Επιλογη ξενοδοχείου Αθήνα

rev26

Member
Μηνύματα
195
Likes
119
Εχεις παει; Λέμε να κλείσουμε εκεί βασικα. Είχες καλές εντυπώσεις; Ειναι κεντρικό και ειναι σημαντικό αυτο.
μια χαρα ειναι,καθαρο κ πιο κεντρικα δεν γινεται.βεβαια αναλογα και τι ψαχνεις.για τα χρηματα που διαθετεις ειναι αξιοπρεπεστατη επιλογη
 

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
μια χαρα ειναι,καθαρο κ πιο κεντρικα δεν γινεται.βεβαια αναλογα και τι ψαχνεις.για τα χρηματα που διαθετεις ειναι αξιοπρεπεστατη επιλογη
Nαι,για ενα βραδυ θελουμε απλα κατι κεντρικο και αξιοπρεπες. Ωραια,ευχαριστω πολυ :D
 

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Έχετε να προτείνετε κανένα καλο ξενοδοχείο σχετικα κοντά στο αεροδρόμιο,αλλα οχι πολυ ακριβό;

Kανεις που να εχει επισκεφτει καποιο και να εχει να προτεινει; :p
 
Last edited by a moderator:

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Ναι,να το αποφύγεις...το Metropolis σαν περιοχή είναι σαφώς καλύτερη και καρακέντρο.
Και όμως έμεινα στο Πυθαγόρειο Best Western και μου φάνηκαν όλα καλά, το Εθνικό και ο Άγιος Κωνσταντίνος λάμπουν και η περιοχή μοιάζει να συνέρχεται σιγά σιγά, βέβαια μέσα σε 20 ώρες στην Αθήνα δεν μπορείς να βγάλεις και τα πιο ασφαλή συμπεράσματα.
 

isavella

Member
Μηνύματα
133
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντία - Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΝYC - ΠΕΡΟΥ
Πρόταση για αξιοπρεπή και φτηνή διαμονη κοντά στο hilton??
Πρόκειται να παρακολουθήσω ενα τριήμερο συνέδριο.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
Kανεις που να εχει επισκεφτει καποιο και να εχει να προτεινει; :p
Υποθέτω ότι εξαιρείται το Sofitel και το Holiday-Inn στην Αττική Οδό.Νομίζω ότι στην Λούτσα πρέπει να έχει μερικά αλλά δεν ξέρω κάποιο συγκεκριμένο.
 

nadia21antwn

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Παιδιά γεια!!! Φτανω στο αεροδρόμιο πρωί και ή επόμενη μου πτήση ειναι την επόμενη μέρα το πρωί , ψάχνουμε ένα κοντινό ξενοδοχείο εκτός από το σοφιτελ φυσικά που χρεώνει 170 ευρω τη βραδυα.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Ψάξε στο booking.com και θα βρεις.Νομίζω οτι υπάρχει και το holiday inn λίγο πιο μακριά.Πρέπει να έχουν και υπηρεσία μεταφοράς για αεροδρόμιο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.370
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom