Εurovision 2010

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.610
Likes
8.367
Ωραία η χτεσινή βραδυά, ε? Καμία σχέση με προχτές!
Μου άρεσε η Αρμενία, η Ρουμανία, η Κύπρος και η Τουρκία. Συμπαθητικά βρήκα του Αζερμπαϊτζάν (αν και μου κάνει πολύ αμερικανιά) και του Ισραήλ!
Μέγιστο παράπονο που δεν έβγαλαν τον Γάλλο στη σκηνή να τον απολαύσουμε και πριν τον τελικό!!! :D
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Ουκρανία: έχει χρόνια να με απογοητεύσει (ναι ναι και Verka, και Svetlana και τα μυαλά στα κάγκελα)

Ρουμανία: στείλτε ρε καμιά Inna να τους πάρετε και τα σώβρακα!!!
Δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο με αυτά τα δύο σχόλια!

Πραγματικά θεωρώ ότι φέτος τα προγνωστικά είναι πολύ δυσκολότερα από άλλες χρονιές! Ωστόσο χάρηκα πραγματικά για την Κύπρο, επιτέλους αναγνώριση μετά από τόσα χρόνια (άδικων) αποκλεισμών!

Άδικη η μη πρόκριση της Κροατίας κατά τη γνώμη μου, ωστόσο με τόσα Βαλκάνια στον τελικό και την Κύπρο επίσης δε μπορώ να παραπονεθώ!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εχει πεσει τετοια μπαλαντα φετος..τετοια νυσταγμαρα ..που δεν ξερεις τι μπορει να κανει ο Αλκαιος.Εγω παντως πιστευω οτι αν ο Σακης περσι διαγωνιζοταν με τις φετεινες συμμετοχες ..θα πηγαινε πολυ ψηλα.
Μα..ήταν ψηλά! Η 7η θέση δεν είναι ψηλά; :bleh:

Εν τω μεταξύ μετά την Αρμένισα του 1,98 έσκασε μύτη στη σκηνή ο ισραηλινός που είναι 1 και 1 milko.
Milko κουτί ή μπουκάλι; :roll:

Πάντως...δεν νομίζω να κερδίσει η Αρμενία! Δεν τις πάει φέτος τις ψηλές! Δεν είδατε την Κουλιανού; Από το πρώτο life αποχώρησε από το Dancing with the Stars.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Μα..ήταν ψηλά! Η 7η θέση δεν είναι ψηλά; :bleh:

Milko κουτί ή μπουκάλι; :roll:

Πάντως...δεν νομίζω να κερδίσει η Αρμενία! Δεν τις πάει φέτος τις ψηλές! Δεν είδατε την Κουλιανού; Από το πρώτο life αποχώρησε από το Dancing with the Stars.
ε...οχι..για τον σακη, η 7η θεση δεν ειναι καθολου ψηλα...:bleh:

και ως προς το σχολιο σου για το dancing,πολυ ενημερωμενο σε βρισκω!! αποκαλυφθηκε επιτελους τι κανεις οταν εμεις σου βαζουμε απουσιες...:bleh:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.382
Likes
6.949
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
αντε για να δουμε σε ποιο τραγούδι αυριο θα πουμε
κονγκρατουλάσιονς....:clap:

 
Last edited by a moderator:

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
αντε για να δουμε σε ποιο τραγούδι αυριο θα πουμε
κονγκρατουλάσιονς....:clap:


Πολυ δυσκολη η επιλογη.....και απροβλεπτη επισης.....μου αρεσε περισσοτερο η Βοσνια- Ερζεγοβινη και η Ρουμανια....καταπληκτικες ερμηνιες..
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Λίγο άσχετο αλλά απ'ότι διάβασα σε αρκετά site η ebu έδιωξε το star!!O λόγος ήταν πως πήραν παράνομα πλάνα από το μόνιτορ από τις πρόβες του τελικού κάτι το οποίο απαγορεύεται...Έτσι πήραν τα διαπιστευτήρια από τους δημοσιογράφους του και για 3 χρόνια eurovision και star γιοκ! Σκέφτομαι τί θα κάνει ο Πουλόπουλος και η Σουλιώτη...:shock::shock:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Γουσταρωωωωωω..... Αυτη η Σουλιωτη καιρος ηταν .... Πιο κρυα και στειρα αστεια δεν εχω ξαναδει σε ανθρωπο!( ασε που δεν φοραει και κονσιλερ ΠΟΤΕ)
Ο Πουλοπουλος ειναι απλο!
Θα γυρισει πισω στο Mega!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.610
Likes
8.367
Σούπερ! Ησυχάσαμε από τη Σουλιώτη για τα επόμενα 2 χρονάκια! Εκνευριστική και λαϊκίστικη! Οοοοpaaaa Σουλιώτη!!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Γουσταρωωωωωω..... Αυτη η Σουλιωτη καιρος ηταν .... Πιο κρυα και στειρα αστεια δεν εχω ξαναδει σε ανθρωπο!( ασε που δεν φοραει και κονσιλερ ΠΟΤΕ)
Ο Πουλοπουλος ειναι απλο!
Θα γυρισει πισω στο Mega!
Και εδω συμφωνουμε απολυτα....δεν ειναι το κονσιλερ μονο....δεν σεβοταν ποτε τους συνομηλητες της....ανουσια αστεια, προσβλητικοι χαρακτηρισμοι,καμμια σχεση με το Πουλοπουλο....τουλαχιστον αυτος ξερει να σεβεται
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ποσο μα ποσο ευχαριστα νεα ειναι αυτα...!!!:haha::haha::haha:
ησυχασαμε μια και καλη απο την σουλιωτη για φετος..αν και φανταζομαι οτι τωρα θα κραζει νυχτα μερα σε οοοοολα τα καναλια..

αιτουμαι επισης οπως της απαγορευσουν την επιστροφη της στην χωρα και την κρατησουν εκει για παντα....:bleh:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.154
Likes
14.461
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Άντε καλό τελικό απόψε με μπύρες και πίτσα κατά τα πατροπαράδοτα. Ευτυχώς που φέτος είναι όλα αίολα σε σχέση με το περσινό χάλι της ψηφοφορίας που δεν είχε κανένα βαθμολογικό ενδιαφέρον. Δεν μπορώ να πω ότι έχω ξεχωρίσει κάποιο τραγούδι, μου άρεσαν οι ερμηνείες Ρουμανίας, Γεωργίας και Ουκρανίας. Χάρηκα για τη Κύπρο. Η μπαλάντα του μου αρέσει περισσότερο από του Βέλγου. Από τον πρώτο ημιτελικό δεν το βλέπω να γίνονται πολλά πράγματα. Όσο για τον Αλκαίο όσο κι αν εμείς το έχουμε θάψει το τραγούδι φαίνεται ότι στους ξένους αρέσει. Πάντως έχω την αίσθηση ότι πέρασαν τραγούδια που οι καλλιτέχνες τους είχαν μεγαλύτερη άνεση στη σκηνή. Πχ Σλοβακία και Σουηδία ήταν αγχωμένες και ίσως αυτό μέτρησε.

kalspiro :haha::haha::haha: τι μου θύμησες με τη verka serducha. Αφιερωμένο σε σένα εξαιρετικά
ΥΓ. Σεμνά μέλη του φόρουμ!!. Μη ζητάτε ουκρανικού τύπου βοτκακατάνυξη με αγγουράκια τουρσί :clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.331
Μηνύματα
888.148
Μέλη
38.989
Νεότερο μέλος
giota.charalampak

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom