Επιλογή αεροπορικής για Ιταλία .

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Περισσότερο έχει να κάνει με την επιδεξιότητα του πιλότου παρά με το μήκος το κούνημα. Αν εμείς ως επιβάτες καταφέρουμε και εντοπίσουμε τις απειροελάχιστες διαφορές λόγω μεγέθους, μάλλον πρέπει να πάμε κατευθείαν στην airbus να μας προσλάβουν.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.047
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Σε αλλο θεμα..εδω επιγραμματικα λογω οφ τοπικ κ μονο, με 2 τροπους:
1. www.alitalia.it (επισταμενο διάβασμα)
2. Ρωτας τον taver (για επισταμενη αναλυση).
Τώρα που έπεσε στην αντίληψη μου το θέμα αυτό, θα πρέπει να καταστήσω σαφές ότι δεν πρέπει να παρεξηγείτε στο Samion, αυτά τα έγραφε μετά την τέταρτη μπύρα παίζοντας με το κινητό του στο μπαρ αντί να ασχολείται με την παρέα. :)

Τώρα που το ξακαθαρίσαμε, τα πράγματα είναι απλά. Πας με τη φτηνότερη εταιρία, αλλά δώσε ως και €20 παραπάνω αν μ' αυτά μπορείς να καταφέρεις να αποφύγεις την Αλητάρια :)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Τώρα που έπεσε στην αντίληψη μου το θέμα αυτό, θα πρέπει να καταστήσω σαφές ότι δεν πρέπει να παρεξηγείτε στο Samion, αυτά τα έγραφε μετά την τέταρτη μπύρα παίζοντας με το κινητό του στο μπαρ αντί να ασχολείται με την παρέα. :)
Με την παρεα που ελεγε με τι εταιρεια ταξιδεύει διηπειρωτικα κ εκθειαζε την AZ. Παρεα που ολο το ΣΚ σχεδον ακουγα διθυραμβους για την ακριβεια της και τη νεα διαχείριση αποσκευων που κανει να ντρεπονται αλλες σοβαρες εταιρειες ..κ οι διθυραμβοι αν σε βοηθα η μνημη ηταν φυσικα απο επαγγελματιες του χωρου κ πολυ πιο βαθεις γνωστες απο σενα κ μενα.
Για πες δασκαλε που διδασκες με τι ταξιδευεις το επόμενο ΣΚ....χωρις σαλτσες παρακαλω, ναι αλλα κλπ. Απλα πες.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.047
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Με την παρεα που ελεγε με τι εταιρεια ταξιδεύει διηπειρωτικα κ εκθειαζε την AZ. Παρεα που ολο το ΣΚ σχεδον ακουγα διθυραμβους...
Για πες δασκαλε που διδασκες με τι ταξιδευεις το επόμενο ΣΚ....χωρις σαλτσες παρακαλω, ναι αλλα κλπ. Απλα πες.
Στο επόμενο ταξίδι μου έχω 2 πτήσεις με Aegean, 2 πτήσεις με Alitalia και 4 με LATAM Chile (operated by διάφορα). Η διαφορά τιμής για να κλείσω κάτι άλλο κι όχι Alitalia ήταν πάνω από €400 οπότε αναγκαστικά...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.244
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom