Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Ποσα ml μπορουμε να παρουμε μαζι μας στο ταξιδι αν εχουμε μονο την χειραποσκευη?
:bash::bash::bash:

Ας κλειδωθεί επιτέλους. Η κάθε ερώτηση έχει απαντηθεί πάνω απο 10 φορές. Μπορείς να καλύψεις την ιστορία της Γαλλίας με λιγότερους χαρακτήρες απότι έχουν ξοδευτεί εδώ μέσα για την Ryanair.
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης

anthy

Member
Μηνύματα
52
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΑΘΗΝΑ
καλησπερα, θα ηθελα να ρωτησω οταν σκοπευουμε να κλεισουμε 2 πτησεις με την ιδια εταιρια οι ωρες που αναγραφονται ειναι τοπικες η εγω πρεπει να υπολογισω την διαφορα ωρας.ας πουμε φτανω ρωμη στις 14:35 και η επομενη πτηση για λονδινο ειναι στις 17:50 πως πρεπει να το υπολογισω>?προλαβαινω ? ευχαριστω!!
 

jpsih

Member
Μηνύματα
242
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
???
καλησπερα, θα ηθελα να ρωτησω οταν σκοπευουμε να κλεισουμε 2 πτησεις με την ιδια εταιρια οι ωρες που αναγραφονται ειναι τοπικες η εγω πρεπει να υπολογισω την διαφορα ωρας.ας πουμε φτανω ρωμη στις 14:35 και η επομενη πτηση για λονδινο ειναι στις 17:50 πως πρεπει να το υπολογισω>?προλαβαινω ? ευχαριστω!!
ολες οι ωρες ειναι τοπικες..
 

ODY

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Πάφος
Γειά σας παιδιά. Καινούριος στο φόρουμ και καινούριος με ryanair. Θα ήθελα να σας κάνω μια απλή ερώτηση για την εταιρία. Όσοι έχετε εμπειρία μαζί της, μπορείτε να μου πείτε πόσο συνεπής είναι στις ώρες αναχώρησης και άφιξης? Πετάω το Σάββατο από Άραξο για Πάφο κι επειδή οι δημόσιες συγκοινωνίες στο νησί είναι κάπως περιορισμένες, θέλω να προγραμματίσω οοοόσο γίνεται τις μεταφορές μου. Όποτε έχει κανείς ιδέα περί συνέπειας? Ευχαριστώ!! :)
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Είναι αρκετά συνεπής από ότι ξέρω από την εμπειρία μου αλλά και από αυτά που έχω διαβάσει από άλλους.Η πιθανότητα της στραβής βέβαια υπάρχει πάντα και σε όλες τις εταιρίες...
 

TOULKIAS

Member
Μηνύματα
32
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
PRAGUE
Ταξίδι-Όνειρο
ALASKA
Φιλε ΟDY εχω πεταξει πολλες φορες με RYANAIR και αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι δεν εχει προβλημα με την συνεπεια των πτησεων της.Προσωπικα δεν εχω εντοπισει κανενα απολυτως προβλημα της εταιριας.Τωρα εαν θεωρεις προβλημα οτι δεν θα φας μεσα στο αεροπλανο ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο....
 

papi

Member
Μηνύματα
53
Likes
8
Γειά σας παιδιά. Καινούριος στο φόρουμ και καινούριος με ryanair. Θα ήθελα να σας κάνω μια απλή ερώτηση για την εταιρία. Όσοι έχετε εμπειρία μαζί της, μπορείτε να μου πείτε πόσο συνεπής είναι στις ώρες αναχώρησης και άφιξης? Πετάω το Σάββατο από Άραξο για Πάφο κι επειδή οι δημόσιες συγκοινωνίες στο νησί είναι κάπως περιορισμένες, θέλω να προγραμματίσω οοοόσο γίνεται τις μεταφορές μου. Όποτε έχει κανείς ιδέα περί συνέπειας? Ευχαριστώ!! :)
γεια και εγω πέταξα απο αραξο για λονδίνο..μια χαρά ήταν (5 λεπτά νωρίτερα για να είμαι ακριβής στις αφίξεις)
για να μπεις στο αεροπλανο στον αραξο γίνεται το εξής...περνάς πρώτα απο εκεί που ελεγχουν τα χαρτακια για το boarding (μην βιαστεις να είσαι πρώτος εκεί) και μετά σε βάζουν στην αιθουσα αναμονής (εκεί κατσε κοντά στην πόρτα :lol:)
όσοι έχουν priority boarding τους παιρνουν και τους βάζουν πρωτους στο αεροπλανο δηλαδη φευγουν αυτοί κανα 3λεπτο νωρίτερα απο τους υπολοιπους. οι υπολοιποι κανουν μια ουρα και περπατανε στον αεροδιαδρομο για να μπουν στο αεροπλανο..αυτά :D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.403
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom