Επιτέλους και "τυπικά" στην παρέα σας

Μηνύματα
8
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική
Σας χαιρετώ όλους!
Διαβάζω το travelstories πάρα πολύ καιρό ... ειδικά τα τελευταία 2 χρόνια μανιωδώς και νιώθω να ξέρω τους περισσότερους από σας. Έχω ονειρευτεί με τα ταξίδια σας, έχω γελάσει με τα αστεία σας, με έχουν συνεπάρει οι περιπέτειές σας και με έχουν ιντριγκάρει οι προορισμοί ειδικά κάποιων πολύ τολμηρών από σας όπως ο Yorgos και ο hydronetta. Το χιούμορ δε του Γιώργου όλα τα λεφτά !!
Το δικό μου τελευταίο ταξίδι ήταν το περασμένο Πάσχα στη Μαλαισία - Ταυλάνδη - Χονγκ Κόνγκ - Μακάο, όμως παρόλο που σκέφτηκα αρκετές φορές να μοιραστώ μαζί σας τη δική μου μικρή περιπέτεια με τα ευτράπελα και τις εκπλήξεις της πέρασε ο καιρός άπρακτος και οι μνήμες ξεθώριασαν αρκετά δυστυχώς. Ελπίζω πάντως, πάρα τις δυσκολίες με την οικονομική κρίση, να μου φέρει γούρι η "επίσημη" ένταξή μου στην παρέα σας και να προκύψει σύντομα ένα όμορφο ταξίδι που θα μοιραστώ κι εγώ μαζί σας.
Καλώς σας βρήκα λοιπόν και καλά ταξίδια σε όλους μας !
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια σου και καλώς ήρθες! Το πρόβλημα με τις αναμνήσεις είναι ότι όσο περνάει ο καιρός τόσο τις ξεχνάμε/μπερδεύουμε. Γι'αυτό γράψε τις ταξιδιωτικές ιστορίες σου όσο πιο σύντομα γίνεται!!

:welcome2:
 

kosdan

Member
Μηνύματα
149
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Ελλαδα!!
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
Ουτοπια, καλως ορισες στην πραγματικη ουτοπια του Travel Stories με τις απιστευτες ιστοριες που γραφουν τα αλλα μελοι και σε κανουν να νιωθεις οτι ταξιδευεις και εσυ μαζι τους !!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Δεν νομίζω πως από το Πάσχα έχει περάσει τόσος πολύς καιρός ώστε να ξεθωριάσουν οι αναμνήσεις. Δύο μήνες πέρασαν. Νομίζω πως αν κοιτάξεις τις φωτογραφίες σου θα θυμήθεις πολλά.
Εγώ θα σου πρότεινα έστω πιο περιληπτικά να κάνεις την αρχή με μια ιστορία μαζί με κάποιες φωτογραφίες.

:welcome::welcome2:
 
Μηνύματα
8
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική
Γεια σου και καλώς ήρθες! Το πρόβλημα με τις αναμνήσεις είναι ότι όσο περνάει ο καιρός τόσο τις ξεχνάμε/μπερδεύουμε. Γι'αυτό γράψε τις ταξιδιωτικές ιστορίες σου όσο πιο σύντομα γίνεται!!

:welcome2:
Ευχαριστώ πολύ Defkalion!Μπορεί να ανοίξω τα κιτάπια μου τελικά και να το τολμήσω με το τελευταίο ταξίδι μου:) Κάτι σημειωσούλες τις έχω κρατημένες

Ουτοπια, καλως ορισες στην πραγματικη ουτοπια του Travel Stories με τις απιστευτες ιστοριες που γραφουν τα αλλα μελοι και σε κανουν να νιωθεις οτι ταξιδευεις και εσυ μαζι τους !!
Δεν νομίζω πως από το Πάσχα έχει περάσει τόσος πολύς καιρός ώστε να ξεθωριάσουν οι αναμνήσεις. Δύο μήνες πέρασαν. Νομίζω πως αν κοιτάξεις τις φωτογραφίες σου θα θυμήθεις πολλά.
Εγώ θα σου πρότεινα έστω πιο περιληπτικά να κάνεις την αρχή με μια ιστορία μαζί με κάποιες φωτογραφίες.

:welcome::welcome2:
χμ....... δεν το διευκρίνισα σωστά από ότι διαπίστωσα τώρα..... το προπερασμένο Πάσχα εννούσα.... έχει περάσει ένας χρόνος και ...... αλλά μπορεί και να το δοκιμάσω :) Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα !
 
Last edited by a moderator:

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
χμ....... δεν το διευκρίνισα σωστά από ότι διαπίστωσα τώρα..... το προπερασμένο Πάσχα εννούσα.... έχει περάσει ένας χρόνος και ...... αλλά μπορεί και να το δοκιμάσω :) Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα !
Καλώς ήλθες Ουτοπία στην μεγάλη παρέα μας!
Θα δεις ξεκινώντας να φτιάχνεις την ιστορία σου και βάζοντας σε τάξη τις φωτογραφίες σου, σιγά σιγά θα έρχονται στην επιφάνεια και οι αναμνήσεις και μέσα από την αφήγηση θα ξαναζήσεις το ταξίδι σου.
Δεν χρειάζεται να είναι μακροσκελής και με πολλές λεπτομέρειες. Ήδη και εγώ έχω ξεκινήσει να γράφω για ταξίδι που έκανα πριν τρία χρόνια, όταν το προχωρήσω θα το ανεβάσω.
Εύχομαι να κάνεις τα ταξίδια που ονειρεύεσαι.
 
Μηνύματα
8
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική
Καλώς ήλθες Ουτοπία στην μεγάλη παρέα μας!
Θα δεις ξεκινώντας να φτιάχνεις την ιστορία σου και βάζοντας σε τάξη τις φωτογραφίες σου, σιγά σιγά θα έρχονται στην επιφάνεια και οι αναμνήσεις και μέσα από την αφήγηση θα ξαναζήσεις το ταξίδι σου.
Δεν χρειάζεται να είναι μακροσκελής και με πολλές λεπτομέρειες. Ήδη και εγώ έχω ξεκινήσει να γράφω για ταξίδι που έκανα πριν τρία χρόνια, όταν το προχωρήσω θα το ανεβάσω.
Εύχομαι να κάνεις τα ταξίδια που ονειρεύεσαι.
Σε ευχαριστώ πολύ vasnorth. Είχα διαβάσει το ταξίδι σου στο Τορόντο - Μόντρεαλ γιατί είχα πάει κι εγώ και ήθελα να συγκρίνω εντυπώσεις... καταπληκτική η αφήγησή σου. Οπότε για να λες ότι είναι εφικτή η αφήγηση έστω καθυστερημένα ξέρεις εσύ ! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom