Qatar Airways Qatar Airways - Νέα, Ερωτήσεις & Πληροφορίες

Avatar

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ποιος ξερει
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδιβες
Παιδια γεια σας επειδη προκειται να ταξιδεψω με την qatar airways για ντουμπαι μεσω ντοχα θελω να ζητησω τη γνωμη σας γι αυτην την εταιρια και της εμπειριες σας.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εξαιρετικη εταιρεια. Μην εχεις καμια ανησυχια. Δεν ξερω αν ολοκληρωθηκε η ανακαινιση που εκαναν στο αεροδρομιο της Ντοχα. Την τελευταια φορα που ημουν εκει το Φεβρουαριο του 2009 ηταν στριμωκολα λογω εργασιων ανακαινισης. Τωρα ομως μαλλον θα εχουν τελειωσει.
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Πολύ καλή εταιρεία, σε υπηρεσίες εδάφους και εν πτήσει. Δεν ήξερα για την ανακαίνιση του αεροδρομίου, τελευταία φορά ήμουν εκεί το '07 και ήταν λίγο βαρετή η τετράωρη αναμονή, ελπίζω να έχει λίγο περισσότερο ενδιαφέρον τώρα.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Πολύ καλή εταιρεία, σε υπηρεσίες εδάφους και εν πτήσει. Δεν ήξερα για την ανακαίνιση του αεροδρομίου, τελευταία φορά ήμουν εκεί το '07 και ήταν λίγο βαρετή η τετράωρη αναμονή, ελπίζω να έχει λίγο περισσότερο ενδιαφέρον τώρα.
Μπαααα... το ίδιο βαρετά ήταν και τον Αυγουστο του 2009 που ημουν εγώ. Αλλα η εταιρεία από τις καλύτερες.
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
πολυ καλη αεροπορικη εταιρεια ...........
 

fourkas

Member
Μηνύματα
62
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
... που άραγε ...
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβική για ένα μήνα
πάντα χαρούμενος όποτε πετάω ...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Παιδια γεια σας επειδη προκειται να ταξιδεψω με την qatar airways για ντουμπαι μεσω ντοχα θελω να ζητησω τη γνωμη σας γι αυτην την εταιρια και της εμπειριες σας.
Γιατί θέλεις να υποβάλλεις τον εαυτό σου σε τέτοια δοκιμασία? (Στο Ντουμπάι καλοκαιριάτικα αναφέρομαι).
 

taniakar

Member
Μηνύματα
245
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Μπαααα... το ίδιο βαρετά ήταν και τον Αυγουστο του 2009 που ημουν εγώ. Αλλα η εταιρεία από τις καλύτερες.
Πάρα πολύ βαρετά και πριν 10 μέρες που βρέθηκακι εγώ εκεί. Όσο για την Qatar..εξαιρετική, αν και δεν την συκρίνω με Emirates.
 

Avatar

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ποιος ξερει
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδιβες
Ευχαριστω πολυ για της πληροφοριες σας,με emirates ηθελα να πεταξω και δεν βρηκα εισητηριο,οσο για το ντουμπαι ειχα ακουσει τοσα πολλα που μου κινησε την περιεργεια,μακαρι να ειναι ωραια και να μην το μετανιωσω αν και σκεφτομαι να κανω πολλα πραγματα εκει.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Εξαιρετικη
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
πρόσεξε όταν πάς να εχουν ραμαζανι,(τελειώνει στις 15 Σεπτ. νομίζω).
ενας φίλος γύρισε εχθες και μέχρι τις 6,30 το απόγευμα ήταν όλα κλειστά, δεν ευρισκε ούτε νερό να πιει.
 

Avatar

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ποιος ξερει
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδιβες
10 του μηνος τελειωνει το εχω τσεκαρει απ την αρχη γιατι αμα ηταν δεν θα πηγαινα με τιποτα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom