Ευρηματικά βιντεάκια, γυρίζοντας τον κόσμο...

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Πάρα πολύ ωραία τα βιντεάκια αλλά γιατί στο γκρουπ των "Καπνιστών-Ταξιδευτών";
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Πάρα πολύ ωραία τα βιντεάκια αλλά γιατί στο γκρουπ των "Καπνιστών-Ταξιδευτών";
Για να μας ζηλεύετε, εμάς τους ευρηματικούς καπνιστές, φίλε μου Δήμο :xmas_wink::xmas_lol:

Μακάρι να μας συντρόφευες, θέλουμε και όσους μας συμπαθούνε !:xmas_biggrin:

Ανοιχτή πρόσκληση πάντα...:xmas_biggrin:

ΥΓ. Πολύ σ΄ευχαριστούμε, για τα καλά σου σχόλια !
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Το ερώτημά μου δεν ήταν ένσταση για τους καπνιστές (παρόλο που πέρασαν 17 χρόνια που το έκοψα, έχω πάρει τόση νικοτίνη που ακόμα τρέχει από τις φτέρνες μου). Απλά μάλλον θα τα βλέπανε περισσότεροι αν ήταν κάπου εκτός γκρούπ.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Το ερώτημά μου δεν ήταν ένσταση για τους καπνιστές (παρόλο που πέρασαν 17 χρόνια που το έκοψα, έχω πάρει τόση νικοτίνη που ακόμα τρέχει από τις φτέρνες μου). Απλά μάλλον θα τα βλέπανε περισσότεροι αν ήταν κάπου εκτός γκρούπ.
Ήμουν σίγουρη για το καλοπροαίρετο της ερώτησής σου και γι αυτό σε πείραξα !:xmas_wink:

ΥΓ. Αυτό με τις φτέρνες, δεν το είχα ξανακούσει :xmas_cheesygrin: Θα επιληφθώ του θέματος, με προβλημάτισες...:xmas_lol:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Εικόνες από το πώς οδηγούν (και καταφέρνουν να επιβιώσουν) στην Ινδία:

 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Dimosf μα μπορούν να τα βλέπουν όλοι!! είναι δημοσίας χρήσεως:xmas_mrgreen:
απλώς γράφουν τα μέλη,αυτά τα καθάρματα που τολμούν να καπνίζουν και να σαμποτάρουν την υγεία τους:xmas_cheesygrin:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Dimosf μα μπορούν να τα βλέπουν όλοι!! είναι δημοσίας χρήσεως:xmas_mrgreen:
απλώς γράφουν τα μέλη,αυτά τα καθάρματα που τολμούν να καπνίζουν και να σαμποτάρουν την υγεία τους:xmas_cheesygrin:
Έλα τώρα, γιατί συμπεριφέρεστε έτσι στους μη καπνίζοντες;;; :xmas_mrgreen:
Τι θέλεις να πεις; Ότι εγώ που έβαλα τα παραπάνω βιντεάκια είμαι παράνομη;;; :xmas_rolleyes::xmas_rolleyes::xmas_rolleyes:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Για να το σοβαρέψουμε. Όταν ανοίγεις και βλέπεις οτι έχεις 200-300 αδιάβαστα μηνύματα επιλέγεις (τουλάχιστον έτσι κάνω εγώ). Υπάρχουν γκρουπ που δεν με ενδιαφέρουν καθόλου. Τα προσπερνώ λοιπόν, ας είναι δημόσια. Έτσι πήρα χαμπάρι τα βίντεο μόλις χθες. Αν ήταν όμως σε ένα πιο γενικό θέμα τότε ίσως είχαν τραβήξει την προσοχή μου νωρίτερα. Αυτός είναι και ο λόγος που έγραψα την παρατήρησή μου.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Για να το σοβαρέψουμε. Όταν ανοίγεις και βλέπεις οτι έχεις 200-300 αδιάβαστα μηνύματα επιλέγεις (τουλάχιστον έτσι κάνω εγώ). Υπάρχουν γκρουπ που δεν με ενδιαφέρουν καθόλου. Τα προσπερνώ λοιπόν, ας είναι δημόσια. Έτσι πήρα χαμπάρι τα βίντεο μόλις χθες. Αν ήταν όμως σε ένα πιο γενικό θέμα τότε ίσως είχαν τραβήξει την προσοχή μου νωρίτερα. Αυτός είναι και ο λόγος που έγραψα την παρατήρησή μου.
dimosf, κι εγώ το ίδιο έπαθα. Έβλεπα το γκρουπ Καπνιστές-Ταξιδευτές πολύ καιρό, αλλά ποτέ δεν το είχα ακουμπήσει. Πίστευα ότι τα βιντεάκια είχαν σχέση μόνο με το κάπνισμα και τους καπνιστές, αλλά χθες είπα να ρίξω μια ματιά... Αν δεν ήταν στο συγκεκριμένο γκρουπ θα τα είχα δει κι εγώ νωρίτερα :xmas_lol:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Δήμο και Bahari,

σ΄ένα φόρουμ ταξιδιωτικό, όπου οι ταξιδευτές-καπνιστές φτιάχνουν ένα γκρουπ, δεν θα μπορούσαν να συζητούν μόνο για το τσιγάρο...:xmas_confused:
Με το δεδομένο ότι τα γκρουπ είναι δημόσια και ο καθένας μπορεί να γράφει και να συμπληρώνει ότι θέλει, στα θέματα που ανοίγονται, δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα...

Αν μάλιστα τυχαίνει να συμπίπτουν οι συνήθειες και οι επιθυμίες των συμμετεχόντων στο κάθε γκρουπ, τότε μιλάμε για την ιδανική κατάσταση !:xmas_smile:

Και βέβαια, καταλαβαίνω το σκεπτικό σας γιατί δεν άνοιξα το θέμα στα "Γενικά περί ταξιδιών", αλλά, πιστέψτε με, (ίσως επειδή δεν κρίνω από τα γκρουπ αλλά από την επικεφαλίδα του κάθε θέματος), διαβάζω και συμμετέχω όπου ο τίτλος με εξιτάρει...:xmas_wink:

Αν έκανα λάθος, φίλοι μου καλοί, προσπεράστε το και παρακαλώ για τη συμμετοχή σας, με ότι εσείς κρίνετε ότι σας αρέσει και σας δημιουργεί διάθεση για κουβεντούλα και όμορφα ταξιδιωτικά θέματα !:xmas_biggrin:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom