Επιλογή ελληνικού προορισμού

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.028
Μα ο άνθρωπος δεν έχει περιθώριο επιλογής στην Τσαγκαράδα για να του προτείνουμε εμείς ένα κατεβατό ξενοδοχεία!... Ένα συγκεκριμένο ξενοδοχείο δίνει η προσφορά, το Lost Unicorn για το οποίο ζήτησε τις γνώμες μας!
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
παιδια εγω που πηρα το περιοδικο ου ειπαν τα εξης:Μπορω να επιλεξω ημερομηνιες σε κοντινο διαστημα απο τωρα...Τον απριλιο θα βγουν αλλες ημερομηνιες για αλλα ξενοδοχεια..Τι να το κανω εγω το Ορλοφ με την πισινα στις Σπετσες το καταχειμωνο?Να ηταν Μαιο,Ιουνιο οκ...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.028
Αυτό είναι ένα θέμα -ή μάλλον ΤΟ θέμα- με τις προσφορές τύπου Groupon, GoldenDeals κ.λ.π.... Κάνεις την αγορά, παίρνεις τηλέφωνο την επιχείρηση να κάνεις την κράτηση και αρχίζει το παραμύθι "α εκείνη την ημερομηνία δεν έχουμε διαθεσιμότητα... α την άλλη ημερομηνία δεν έχουμε διαθεσιμότητα", σου αντιπροτείνουν κάτι κουλές ημερομηνίες και στο τέλος σιχτιρίζεις την ώρα και τη στιγμή που αγόρασες την "προσφορά"! Συνέβη και σε μένα προσωπικά και σε φίλους και δεν νομίζω να ξαναχρησιμοποιήσω αυτές τις σελίδες!
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Στους όρους της προσφοράς αναφέρεται επίσης ότι δεν ιχσχύει για τις ημερομηνίες που ορίζει το εκάστοτε ξενοδοχείο ως high season.
 

greektraveler

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Πολύ καλή πρόταση είναι η νότια Λακωνία. Υπάρχουν πολλά μέρη να δεις (σπήλαια δυρού, ελαφόνησος, μονεμβασια, γύθειο) τα οποία είναι πανέμορφα, φτηνά και δεν τα έχει καταστρέψει η εξέλιξη! Επίσης, φτηνά εστιατόρια (8-13 euro το άτομο σε Ελιά Λακωνίας πχ) και ξενοδοχεία
 

toniloco3

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
las vegas
θα σου προτεινα αντι για πηλιο να μεινεις στο βαλις ρεσορτ ξενοδοχειαρα κ μπορεις συνδιασεις βολο πηλιο αγρια σε ενα σκ!!!:)
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Το ξενοδοχείο στο Πήλιο είναι συμπαθητικό.
Αυτό που είδα και ένιωσα μια σπίθα μέσα μου είναι το Βαρόσι στην Έδεσσα! Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
Είναι πολύ γλυκό ξενοδοχείο και έχει ένα ωραίο μπαρ με ωραία μουσική(nick cave σε συνδυασμό με Norma!) και γενικώς να πας, να πας, να πας, να πας.
 

carbonara

Member
Μηνύματα
20
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
άγνωστο
Ταξίδι-Όνειρο
κίνα
Όντως πρόκειται για πολύ ωραίο ξενοδοχείο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.983
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom