Air Serbia Ερωτήσεις για Air Serbia

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Μάλιστα.... 1,5 ώρα έχει αναμονή Βελιγράδι....μας βλέπω να τα σκάμε στην aegean...
Σφιχτά είστε...
Εγώ θα το ρίσκαρα, αλλά όταν ταξιδεύεις με οικογένεια είναι πολύ διαφορετικά τα πράγματα.
Έχει να κάνει βέβαια και με την ώρα, αν ταξιδεύετε πρωί οι πιθανότητες είναι υπέρ σας.
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Ναι εμάς ειναι το πήγαινε-- βέβαια ειναι αξημέρωτα- έχουμε όλη την ημέρα μπροστά μας- ΑΛΛΑ το θέμα είναι να φτάσουμε κιόλας χαχαχαχα!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Ναι εμάς ειναι το πήγαινε-- βέβαια ειναι αξημέρωτα- έχουμε όλη την ημέρα μπροστά μας- ΑΛΛΑ το θέμα είναι να φτάσουμε κιόλας χαχαχαχα!
Δε ξέρω αν βοηθάει, πάντως στην περίπτωση μου οι πτήσεις που διεξάγονταν πρωινές ώρες πρόλαβαν κανονικά τις ανταποκρίσεις τους.
Ρίξε και μια ματιά αν έχει δρομολόγιο προς τον ίδιο προορισμό εκείνη τη μέρα το απόγευμα. Ίσως έτσι αν στραβώσει να ναι μικρό το κακό.
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Δε ξέρω αν βοηθάει, πάντως στην περίπτωση μου οι πτήσεις που διεξάγονταν πρωινές ώρες πρόλαβαν κανονικά τις ανταποκρίσεις τους.
Ρίξε και μια ματιά αν έχει δρομολόγιο προς τον ίδιο προορισμό εκείνη τη μέρα το απόγευμα. Ίσως έτσι αν στραβώσει να ναι μικρό το κακό.
Ναι...δεν έχει την ίδια μέρα...την επόμενη το απόγευμα...
ευχαριστώ όπως και να έχει! Μας τα χάλασε η rayanair που με είχε βγάλει ασπροπρόσωπη μέχρι τώρα...
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
326
Likes
2.304
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Καλημέρα είναι ανάγκη να επικοινωνήσω με την εταιρία. Γνωρίζει κανείς κάποιο email γιατί από την φόρμα δεν μου έχουν απαντήσει ακόμα και περνάνε οι μέρες.

edit :
αν το χρειαστεί και κάποιος άλλος βρήκα αυτά :

Αεροπορική Εταιρία
Διεύθυνση:
Μαραθωνομάχων 2 16452 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ , ΑΤΤΙΚΗ , ΕΛΛΑΔΑ
Τηλ.: +30 210 3239052, 3239054
URL: http://www.airserbia.com
E-mail: [email protected]
 
Last edited:

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
236
Επόμενο Ταξίδι
???
Το Σάββατο κάνω το πρώτο ταξίδι με την εν λόγω εταιρεία. Πουρνό πουρνό στις 4.45 απο Θεσσαλονίκη. Στο ναύλο, αν κατάλαβα καλά, είναι και ένα βαλιτσάκι; Check in μπορούμε και από το αεροδρόμιοσε αυτούς;
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Το Σάββατο κάνω το πρώτο ταξίδι με την εν λόγω εταιρεία.
Καλή τύχη αν έχεις μετεπιβίβαση.
Πουρνό πουρνό στις 4.45 απο Θεσσαλονίκη
Καλό αυτό, είναι λιγότερες οι πιθανότητες για καθυστέρηση, οι πρωινές πτήσεις συνήθως πηγαίνουν ρολόι!
Στο ναύλο, αν κατάλαβα καλά, είναι και ένα βαλιτσάκι;
Εξαρτάται από τον τύπο ναύλου που έχεις κλείσει. Για σιγουριά ρίξε μια ματιά εδώ:
https://www.airserbia.com/en/explore/services/baggage
Check in μπορούμε και από το αεροδρόμιοσε αυτούς;
Αν έχεις παραδοτέα αποσκευή ναι, αλλιως γιατί να χάνεις χρόνο, κάνε από την εφαρμογή.
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
236
Επόμενο Ταξίδι
???
Δεν έχω μετεπιβίβαση Αρειανάρα μου! Στόχος το Βελιγράδι!
Είδα και στον πιο φτηνό ναύλο δίνει βαλιτσάκι 8κιλο και τσάντα πλάτης. Τίμιο για τα 78 ευρώ πηγαινέλα που κλείσαμε, τιμή χαμηλότερη και από το λεωφορείο.
Check in τελικά έκανα ηλεκτρονικά. Είναι από 48 ώρες έως 1 ώρα πριν το ταξίδι. Τα γράφω για να υπάρχουν σαν πληροφορίες για τους μελλοντικούς!
Ψηλέ ότι συμβουλή έχεις, πες την! Και για μπύρες...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.447
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom