Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
θα τα πάρεις όλα τα χρήματά σου πίσω. Που υπάρχει η ανακοίνωση της κατάργησης του δρομολογίου για Βουδαπέστη;

edit! το βρήκα από το τοπικ των ryanair news: Ryanair Announces 40% Cuts At Budapest As Hochtief Fails To Lower?

Απ' ότι φαίνεται δεν έχει σχέση με τη Θεσσαλονίκη το κόψιμο, είναι θέμα Ryanair-Βουδαπέστης.
Ναι έμμεση σχέση έχει η Σαλόνικα αλλά το αποτέλεσμα είναι ότι καταργείται το δρομολόγιο..
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
γιατί κόβει το συγκεκριμένο δρομολόγιο απ'ο 10 Ιανουαρίου.....δυστυχώς για όλους μας
Από που το έβγαλες το συμπέρασμα ότι είναι δυστυχώς για όλους μας? Εμένα και πολλούς άλλους εδώ μέσα καρφάκι δεν μας καίγεται τι κάνει ο Λίγδης...


Μα ΣΗΜΕΡΑ εκλεισα το εισητηριο!!!!!!Ποσο 'να μην πω την λεξη' πρεπει να ειναι????Κ τωρα τι γινεται?Χρηματα πως,ΠΟΣΑ και ΠΟΤΕ θα παρω πισω??
Την έκπληξη δεν την κατανοώ καθόλου... ο Λίγδης ότι γουστάρει κάνει... σήμερα βγάζει δρομολόγια αύριο τα βάζει... ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία φορά είναι... όσοι παίζετε το παιχνιδάκι του πρέπει να είστε πάντα έτοιμοι να αντιμετωπίζετε τέτοιες εκπληξούλες... μεγάλα παιδιά είσαστε, δεν θέλω νευράκια ούτε κατεβασμένες φάτσες... σας κατέστρεψε ένα ταξίδι... σιγά τα αυγά... μικροί είσαστε θα κάνετε άλλο... τα λεφτά σας εξάλλου για τα εισιτήρια θα τα πάρετε πίσω... αν κάνατε όμως καμιά χαζομάρα και κλείσατε ξενοδοχείο ή connection πάρτε το από τώρα με τα πόδια για να φτάσετε έγκαιρα Βουδαπέστη...
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
445
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Αν και θεωρω ασχετο με τις πτησεις γενικα απο Θεσσαλονικη την ακυρωση του δρομολογιου της Βουδαπεστης,αλλα ποτε δεν ξερεις....ηθελα να ρωτησω το εξης. Οταν εκλεισα το εισιτηριο ειχα τσεκαρει το κουτακι που γραφει οτι θελω να μου στειλουν με sms τα στοιχεια της κρατησης με κοστος 1,5 ευρω .ΑΝ τωρα ματαιωθει ή ακυρωθει η πτηση μου θα μου στειλουν παλι μηνυμα στο κινητο επειδη εχω τσεκαρει αυτη την επιλογη?
 

maria12041991

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτο
Επιτρεπεται η μασια?

Καλησπερα σας!Θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση!Σε δυο μερες ταξιδευω απο Θεσσαλονικη για Ρωμη με την ryan air!Μπορει καποιος αν απο εσας ξερει να με βοηθησει για το αν θα υπαρξει προβλημα να παρω μαζι μου την ισιωτικη των μαλλιων μου,την μασια?Σκοπευω να ταξιδεψω μονο με χειραποσκευη και θα ηθελα να γνωριζω αν υπαρχει περιπτωση να μου την κρατησουν.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων για την βοηθεια σας!
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
Καλησπερα σας!Θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση!Σε δυο μερες ταξιδευω απο Θεσσαλονικη για Ρωμη με την ryan air!Μπορει καποιος αν απο εσας ξερει να με βοηθησει για το αν θα υπαρξει προβλημα να παρω μαζι μου την ισιωτικη των μαλλιων μου,την μασια?Σκοπευω να ταξιδεψω μονο με χειραποσκευη και θα ηθελα να γνωριζω αν υπαρχει περιπτωση να μου την κρατησουν.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων για την βοηθεια σας!
Αυτο δεν εχει σχεση με την Ryanair.
Λογικα θα σε αφησουν, γιατι και η φιλη μου μια φορα το χε παρει μαζ κ δεν ειχε προλβημα. Αλλα αναλογα πως ειναι το δικο σου.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μασια λεγεται αυτο στην ισιωτικη?Σαν εκεινο που τακτοποιει τα ξυλα στο τζακι?

Και παντα το ειχα απορια.Τι μπορει να μαθει κανεις σε τοπικ για τη ryanair.
 

maria12041991

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτο
Αυτο δεν εχει σχεση με την Ryanair.
Λογικα θα σε αφησουν, γιατι και η φιλη μου μια φορα το χε παρει μαζ κ δεν ειχε προλβημα. Αλλα αναλογα πως ειναι το δικο σου.

Σας ευχαριστω παρα πολυ για την αμεση απαντηση σας!Απλα αν δεν σας πειραζει επειδη με αγχωσανε να σας κανω μια ερωτηση (και ειναι και ακριβη η μασια,λυπαμαι να μου την κρατησουν).Ειναι πλαστικο και προς το τελος φαρδαινει και εχει τις κεραμικες πλακες.Αν την περασω απο δω απο Θεσσαλονικη στην χειραποσκευη λετε μετα να μου την κρατησουν στο Ciampino?και να μου κανουν και καμια μανουρα?

Σας ευχαριστω και παλι για τον χρονο σας!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πού να ξέρουμε τι θα κάνουν; Άσε την ακριβή ισιωτική σπίτι, πόσο χάλια θα προλάβουν να γίνουν τα μαλλιά σε μερικές μέρες;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Σας ευχαριστω παρα πολυ για την αμεση απαντηση σας!Απλα αν δεν σας πειραζει επειδη με αγχωσανε να σας κανω μια ερωτηση (και ειναι και ακριβη η μασια,λυπαμαι να μου την κρατησουν).Ειναι πλαστικο και προς το τελος φαρδαινει και εχει τις κεραμικες πλακες.Αν την περασω απο δω απο Θεσσαλονικη στην χειραποσκευη λετε μετα να μου την κρατησουν στο Ciampino?και να μου κανουν και καμια μανουρα?

Σας ευχαριστω και παλι για τον χρονο σας!
Δεν εχω καταλαβει τι ειναι αυτο το πραγμα αλλα αν εχει σχημα οπλου ή θυμιζει ή μπορει να χρησιμοποιηθει σαν οπλο θα σου το κρατησουν.
Αν περιμενει καποιος δικος σου στο αεροδρομιο και δεν σου το περασουν στον ελεγχο, μπορεις να ζητησεις να του το παραδωσουν.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Βρε σεις μη μ' αφήνετε με μισές γνώσεις! Ας την τονίσει κάποιος χριστιανός τη λέξη! Μασία λέγετε ή Μάσια? (για Μασιά δεν το κόβω... ή μήπως όχι... πείτε βρε!)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.032
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom