Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

elena30

Member
Μηνύματα
44
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
τα φαγητά επιτρέπονταi να εχεις μαζι στου στη ryanair?με preraid δε σου κραταει τπτ κ με τις αλλες σου κραταει 2 ευρω...αλλαξε πλεον το συστημα!
 

thakaran

Member
Μηνύματα
21
Likes
3
Οι χρεώσεις στη Ryanair έχουν αλλάξει. Πλέον τα 6 ευρώ τα πληρώνουν όλοι αλλά είναι ενσωματωμένα στην τιμή που βλέπεις στην αναζήτηση.

ΔΕΝ χρεώνεσαι επιπλέον αν πληρώσεις με: International Maestro, Mastercard Prepaid, Visa Connect, Visa Debit/Delta, Visa Electron, ELV (δεν υπάρχει στην Ελλάδα), Laser (δεν υπάρχει στην Ελλάδα), Ryanair Cash Passport (δεν υπάρχει στην Ελλάδα)

Χρεώνεσαι επιπλέον 2% επί του συνόλου αν πληρώσεις με: Mastercard, Visa, 3V (δεν υπάρχει στην Ελλάδα)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.740
Likes
15.137
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
μπορείς να πάρεις ότι θέλεις αρκεί να μην είναι σούπα.
 

thessaris

Member
Μηνύματα
599
Likes
871
Μετά το security control μπορείς άνετα να πάρεις και το νεράκι σου, γιατί στο αεροπλάνο θα το πληρώσεις χρυσό.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
η να κουβαλίσεις άδειο μπουκάλι νερού μαζί σου, και να το γεμίσεις μετά σε κάποιον νεροχύτη ή ψύκτη
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Καλησπερα ειμαι νεο μελος-αν και διαβαζω καιρο τωρα το site αυτο- θα ηθελα να κανω τις εξης ερωτησεις μιας και θα ταξιδεψω για πρωτη φορα απο ΘΕΣΝΙΚΗ για ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ στα τελη μαρτιου με την εν λογω εταιρια,λοιπον θα ηθελα να μαθω:
ποσο καιρο πριν πρεπει να κλεισω εισητηριο,
οι χειραποσκευη μου ειναι (αντι 55x40x20 ) 45x35x24(βασικα ειναι στο ακτω μερος 24 κ στο επανω 20) και 7κιλα
και τελος α) αν βαλω μια επιμερους αποσκευη στα 15 κιλα έχει διαστασεις στανταρ? β) στα 30 ευρω που ειναι μου βαζει 15 ευρω πηγαινε και 15 ευρω ελα.ετσι τα επιμεριζει ή θα πληρωσω 60 συνολο,τριαντα πανε και τριαντα ελα,αν θελω να γυρισω χωρισ αυτη την επιπροσθετη αποσκευη?
Ευχαριστω εκ των προτερων..
εχω και ερωτησεισ περι Βελγιου και κοστους τραινουν μεταξυ προορισμων;) αλλα σιγα σιγα
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.216
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom