Ταϊλάνδη Ερώτηση για αεροπορικά προς Ταϊλάνδη

pagwtokoutalo

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Καλημέρα!
Ψάχνω αεροπορικά για Αθήνα-Μπανγκόκ. Βρήκα με 1000€ μέσω Ντόχα. Θέλω να πάω Ιανουάριο! Λέτε να περιμένω λίγο ακόμα να πέσουν ή θα ανέβουν? Έχει πάει κάποιος πρόσφατα? Ευχαριστώ!
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Καλημέρα!
Ψάχνω αεροπορικά για Αθήνα-Μπανγκόκ. Βρήκα με 1000€ μέσω Ντόχα. Θέλω να πάω Ιανουάριο! Λέτε να περιμένω λίγο ακόμα να πέσουν ή θα ανέβουν? Έχει πάει κάποιος πρόσφατα? Ευχαριστώ!
Ακριβά είναι (εκτός αν θέλεις συγκεκριμένη μέρες/ώρες).
Θα έλεγα να περιμένεις ή να δεις και με άλλες εταιρίες.
Κοντά στα 800€ θα έλεγα ότι είναι νορμάλ τιμή, με τυχόν προσφορά και λιγότερο
 

pagwtokoutalo

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Ακριβά είναι (εκτός αν θέλεις συγκεκριμένη μέρες/ώρες).
Θα έλεγα να περιμένεις ή να δεις και με άλλες εταιρίες.
Κοντά στα 800€ θα έλεγα ότι είναι νορμάλ τιμή, με τυχόν προσφορά και λιγότερο
Θέλω οπωσδήποτε Ιανουάριο αυτό είναι το θέμα μου.. έψαξα και με scoot μεσω Σιγκαπούρης αλλά είναι ίδια τιμη οκ θα περιμένω!Ευχαριστώ!
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Σε κάποιες ημερομηνίες έχει κάτω από 900 ευρώ με μια πρόχειρη αναζήτηση.
17-28 με Qatar, 18-27 με Etihad (από τα site των αεροπορικών)
 

pagwtokoutalo

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Σε κάποιες ημερομηνίες έχει κάτω από 900 ευρώ με μια πρόχειρη αναζήτηση.
17-28 με Qatar, 18-27 με Etihad (από τα site των αεροπορικών)
Στην Qatar μου βγαίνει 900+ εμένα. Την άλλη δεν την ξερω..βασικά δεν ξέρω αν μπορεί ανεμβολιαστος να μπει στο αεροδρόμιο του Αμπι νταμπι,θα το ψάξω. Όπως και να έχει σ ευχαριστώ!! Θα συνεχίσω το ψάξιμο
 

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Καλησπερα σας . Έχω αποφασίσει για Ταϊλανδή (εκτός αν αποφασίσω για κάτι άλλο) την Τρίτη να κλείσω αερομπορικα στο Ίντερνετ η σε ταξιδιωτικό γραφείο; Για το τελευταίο που είπα θα το διευκρινήσω. Ο βασικός λόγος είναι ιστορίες με τα κοβιντ, ακυρώσεις πτήσεων , αλλαγές πτήσεων κτλ και αυτό επειδή πάω μόνος μου σε μακρινό ταξίδι (2η Φορα). Το ταξίδι για Φλεβάρη είναι .
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Καλησπερα σας . Έχω αποφασίσει για Ταϊλανδή (εκτός αν αποφασίσω για κάτι άλλο) την Τρίτη να κλείσω αερομπορικα στο Ίντερνετ η σε ταξιδιωτικό γραφείο; Για το τελευταίο που είπα θα το διευκρινήσω. Ο βασικός λόγος είναι ιστορίες με τα κοβιντ, ακυρώσεις πτήσεων , αλλαγές πτήσεων κτλ και αυτό επειδή πάω μόνος μου σε μακρινό ταξίδι (2η Φορα). Το ταξίδι για Φλεβάρη είναι .
Να κλείσεις απευθείας από το site της αεροπορικής εταιρείας κι όχι από ιντερνετικό πρακτορείο / μεσάζοντα.
Σε περίπτωση οποιασδήποτε αλλαγής ή ακύρωσης θα έχεις να κάνεις και θα μιλάς κατευθείαν με την αεροπορική
 

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Θέλω να κλείσω εσωτερική πτήση από μπανγκοκ προς κραμπι . Μια μικρή βοήθεια ποιο σάιτ να κλείσω πχ Booking.com, trip.com η kayak.
 

Hayate

Member
Μηνύματα
841
Likes
5.113
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Θέλω να κλείσω εσωτερική πτήση από μπανγκοκ προς κραμπι . Μια μικρή βοήθεια ποιο σάιτ να κλείσω πχ Booking.com, trip.com η kayak.
Δες και το official της Airasia αφου τσεκαρεις τιμές στο skyscanner, kayak η όπου ψάχνεις..
 

melissokomos

Member
Μηνύματα
110
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Δέχομαι προτάσεις
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Θέλω να κλείσω εσωτερική πτήση από μπανγκοκ προς κραμπι . Μια μικρή βοήθεια ποιο σάιτ να κλείσω πχ Booking.com, trip.com η kayak.
Δες με την Air Asia
 

ΜΑΤ

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επίσης αν ξέρετε, μπορω σε ενα αεροδρομιο που ειμαι transit (Abu Dhabi η Doha)δηλαδή ενδιάμεσο και θα εχω πολλες ωρες αναμονης να περάσω τελωνείο για να διανυκτερεύσω στη πολη σε ξενοδοχειο ;Η δεν μπορώ και πρέπει να παραμείνω στο αεροδρόμιο καπου;
 
Μηνύματα
135
Likes
261
Επόμενο Ταξίδι
Κεντρική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Επίσης αν ξέρετε, μπορω σε ενα αεροδρομιο που ειμαι transit (Abu Dhabi η Doha)δηλαδή ενδιάμεσο και θα εχω πολλες ωρες αναμονης να περάσω τελωνείο για να διανυκτερεύσω στη πολη σε ξενοδοχειο ;Η δεν μπορώ και πρέπει να παραμείνω στο αεροδρόμιο καπου;
Γιατί να μην μπορείς; Εμείς είχαμε λίγες ώρες ανταπόκριση και βγήκαμε βόλτα στην Doha. Σου βγάζουν visa και βγαίνεις έξω κανονικά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom