Εφαρμογή αναζήτησης δρομολογίων πλοίων

norad

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Αν δεν έχετε αποφασίσει σε ποιό νησί θα κάνετε διακοπές φέτος και θέλετε ιδέες, στον πίνακα δρομολογίων πλοίων που ετοιμάσαμε για σας μπορείτε να δείτε όλα τα δρομολόγια πλοίων εσωτερικού και εξωτερικού.

Μπορείτε να δείτε όλα τα δρομολόγια όλων των ακτοπλοϊκών εταιρειών, όλα τα δρομολόγια από κάθε ελληνικό λιμάνι, ποιά πλοία κάνουν ποιές διαδρομές, τις ώρες αναχώρηση και άφιξης, και να φιλτράρετε με πολλαπλά κριτήρια. Επίσης, θα δείτε όλες τις στάσεις που κάνει κάθε πλοίο για να πάρετε ιδέες για island hopping!

Θα εκτιμούσαμε ιδιαίτερα την γνώμη σας και όποιες προτάσεις έχετε για να το κάνουμε ακόμα καλύτερο!

Δρομολόγια Πλοίων από το Viva Travel

 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Είναι νορμάλ που καθυστερεί αρκετά ή πέσαμε όλοι μαζί απλώς; Πχ στην επιλογή μιας άλλης ημέρας από αυτήν που φορτώνει αρχικά.
 

norad

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Θέλει λίγο speed optimisation ακόμα, αλλά και όπως είναι τώρα δεν πρέπει να χρειάζεται πάνω από 3-4 δευτερόλεπτα για κάθε νέο search... Πόσο σου παίρνει να αλλάξει ημερομηνία;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δοκίμασα 2-3 φορές, μου κάνει μεταξύ 11 και 14 δευτερολέπτων να πάει στην επόμενη εβδομάδα. Με firefox (αν παίζει ρόλο).
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Το φτιάξαμε! Για δες τώρα
Aν ασχολείστε με την ιστοσελίδα του viva travel, θα έκανα την παρατήρηση ότι στα αεροπορικά εισιτήρια δίνετε μόνο επιλογή one way ή return και όχι πολλαπλών προορισμών που είναι συνήθης πρακτική. Πολύ συχνά πετάμε σε ένα αεροδρόμιο και επιστρέφουμε από διαφορετικό
 

norad

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Ευχαριστούμε για την πρόταση Hydronetta! Έχεις δίκιο για την επιλογή multi-leg flights, είναι σημαντική επιλογή και είναι στα πλάνα για υλοποίηση. Αν όλα πάνε καλά σε 1-2 εβδομάδες θα είναι έτοιμο!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ευχαριστούμε για την πρόταση Hydronetta! Έχεις δίκιο για την επιλογή multi-leg flights, είναι σημαντική επιλογή και είναι στα πλάνα για υλοποίηση. Αν όλα πάνε καλά σε 1-2 εβδομάδες θα είναι έτοιμο!
Χαίρομαι, επίσης υπολόγιζε ότι μπορεί κανείς να έχει και ενδιάμεσους αεροπορικούς προορισμούς και να θέλει την έκδοση ενιαίου εισιτηρίου. Εξυπηρετεί και αυτό το multileg
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Χαίρομαι, επίσης υπολόγιζε ότι μπορεί κανείς να έχει και ενδιάμεσους αεροπορικούς προορισμούς και να θέλει την έκδοση ενιαίου εισιτηρίου. Εξυπηρετεί και αυτό το multileg
Aυτό θα βγαίνει πανάκριβο... το multileg όμως είναι βασικότατο... περιμένουμε...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Aυτό θα βγαίνει πανάκριβο... το multileg όμως είναι βασικότατο... περιμένουμε...
Το ξέρω, αλλά να έχουμε να παίζουμε και λίγο... είναι κομμάτι της ευχαρίστησης της προετοιμασίας :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom