

Σε μένα πιστώθηκαν ήδη τα 10€ !
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΚΟΥΝ
η συγκεγκριμενη πιστωση απο οτι ειδα ειναι μονο πίστωση για ταξίδια..δεν μπορεις να βαλεις αυτα τα 10 ευρω στην πιστωτικη καρτα!λογικο το βρισκω..σιγα μην εδιναν τοσα χρηματα σε ολους δωρεαν!
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
η συγκεγκριμενη πιστωση απο οτι ειδα ειναι μονο πίστωση για ταξίδια..δεν μπορεις να βαλεις αυτα τα 10 ευρω στην πιστωτικη καρτα!λογικο το βρισκω..σιγα μην εδιναν τοσα χρηματα σε ολους δωρεαν!
Αν έχεις προσθέσει κάποια κάρτα στη booking μπορούν να μπουν σε αυτή τα 10€, αλλά μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις μόνο για πληρωμή επιβραβεύσεων!
Αυτό θέλει να πει μάλλον ο @barkour , αλλά η πολύ χαρά δεν τον αφήνει.... :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.762
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom