Ινδονησία Εχει πάει κανείς Βόρνεο ή Σουμάτρα;

marnek1

Member
Μηνύματα
18
Likes
5
Φέτος τα Χριστούγεννα, μια και έχω 15 μέρες διακοπές. Πήρα προγράμματα από το Heronia (πιστεύω ότι είναι καλό γραφείο) και υπάρχουν προγράμματα για Μαλαισία σε συνδιασμό με Βόρνεο ή Σουμάτρα. Για τη Μαλαισία ξέρω, μήπως κανείς έχει ταξιδέψει στο Βόρνεο ή τη Σουμάτρα να μου πείτε πώς είναι, αν αξίζει να πάει κανείς, άν έχει πράγματα να φωτογραφήσω (κτήρια, ναούς, φύση ); Και πιο από τα δυο να προτιμήσω; Ευχαριστώ.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.781
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
.. πριν αρκετα χρονια πηγα σουματρα στη banda Ache κατω απο πολυ δυσκολες συνθηκες ..παρο ολα αυτα το νησι ειναι ομορφο αλλα αν το συγκρινεις με βορνεο κατα τη γνωμη μου χανει...το βορνεο λιγοτερο τουριστικο , πιο ατοφιο πιο αγριο...πιο εντυπωσιακο
..καλο σου ταξιδι..
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ο Babaduma πηγε ανεξαρτητα στη Βορνεο και μαγευτηκε. Εδω ειναι η ακομη ατελειωτη ιστορια του: http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...E5%F2-%F3%F4%E7-%EC%E1%EB%E1%E9%F3%DF%E1.html
Δυστυχως για σενα-ευτυχως για αυτον- εφυγε χθες για ταξιδι σε μερη μακρινα και ονειρεμενα και θα ειναι πισω στις 12 Δεκεμβριου και ετσι δε μπορει μεχρι τοτε να σου δωσει περισσοτερες πληροφοριες.
 

marnek1

Member
Μηνύματα
18
Likes
5
Αύριο ή μεθαύριο θα πάω στο Heronia να κλείσω ταξίδι. Μετά, θα σας πω για πού έκλεισα!;)
 

marnek1

Member
Μηνύματα
18
Likes
5
Μαλαισία, Σουμάτρα... σας έρχομαι!

Παιδιά, σήμερα έκλεισα ταξίδι για Μαλαισία και Σουμάτρα, φεύγω στις 30 Δεκεμβρίου. :xmas_lol: για 10 μέρες. Από σήμερα μπορώ να ονειρεύομαι! Θα καλωσορίσω το Νέο Ετος μερικές ώρες νωρίτερα, ίσως φορώντας το μαγιώ μου:xmas_smile:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλα να περασεις! Να μας πεις νεα σου οταν με το καλο επιστρεψεις!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom