Επιλογή Εμφάνισης φύλου

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν αρκετοί το ζητήσατε, οπότε το φτιάξαμε.

Πλέον μπορείτε να εμφανίζετε το φύλο σας δίπλα στο username σας. Η επιλογή αυτή είναι ΠΡΟAIΡEΤΙΚΗ και μπορούν να τη χρησιμοποιήσουν όσοι θέλουν.

Οδηγίες:

Μενού ΧΡΗΣΤΕΣ πάνω δεξιά > ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΡΥΘΜΙΣΕΩΝ > κάτω κάτω επιλογή φύλου και αποθήκευση.

Αφού το κάνετε αυτό, ένα συμβολάκι όπως αυτό που βλέπετε αριστερά δίπλα στο δικό μου username, θα εμφανιστεί και δίπλα στο δικό σας ανάλογα με το αν είστε αγοράκι ή κοριτσάκι.

:)
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
εγω, αν και δεν υπηρχε θεμα αμφισβήτησης, εχω κατενθουσιαστει με το ροζ χρωμα που εχει το συμβολο!!thanks def!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Ρατσισμός στο φόρουμ???Δηλαδή κάποια αγοράκια που τους αρέσει η κανέλα και το ρόζ, πρέπει να φορέσουν θαλασσί?Βάλε κι ένα λιλά να υπάρχει που πάει και με τα παπούτσια ενός μέλους του φόρουμ, γνωστός και ως "ο λίγος"!!:haha::haha:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.060
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Αντε το φόρεσα και εγώ το θαλασσί μου. Ευχαριστούμε Δευκαλίωνα.
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Ρατσισμός στο φόρουμ???Δηλαδή κάποια αγοράκια που τους αρέσει η κανέλα και το ρόζ, πρέπει να φορέσουν θαλασσί?Βάλε κι ένα λιλά να υπάρχει που πάει και με τα παπούτσια ενός μέλους του φόρουμ, γνωστός και ως "ο λίγος"!!:haha::haha:


Με πρόλαβες....;)
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Να 'μαι κι εγώ.
Όντως αυτό το ροζάκι είναι τέλειο!!! :D:D
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Δηλαδή τώρα, εγώ πρέπει να βάλω σηματάκι?
Η άπλετη θηλυκότητα μου, δεν είναι εμφανής?
Πολύ με πληγώνετε....
Πολύ....
Αφεντικό, δεν το περίμενα από σένα...
από την κόρη σου να το 'βρεις....
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Ρατσισμός στο φόρουμ???Δηλαδή κάποια αγοράκια που τους αρέσει η κανέλα και το ρόζ, πρέπει να φορέσουν θαλασσί?Βάλε κι ένα λιλά να υπάρχει που πάει και με τα παπούτσια ενός μέλους του φόρουμ, γνωστός και ως "ο λίγος"!!:haha::haha:
πέστα να αγιάσει το στόμα σου :haha::haha::haha::haha: και θα το παίζει και αρχηγός !!!!!! ο λίγος
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
εγω, αν και δεν υπηρχε θεμα αμφισβήτησης, εχω κατενθουσιαστει με το ροζ χρωμα που εχει το συμβολο!!thanks def!
Συμφωνώ με τη latina!!!
Πάντως ευχαριστώ def γιατί ορισμένες φορές κι εγώ είχα πρόβλημα με αυτό το θέμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.273
Μηνύματα
885.881
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom