Ελλάδα Ετοιμαζω ταξιδι... στον παραδεισο.

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
[URL="
- Ανακαλυψτε τον Παραδεισο.wmv[/URL]
Μπράβο, υπέροχο!!! Πολύ ωραίο δώρο για το τελευταίο πρωινό του έτους!!!

Επίσης, η παραλία που είναι στο 1:53 είναι τα Άπελλα στην Κάρπαθο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σίγουρα ο παράδεισος....
 
Last edited by a moderator:

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μπράβο, υπέροχο!!! Πολύ ωραίο δώρο για το τελευταίο πρωινό του έτους!!!

Επίσης, η παραλία που είναι στο 1:53 είναι τα Άπελλα στην Κάρπαθο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σίγουρα ο παράδεισος....
Δικιο εχεις, εκ παραδρομης μπηκε και αφαιρεθηκε. Σ' ευχαριστω δυο φορες
 

maska_29

Member
Μηνύματα
381
Likes
788
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω το Σέλας...
Last edited by a moderator:

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Πολύ ωραίο, σε ευχαριστούμε, χρόνια πολλά! καλή χρονιά! βέβαια οι παραλίες είναι λίγο ψεύτικες οι ξαπλώστρες πλαστικές, στα τοπία έχει πέσει φωτοσοπ, τα ηλιοβασιλέμετα είναι γλυκερά, οι αμμουδιές δεν έχουν ψιλή άμμο και...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Πολύ ωραίο, σε ευχαριστούμε, χρόνια πολλά! καλή χρονιά! βέβαια οι παραλίες είναι λίγο ψεύτικες οι ξαπλώστρες πλαστικές, στα τοπία έχει πέσει φωτοσοπ, τα ηλιοβασιλέμετα είναι γλυκερά, οι αμμουδιές δεν έχουν ψιλή άμμο και...
Με τον καλο το λογο ομως εισαι... ξερεις να σφαζεις με το μπαμπακι.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.006
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πάντως, αυτό το "ταξίδι... στον παράδεισο" εμένα μου φέρνει ολίγον σε μακάβριο... (οι προληπτικοί εδώ κτυπάνε ξύλο...)

(σιγά μην άφηνα την ατάκα για ευχές με σχόλια να περάσει έτσι...)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Πάντως, αυτό το "ταξίδι... στον παράδεισο" εμένα μου φέρνει ολίγον σε μακάβριο... (οι προληπτικοί εδώ κτυπάνε ξύλο...)

(σιγά μην άφηνα την ατάκα για ευχές με σχόλια να περάσει έτσι...)


Εγω φταιω που ειπα να ξεφυγω απ' το Λονδινο...

Η αληθεια ειναι οτι οντως ακουγεται λιγο μακαβριο αλλα, η πραγματικοτητα ειναι διαφορετικη, τα φαινομενα αλλωστε απατουν.

Καλη χρονια taver!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Πάντως, αυτό το "ταξίδι... στον παράδεισο" εμένα μου φέρνει ολίγον σε μακάβριο... (οι προληπτικοί εδώ κτυπάνε ξύλο...)

(σιγά μην άφηνα την ατάκα για ευχές με σχόλια να περάσει έτσι...)


Εγω παντως προτιμω μια Εποχη στην Κολαση !
(σιγα μην αφηνα την ατακα να περασει ετσι...) :xmas_cheesygrin:

 
Last edited by a moderator:

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Εγω -αν εξαιρεσεις τους τελευταιους, ολιγον τροπικους, βυθους- θα ελεγα οτι το video θυμιζει Ελλαδα! Και γιατι οχι αλλωστε? Η Ελλαδα θα μπορουσε να ειναι παραδεισος..
Καλη Χρονια σε ολους, με πολλα ταξιδια!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Στην ιστορια που θα παρακολουθησετε τα προσωπα ειναι φανταστικα. Τα γεγονοτα ομως περα για περα αληθινα. Κι οταν λεω αληθινα, εννοω τα 'χω δει με τα ματια μου. Πολλα απ' αυτα δε, εχουν συμβει αποκλειστικα σε μενα.

Τα Χριστουγεννα τελειωσαν, τα χειμερινα ταξιδια ειναι προγραμματισμενα και στον οριζοντα δειλα δειλα ξεπροβαλει το Καλοκαιρι.

Ελατε λοιπον να κανουμε ενα οδοιπορικο σ' εναν απο τους δημοφιλεστερους -αν οχι τον δημοφιλεστερο- θερινους προορισμους της χωρας. Σ' ενα μερος οπου καθε καλοκαιρι συμβιωνουν περισσοτερες απο 400 χιλιαδες ψυχες απο καθε γωνια της γης. Σ' ενα μοναδικο κομματι του πλανητη. Στην Κασσανδρα. Κι οπως ειναι γνωστο στους περισσοτερους, στο πρωτο ποδι της Χαλκιδικης. Στον τοπο μου...

Ελατε να κανουμε μαζι ενα ταξιδι στην ιστορια της και στο παρον της. Να φανταστουμε το μελλον της.

Μεινετε στις θεσεις σας ξεκιναμε σε λιγες μερες...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom