Εχετε να μου πρωτήνεται άλλο site για ταξίδια?

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Aeiforos

Member
Μηνύματα
51
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Εθνικό Πάρκο Β. Πίνδου!
Σε καμία περίπτωση δεν θέλω να πω πώς το site δεν μου άρεσε. Εχω βρει χρήσιμες πληροφορίες εδώ μέσα και θα συνεχίσω να βρίσκω μάλλον και να δηνω ότι μπορώ, αλλά υπάρχει κάτι που με χαλάει. Ξέρετε δεν με ενδιαφέρουν τα ταξίδια στο εξωτερικό προς το παρόν και λόγο ηλικίας και λόγο χρημάτων αλλά και διότι θέλω να χορτάσω πρώτα την Ελλάδα. Εν αποτελέσματη να ψάχνω ένα forum το οποίο θα έχει ως επίκεντρο συζητήσεων τα ταξίδια στο εσωτερικό.
Εσείς έχετε κάτι να μου προτήνεται;
Παράλληλα εγώ ψάχνω από εδώ και από εκεί. Κάτι παλεύω τώρα με το forum του "Μένουμε Ελλάδα", θα δείξει.
Σε καμία περίπτωση δεν πρόκειται να σταματήσω να μπαίνω εδώ -με τα μυαλά που κουβαλάω- γιατί ένας σημαντικός λόγος που μπαίνω σε τέτοια forum είναι η αναζήτηση παρέας για ταξίδια.
Ακούω λοιπόν. :rolleyes:
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Δεν νομιζω οτι εδω θα βρεις παρεα για τα ταξιδια σου.....Πληροφοριες ναι, συμβουλες
επισης ναι, λυσεις στα προβληματα που μπορεις να συναντησεις, ναι, στις αποριες σου,
ναι....Μηπως ψαχνεις κατι αλλο και τα μπερδευεις?????
 

Picos Apicos

Member
Μηνύματα
94
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα&ίσως Ταιλάνδη πάλι!!
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Κίνας-Ιαπωνία-Περού
Εκτός απο ορθογραφία που λέει και ο traveller, έχω επίσης να σου προτείνω ένα πολύ καλό: http://www.travelstories.gr
Το καλύτερο για ταξίδια!!!:clap::clap::clap:
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Έχο να σου πρωτήνο να μάθις ωρθογραφηα...
:clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Σκληρό ...αλλά σωστό!!! Σ΄ευχαριστούμε. Είναι καιρός να πάψουμε να αδιαφορούμε...
Υπάρχει και η αυτόματη διόρθωση...άρα αν γράφουμε έτσι απαράδεκτα είναι...αδιαφορία
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Υπάρχει και η αυτόματη διόρθωση...άρα αν γράφουμε έτσι απαράδεκτα είναι...αδιαφορία
Το ξερω οτι ειναι off topic, αλλα εχουμε αυτοματη διορθωση οταν γραφουμε απαντηση και κυριως οταν γραφουμε ιστορια? Ποιο κουμπακι ειναι?
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Αυτό εργαλείο μπορεί να προστεθεί στο Browser που χρησιμοποιείς.

Εδώ τελειώνει το off-topic
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Εικάζω ότι για να γραφτεί κάποιος στο forum δεν είναι απαραίτητη προυπόθεση να είναι γνώστης ορθογραφίας και σώστου λόγου.ο άνθρωπος μια βοήθεια ζήτησε για τα ταξίδια που θέλει να κάνει.η ενδεχόμενη έλλειψη μορφωτικού επιπέδου δεν πρέπει να αποτέλει τροχοπέδη στο να ζήτησει κάποιος την βοήθεια του forum.
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
ακριβώς.σε ευχαριστώ ,
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Το ξερω οτι ειναι off topic, αλλα εχουμε αυτοματη διορθωση οταν γραφουμε απαντηση και κυριως οταν γραφουμε ιστορια? Ποιο κουμπακι ειναι?
Και βέβαια έχουμε!! Δεν ξέρω πως, αλλά έχουμε Α.Δ. Ειλικρινά έχουμε. Το ζήτημα είναι όμως....θέλουμε??????????????
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Εγω προτεινα μια σελιδα, αλλα το μηνυμα μου σβηστηκε. Αν απαγορευεται να προτεινουμε σελιδες, γιατι δεν μπλοκαρετε ολοκληρο το τοπικ? Sporos, εκανα κατι λαθος?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.480
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom