Ερωτήσεις - απορίες για το travelstories

vasiliss

Member
Μηνύματα
915
Likes
8.341
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Πάντως, περιστασιακά, σήμερα όλη την ημέρα εμένα μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα.
Screenshot_2020-09-06-17-50-59-475_com.opera.browser.png
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Κι εγώ είχα θέμα από desktop και chrome browser. Δεν έπαιρνε τα like που έβαζα και μου έβγαλε ένα μήνυμα να προσπαθήσω αργότερα
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.111
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Αυτό εννοούσα
Screenshot_20200906-205750.png


Και είχε προηγηθεί το error που είπε πριν ο Βασίλης
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Επίσης καλό θα είναι κάποια στιγμή και αν γίνεται, να ανεβάσεις το όριο στο Upload Images. Είναι κρίμα να τις ανεβάζουμε σε άλλους image hosters ενώ μπορούν να ειναι στο Forum ανεβασμένες.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Κι εγώ είχα θέμα από desktop και chrome browser. Δεν έπαιρνε τα like που έβαζα και μου έβγαλε ένα μήνυμα να προσπαθήσω αργότερα
Kαι εγω εχω ενα παρομοιο προβλημα, δεν παιρνω τα like που θελω αλλα δεν ξερω αν ειναι προβλημα του φορουμ ή των συμφορουμιτων! :)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Kαι εγω εχω ενα παρομοιο προβλημα, δεν παιρνω τα like που θελω αλλα δεν ξερω αν ειναι προβλημα του φορουμ ή των συμφορουμιτων! :)
Πήρες το λάικ μου?? Έκανα τέστ :haha: :xalara:
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Kαι εγω εχω ενα παρομοιο προβλημα, δεν παιρνω τα like που θελω αλλα δεν ξερω αν ειναι προβλημα του φορουμ ή των συμφορουμιτων! :)
Έφτιαξε νομίζω :p:p:p
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
897
Likes
3.944
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Πάντως, περιστασιακά, σήμερα όλη την ημέρα εμένα μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα.
View attachment 325222
Αυτό το μήνυμα μου το βγάζει και εμένα στον desktop. Έχω προσέξει σχεδόν όλες τις φορές που μου εμφανίζεται έχω ανοίξει 3-4 καρτέλες με Ταξιδιωτικές Ιστορίες κυρίως (ξεκίνησε ο διαγωνισμός :)). Κάποιες ανοίγουν κανονικά (όχι οπωσδήποτε οι πρώτες που έκανα κλικ) και σε κάποιες μου βγάζει αυτό το μήνυμα. Ίσως οφείλεται στις πολλές εικόνες και μπουκώνει ο server. Μετά από 3-4 refresh στην καθεμία, μου φορτώνουν κανονικά 1-1.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Επίσης καλό θα είναι κάποια στιγμή και αν γίνεται, να ανεβάσεις το όριο στο Upload Images. Είναι κρίμα να τις ανεβάζουμε σε άλλους image hosters ενώ μπορούν να ειναι στο Forum ανεβασμένες.
Κοιτάω το θέμα με το server error. Στο μεταξύ πόσο να ανέβει το όριο στις φωτογραφίες; Είναι 20mb, τι φωτογραφίες πας να ανεβάσεις και δε σε αφήνει;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Το πρόβλημα που βλέπατε με τα server errors οφειλόταν σε γενικό πρόβλημα του δικτύου μέσω του οποίου δρομολογείται το traffic του φόρουμ. Έχει λυθεί τώρα οπότε πρέπει να είναι οκ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.505
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom