Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

athens1985

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
λοιπον μολις ειδα το μηνυμα σου
πηρα στο τηλ που εχει στο σαιτ για εξυπηρετηση πελατων---αυτο που γραφει κ ο jimp
πηρα 11 και πεντε ακριβως,γιατι 11 ωρα
ελλαδας ανοιγε το κεντρο και περιμενα καποια λεπτα.περιμενω να ερθει ο λογαριασμος για να δω τη χρεωση.
αλλά τουλαχιστον εγινε η δουλεια μου
Περιμενες πολυ ωρα στο τηλεφωνο μεχρι να σου απαντησουν?
εγω που εχω απεριοριστο χρονο για σταθερα στο εξωτερικο, δεν ισχυει σε αυτον τον αριθμο?
σε ευχαριστω πολυ!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.022
Likes
6.401
λοιπον μολις ειδα το μηνυμα σου
πηρα στο τηλ που εχει στο σαιτ για εξυπηρετηση πελατων---αυτο που γραφει κ ο jimp
πηρα 11 και πεντε ακριβως,γιατι 11 ωρα
ελλαδας ανοιγε το κεντρο και περιμενα καποια λεπτα.περιμενω να ερθει ο λογαριασμος για να δω τη χρεωση.
αλλά τουλαχιστον εγινε η δουλεια μου
Να σε ρωτησω,τι προβλημα ειχες?
Με γραμμα ή με ολοκληρο ονομα?
Και σου ειπανε οτι θα σε χρεωσουνε?
 

athens1985

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Να σε ρωτησω,τι προβλημα ειχες?
Με γραμμα ή με ολοκληρο ονομα?
Και σου ειπανε οτι θα σε χρεωσουνε?
Στο ανδρικο ονομα κατα λαθος εβαλα Mrs αντι για Mr για τιτλο
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
περιμενα γυρω στα 7 λεπτα και μετα μιλησαμε καποια λεπτα ακομη μεχρι να συννενοηθουμε και να κανει την αλλγη σε ολα εισητηρια που ηταν λαθος
--και εγω εχω απεριοριστα διεθνη αλλα αυτο το συγκεκριμενο τηλεφωνο απο οτι διαβασα εδω μεσα εχει και εξτρα χρεωση.θα δω στον επομενο λογαρισμο μου!--
παντως για μενα η αλλαγη ηταν απλη:απο νικος σε νικολαος,εξηγησα στην κοπελα οτι ειναι το ιδιο ονομα εδω στην ελλαδα.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.022
Likes
6.401
Και εγινε χωρις να σε χρεωσει κατι?

Και οταν πηγες να κανεις το online check in το ειδες διορθωμενο?

Το λεω γιατι την πατησα εκει που δεν το περιμενα.Αντι για U στο τελος του ονοματος εβαλα Y.

Και βασικα λεω να κανω ετσι το τσεκ ιν,χωρις να παρω τηλεφωνο.
 

athens1985

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Και εγινε χωρις να σε χρεωσει κατι?

Και οταν πηγες να κανεις το online check in το ειδες διορθωμενο?

Το λεω γιατι την πατησα εκει που δεν το περιμενα.Αντι για U στο τελος του ονοματος εβαλα Y.

Και βασικα λεω να κανω ετσι το τσεκ ιν,χωρις να παρω τηλεφωνο.
Δεν ξερω αν θα με χρεωσει.
Τπ ειδα λιγο πριν κανω check in οτι εβαλα λαθος τιτλο.ελπιζω να μην με χρεωσουν και να μπορεσουν να το αλλαξουν δωρεαν.Αν με χρεωσουν ειναι 110 ευρω ή παραπανω?
Εγω δεν εκανα λαθος στο ονομα αλλα στον τιτλο.Διαβασα οτι αν δεν το διορθωσεις πριν το check in θα πληρωσεις στο αεροδρομιο προστιμο 180 ευρω.Για αυτο ψαξτο λιγο καλυτερα.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.022
Likes
6.401
Βρε την elenitsa ρωταω οχι εσενα!!

Που εχει ηδη κανει την διαδικασια!!
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Βρε την elenitsa ρωταω οχι εσενα!!

Που εχει ηδη κανει την διαδικασια!!
κοιτα ακομη δεν εχω κανει τσεκ ιν γιατι η πτηση ειναι 12/7.
ομως μετα απο λιγη ωρα μου εστειλε η κοπελα e mail με τον ιδιο κωδικο πτησης κτλ και με διορθωμενο το ονομα και μου ειχε πει οτι δεν θα υπαρξει χρεωση.

δεν ξερω αν εχει σημασια αυτο αλλα πηρα τηλεφωνο την επομενη που εκανα την κρατηση και αφου δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ απο τη βλακεια μου.γιατι δεν ειναι δυνατον να βρισκεις τοσο φτηνα εισητηρια κ να κανεις λαθος σε κατι τοσο γελοιο!!!!μετα θα εβγαζα καινουριο,δε συμφερε να δωσω τα 100
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.022
Likes
6.401
κοιτα ακομη δεν εχω κανει τσεκ ιν γιατι η πτηση ειναι 12/7.
ομως μετα απο λιγη ωρα μου εστειλε η κοπελα e mail με τον ιδιο κωδικο πτησης κτλ και με διορθωμενο το ονομα και μου ειχε πει οτι δεν θα υπαρξει χρεωση.
οκ.
Ευχαριστω πολυ.
Αντε θα παρω αυριο το πρωι να δω τι θα γινει.Αν και δεν νομιζω οτι θα υπαρξει προβλημα.
 

GeorgeD

Member
Μηνύματα
240
Likes
44
Παιδιά έχουμε καμία ενημέρωση εάν η Ryanair θα σταματήσει κάποια δρομολόγια για τον χειμώνα από Θεσσαλονίκη. Ενδιαφέρομαι για Βουδαπέστη.
 

athens1985

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Γνωριζει κανεις οταν κανεις online check in στην ryanair οταν βαζεις τα στοιχεια ταυτοτητας και πατας οκ μετα σου βγαζει ενα παραθυρο με τις θεσεις του αεροπλανου.Αν πατησω πανω στις θεσεις με χρεωνει επιπλεον 10 ευρω το ατομο.Εγω δεν θελω να κανω κρατηση, θα πατησω το κουτακι απο κατω που λεει no thanks για να συνεχισω;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.237
Μηνύματα
884.553
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom