Ερωτήσεις για διαβατήριο ή ταυτότητα

daglas1990

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ίδια περίπτωση και σε εμένα. Απλά σε μένα δυστυχώς μου απάντησαν ότι θα πρέπει να ξαναεπισκεφτώ το μουσείο κάποια άλλη χρονική περίοδο μέσα στο 2017 ή να αλλάξω τα ονόματα των συμμετεχόντων.

Γι αυτό και ψάχνω κάποιον αν ενδιαφέρεται να του τα δώσω .
Αφορά εισητήρια 2 ατόμων με audio guide (κόστος αγοράς 54€). Εννοείται ότι τα δίνω πιο φθηνά αρκεί να τα ξεφορτωθω.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.556
Likes
4.008
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Ίδια περίπτωση και σε εμένα. Απλά σε μένα δυστυχώς μου απάντησαν ότι θα πρέπει να ξαναεπισκεφτώ το μουσείο κάποια άλλη χρονική περίοδο μέσα στο 2017 ή να αλλάξω τα ονόματα των συμμετεχόντων.

Γι αυτό και ψάχνω κάποιον αν ενδιαφέρεται να του τα δώσω .
Αφορά εισητήρια 2 ατόμων με audio guide (κόστος αγοράς 54€). Εννοείται ότι τα δίνω πιο φθηνά αρκεί να τα ξεφορτωθω.
Μην τους ρωτάς γενικά αν γινεται, γιατί γενικά refund δεν γίνεται. Εξηγησέ τους συγκεκριμένα με τους αριθμούς των voucher που εχεις ονόματα κ.α.
Κρίμα! Ξέρω γω... Πιάστους στο φιλότιμο. Ή πες οτι ήταν σφάλμα του συστήματος (κόλλησε) και ξαναέκανες την κράτηση επειδή δε σου ήρθε εμαιλ επιβεβαίωσης. Και δε μπορείς γι αυτό το λόγο να τα διπλοπληρώσεις...
 

Political

Member
Μηνύματα
111
Likes
84
Ίδια περίπτωση και σε εμένα. Απλά σε μένα δυστυχώς μου απάντησαν ότι θα πρέπει να ξαναεπισκεφτώ το μουσείο κάποια άλλη χρονική περίοδο μέσα στο 2017 ή να αλλάξω τα ονόματα των συμμετεχόντων.

Γι αυτό και ψάχνω κάποιον αν ενδιαφέρεται να του τα δώσω .
Αφορά εισητήρια 2 ατόμων με audio guide (κόστος αγοράς 54€). Εννοείται ότι τα δίνω πιο φθηνά αρκεί να τα ξεφορτωθω.
Πάρε την τράπεζα και θα κάνεις αίτημα αμφισβήτησης πληρωμής.
Είναι υποχρεωμένοι να εξετάσουν το αίτημα σου και να σου επιστραφούν τα χρήματα πίσω εφόσον αποδειχθεί ότι πρόκειται για διπλοπληρωμή, άρα αποκλειστικά λάθος του συστήματος.
Πάρε άμεσα όμως και προσοχή γιατί θα σου ακυρώσουν την κάρτα τηλεφωνικά και θα χρειαστεί να πας την επόμενη για να εκδώσεις μία νέα. (Δεν σου κλείνουν τον λογαριασμό αλλά ουσιαστικά αλλάζεις μόνο κάρτα)

Α και να σημειώσω ότι δεν χρειάζεται να ικετέψεις κανέναν ούτε και είσαι απολογούμενος.
Για αυτό υπάρχουν οι τραπεζικές συναλλαγές για να υπάρχει απόλυτη ασφάλεια στις πληρωμές -αγορές.
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Κιλιμάντζαρο
Αρκεί η ταυτότητα, όπως και στην Δανία. Φαντάζομαι προτίμησαν το διαβατήριο γιατί η ταυτότητα μας γενικά δεν τους πολυγεμίζει το μάτι.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Αρκεί η ταυτότητα, όπως και στην Δανία. Φαντάζομαι προτίμησαν το διαβατήριο γιατί η ταυτότητα μας γενικά δεν τους πολυγεμίζει το μάτι.
Αν κ έσβησα την ερώτησή μου, σ΄ευχαριστώ για την απάντηση!
 

xameno_rouxo

Member
Μηνύματα
121
Likes
12
η καρδιά μου

μπορώ να πώ Ουκρανία και Λευκορωσία μόνο με την ταυτότητα για λίγες μέρες;

απ ότι είδα
πας σε όλη την Ευρώπη με την ταυτότητα εκτός από Ουκρανια και Λευκορωσια
 
Last edited by a moderator:

litanies

Member
Μηνύματα
46
Likes
88
δεν έχει αλλάξει κάτι, 5 μέρες δωρεάν με είσοδο από το αεροδρόμιο του Μινσκ, για επιπλέον βίζα με κόστος 90 ευρώ για 3 μήνες.

το συζητάνε, για να κάνουν τις 5 μέρες 10, αλλά το πότε θα το κάνουν άγνωστο, για τώρα ειναι σίγουρο οι 5 μέρες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.180
Μηνύματα
883.097
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom