Ισπανία Ερωτηση για αεροπορικα εισιτήρια για Βαρκελωνη

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Εχω μια υποχρεωση που θα με κανει να παω απο Αθηνα - Βαρκελωνη στις 9/9 με επιστροφη απο Βαρκελωνη - Αθηνα 11/9. Ξερει κανεις(ξερω οτι ειναι peak season) που εχει εμπειρια για την συγκεκριμενη διαδρομη αν υπαρχει περιπτωση να βγουν προσφορες (που να πιανουν εκεινη την περιοδο) απο εδω και περα απο καμια εταιρια?
Απο ερευνα που εχω κανει μεχρι τωρα το πιο φτηνο σε απευθειας μου βγαινει το ατομο κανα 230 ευρω και αυτο με διαφορετικες εταιριες(2 απλες διαδρομες με ξεχωριστες εταιριες).

*Μπορω και 10/9 αλλα μονο αν κατσει πρωινη πτηση.
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Ναι το ξερω για το ποιες πετανε εκει απευθειας.
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
απο αθηνα για βαρκελωνη απευθειας πετα μονο η aegean kai η vueling
Με το ψαξιμο βρισκω ξημερωματα παρασκευης απευθειας απο vueling, με επιστροφη απο βαρκελωνη μιλανο με easy και μιλανο αθηνα με αιγαιου. Δηλαδη το πηγαινε direct και το ελα με 2 διαφορετικες μονες πτησεις bcn - mxp, mxp - ath. Αυτο περιπου 195 ευρω βγαινει.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Η AirEuropa ξεκινά δρομολόγια ATH-BCN το καλοκαίρι...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.881
Likes
26.797
ειδα τις τιμες και ειναι 239 για τις ημερομηνιες που θελει ο φιλος και ειναι αιγαιου οχι aireuropa
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.881
Likes
26.797
δεν εχω ακουσει κατι για δικα τις αεροπλανα
ξερεις κατι?
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Η AirEuropa ξεκινά δρομολόγια ATH-BCN το καλοκαίρι...
στην σελιδα της εταιριας δεν εχει την Αθηνα ακομα. Ειναι low cost η συγκεκριμενη να υποθεσω? Απο που θα μπορεσω να δω δρομολογια της και τιμες?
 

muya

Member
Μηνύματα
207
Likes
71
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Η AirEuropa ειναι μια ισπανικη εταιρεια, οχι lowcost αλλα δε νομιζω οτι πεταει με δικα της αεροπλανα για Αθηνα. Στη σελιδα της εμφανιζεται η αθηνα αλλα δινει δρομολογια με Alitalia ή αλλες εταιρειες.
Προσωπικα πιστευω πως δεν θα πεσουν αυτες οι τιμες (εκτος αν η Aegean βγαλει καμια προσφορα μετα το καλοκαιρι αλλα και παλι μαλλον θα ειναι για οκτωβρη και μετα)
Κοιτα μηπως μπορεις να βρεις κανενα συνδιασμο με την easy...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Η AirEuropa είναι κανονική εταιρία και ξεκινάει τον Ιούλιο με μια μιά πτήση την εβδομάδα, κάθε Κυριακή, την Αθήνα με δικά της αεροπλάνα... με άλλα λόγια φέξε μου και γλύστρισα... μάλλον θα δουλεύει με Ισπανικά γραφεία ταξιδίων...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.149
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom